Super Lemon Haze Auto Bitkim Isı Sorunu Ve genel durum

Chykovesky

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar bitkimin 47-48. Günü ve son hali böyle sanırım çiçeklenmeye girdi bende 3-4 gün önce hps lamba taktım ısı sorunu çok yaşadım yaprakları yukarı içe doğru kıvrılıyordur üstte kalanlar , baş edemeyince cooltube aldım her iki tarafına fan koyunca anca kabin içini 28.5-29.7 arası bir sıcaklıpa düştü ışık ile bitki arası 45-50 cm ye yakın ama yinede üstteki yapraklardan bazıları kıvırılıyor sizce sebebi nedir , birde girdiği stressten dolayı gelişmesi geç kalmışmı sizce gününe göre yoksa iyimi yardımlarınızı bekliyorum ...

250w HPS lamba 
Ccoltube’a takılı iki adet fan biri ikiside 120 lik 
Kabin içerisi hava 100 mm lik fan ile yapıyorum direk bitkiye çevrili 
Kabin içi nem %45-55 arası 
Kabin içi sıcaklık 28.5-29.7 arası gidio geliyor 

4 adet fotoğraf linki ...
https://imgur.com/gallery/wQYCOKW

köfteci

Yeni üye
nemi biraz azalt  hava sirkülasyonu nu arttır.  ben lemon haze imi 2 3 günde bir suluyordum bu zamanlarda. 
geçen senelerdeki slh günlüğümü inceleyebilirsin. https://growdiaries.com/diaries/13590-super-lemon-haze

matheus

Yeni üye
Cvp: Super Lemon Haze Auto Bitkim Isı Sorunu Ve genel durum

köftecinemi biraz azalt  hava sirkülasyonu nu arttır.  ben lemon haze imi 2 3 günde bir suluyordum bu zamanlarda. 
geçen senelerdeki slh günlüğümü inceleyebilirsin. https://growdiaries.com/diaries/13590-super-lemon-haze

dostum bende senin gibi bir kabin tasarladım. 
son konuma bakarsan orda ne eksik ne fazla söyler misin? aynı senin gibi yetiştirmeyi düşünüyorum ama kafamda tam olmadan başlayamıyorum. bi yardımcı olursan sevinirim

cannabis16

Ordinaryüs
mübarek insan zaten söylemişsin ısı stresi yaşattığını ve hala daha o derecelerle yaşatmakta olduğunu,hala daha neden kıvrılıp yaprakların kuru hal aldığını sormana ne gerek var..hele ki bu havalarda..
400 MH yakıyorum şuan 200 lük fan son ayar çalışıyor,yetmiyor birde üstüne vantilatör vurduruyorum cooltube nin..28 ve yukarısı güzel dereceler değil çiçeklenme periyodu için..genelde grow kısmında 30 a kadar sorun çıkmaz ama şimdi çiçeklenmeye de girmiş o dereceyi 24 e doğru ne kadar çekebilirsin,kendin mi yaparsın,daha kuvvetli fan mı alırsın..görüyorsun bitkin bağıra bağıra bu sıcaklık bana fazla diyor..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****