Super Lemon Haze Auto 4x 480w QB Grow --- HASAT EDİLDİ FOTOLAR EKLENDİ ---

Knka kabine göre sıcaklık ve nem ayarlamada sıkıntı yaşadın mı fan ve karbon m3 baktım ayrıca koku kaçırıyor mu kmka hiç filtreden
Kanka nemde çok sorun yaşamadım ama sıcaklık sorundu fakat bu bir tık havalardan ve kabinin bulunduğu ortamın aşırı sıcak olmasından kaynaklandı. Havalar 48 dereceyi gördü kabin ortamı da 45 leri gördü öyle olunca da kabin bir kaç hafta 36-37 dereceyi görmüş oldu. Normal hava şartlarında bu havalandırma fazlasıyla yeterli oldu benim için daha önceki growlarımı da düşünürsek. Koku konusunda karbon kullanmadım koku vardı ve yoğundu fakat risk oluşturacak bir yerde olmadığım için takmadım koku durumu 100-150 metre öteye kadar gidebiliyordu rüzgar ile denemeler yaptım mesafeleri ölçtüm max 150 metreden aldım koku oda çok fırtınalı sıcak havalarda.

Night owl

Müptezel
Kanka nemde çok sorun yaşamadım ama sıcaklık sorundu fakat bu bir tık havalardan ve kabinin bulunduğu ortamın aşırı sıcak olmasından kaynaklandı. Havalar 48 dereceyi gördü kabin ortamı da 45 leri gördü öyle olunca da kabin bir kaç hafta 36-37 dereceyi görmüş oldu. Normal hava şartlarında bu havalandırma fazlasıyla yeterli oldu benim için daha önceki growlarımı da düşünürsek. Koku konusunda karbon kullanmadım koku vardı ve yoğundu fakat risk oluşturacak bir yerde olmadığım için takmadım koku durumu 100-150 metre öteye kadar gidebiliyordu rüzgar ile denemeler yaptım mesafeleri ölçtüm max 150 metreden aldım koku oda çok fırtınalı sıcak havalarda.
Anladım knka son olarak Bi sorum var 80 80 180 kabin de aynı karbonu kullanıcam koku sorunu yaşar mıyım

Kanka şöyle bitkinin son sulamasında veriyorum yani her şey yapılmış bitki o sulamadan sonra kuruduğunda kesilecek o son sulamanın üzerine buzda ekliyorum bitki soğuktan şoka giriyor ve son canıyla tricom basıyor daha fazla durum bundan ibaret.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ** hahahaha* ******** *** hahahaha* **** hahahaha** ******* hahahaha** ***** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
    *** ****** ****** *** ***** * hahahaha** *********
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    hahahaha
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** ****** ******* ***** *
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ***** ***** **
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ********* hahahaha
  • kkush kkush:
    **** ********* hahahaha* ****** **
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    **** ******* ***** ******** ***** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ******* *** **** ****** hahahaha
  • Avare Avare:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ***** **** ***** hahahaha* ******* ****** ** **
    NewGardener NewGardener: *** ***** **** ***** hahahaha* ******* ****** ** **