Türk cigarası ne ya knklar?

mimir45

Üye
2006-2007 tam hatırlamıyorum hendekte dağ köyüne fındık toplamaya gitmiştim arkadaşlara yardıma. M abi bu akşam bizi yevmiyeye çağırıyor dedi. Dedim olm zaten çalışmaya geldik fazla mesaiden mi korkucam.
Kocaman bir köy evinin salonunu düşün yere branda sermişler iki tane yan yana kanepe gibi öbek var ortada içeride 6-7 kişi bağdaş kurmuş bir yandan ayıklıyorlar bir yandan sigara dönüyorlar. Abilerin abisi M abimiz gençler hoşunuza giden sömek olursa alın demişti. Evden çıkarken poşet istediydim :D
İş bitimi ellerimizdeki yapışkan kalıntıları 2-3 gün içmiştik.
o nasıl bi ortam aqam

Ben bir ara onların köyü jamaikaya falan bağlı sandım o derece
Sakarya Hatay Antalya kenevir kültürü olan bölgeler elbette başka yerlerde de vardır kenevir kültürü kendim antalyadayım 4 sene öncesine kadar sigarayla nam yapmış köylere çikardik 10. 11. Ay arası gram almaya 5 6 köy gezer 50g oradan 100 g surdan kiloyla iniyoduk kalitesiz ot diye bişey yoktu piyasa sabitti şimdi herkes kafasına göre fiyat biciyor

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Sakarya Hatay Antalya kenevir kültürü olan bölgeler elbette başka yerlerde de vardır kenevir kültürü kendim antalyadayım 4 sene öncesine kadar sigarayla nam yapmış köylere çikardik 10. 11. Ay arası gram almaya 5 6 köy gezer 50g oradan 100 g surdan kiloyla iniyoduk kalitesiz ot diye bişey yoktu piyasa sabitti şimdi herkes kafasına göre fiyat biciyor.
Kankam Antalya'yı ben nasıl unutmuşum. Ispartaya acemiye gitmeden önce kuzen çağırdı gel kuzen hem bi kaç gün tatil yaparsın hemde takılırız son son. Dedim uyar beni havaya falan attılar burdan askere diye ertesi gün ordayım :D 3 gün takıldım kuzenle samimi olarak söylüyorum burası o kadar sıcak olsa ben sigara içmem abi. Sigara zehir zaten birde o sıcakta yatmışım şezlongda bayılmışım dizlerden aşşası güneşte kalmış olmuş ciğer gibi :D Teslim oldum birliğe uygun adım yürüyemiyorum ahahahaha komutan çekti bana bak Sakaryalı deli ayağına yatma ızdırabını skerim adam gibi yürü diyo.
Dedim hayırlı olsun daha ilk haftadan adamı da kendine taktın tam oldu :D

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Orda ah o zeytinköy ah bende şeytan tüyü vardir onu öncesinde soyleyim neyse köye ilk gidisim bir dost var yanimda yıl 2011 bu dost peynir bağımlısı olmuş ben bilmiyorum ziyarete gidince yanına öğrendim bende harmanim dedi köye gidelim hadi gidelim dedik moruk bir ortama girdik orayi bilirsin labirent gibi o evin bahçesinden diger evin bahcesine aciliyo hep neyse bir ortama girdik ortam dedigim bahçe bahcedede horoz dövüş yeri var havuz misali 3 tane amca birtane uzun boyunlu bir horoz var birtanesi Allah düşürmesin simsiyah olmus göz beyazı dahi siyah tezgahin sahibi daha iyi durumda bizimkini gördü ne lazım dedi o peynir diyince az bekliceniz dedi bana sordu dedim sgra lazım sgra var dedi ben diyorum alalım gidelim bizimki kanka nolur az bekleyelim krizdeyim ben dedi (krizine soktugum) sonra moruk bir bong getirdiler cam ama 60cm den uzun ama bir bong simsiyah olmus **** dedi yegenim sana bir kapak yapayım olur dedim harmanımya **** bro yaptı ateşledi çekiyorum cekiyorum **** 5 6 cm var gelmiyo o diyo çek çek çek ben çekiyorum gelmiyo megersem delik varmış bilmiyorum parmagini bir çekti böyle varya alttan suratima mermi yemiş gibi oldum sarsıldım ama ne sarsilma bozmamaya calisiyorum diyorum kendime burda devrilme dik dur vsvs **** horozda biz geldigimizden buyana yüksek biryere cikip ucuyo çat duvara carpiyo düşüyo ucuyo duvara carpiyo dayanamadim horozunda kafası güzel oldu dayi dedim adam bana döndü pispis gülerek o bana çok para kazandirdi kavgalarda iki gözü kör oldu bende kiyamadim ben daha kör oldu dediginde bogazima kadar geldi **** ortama bir kustum :D leş ettim heryeri ne biçim bir anıydı köy diyince oranin köyleride efsane ama zeytin köy bir başkaydı..
Bi senesi Antalya milletvekili gidip Zeytinköyden alıp meclise gitmişti aha almak bu kadar kolay diye millet vekiline fezleke tutulmuştu :D

Ü

Üye silindi 19785

Guest
@Yerli içer kankam fiyatlandırma konusu da dediğin gibi çok enteresan oldu artık. 2-3 yerden alıyordum bende artık nerden ne bulursak hesabı. Onlar bitince de yılların çorbacısı dayının müdavimi oluyorduk. Geçen sene öyle saçma fiyatlar gördüm ki anlatamam neredeyse 20 liraya yakın sağdan soldan ne buldumsa topladım tüm ayırdığım fonu değerlendirdim. Adam 8 bine yarım kilo almış safkan yerli sativa. Ulan dedim senin babanın bıyıkları kopsun nasıl baktın nasıl yetiştirdin ne verdin böyle bir şey yok. Regular tohum işte ne çıkacağını asla tahmin edemiyorsun.
Kocaeli tarafından geldi bu arada komşunun da hakkını yemeyelim orda da kaliteli sigarala var

Kankam Antalya'yı ben nasıl unutmuşum. Ispartaya acemiye gitmeden önce kuzen çağırdı gel kuzen hem bi kaç gün tatil yaparsın hemde takılırız son son. Dedim uyar beni havaya falan attılar burdan askere diye ertesi gün ordayım :D 3 gün takıldım kuzenle samimi olarak söylüyorum burası o kadar sıcak olsa ben sigara içmem abi. Sigara zehir zaten birde o sıcakta yatmışım şezlongda bayılmışım dizlerden aşşası güneşte kalmış olmuş ciğer gibi :D Teslim oldum birliğe uygun adım yürüyemiyorum ahahahaha komutan çekti bana bak Sakaryalı deli ayağına yatma ızdırabını skerim adam gibi yürü diyo.
Dedim hayırlı olsun daha ilk haftadan adamı da kendine taktın tam oldu :D
KNK nasıl kafaymis be offf be

Wildclawzz

Yeni üye
Kanka izmride yaşıyorum dedin ya sana söyliyeyim çorbacının marik dediği şuan sitede olma sebebimiz ışık otu yani onlar genel olarak hepsine marik derler ışık otu Türk ise yerli malı tarlada yetişen düşük thcli gübresiz bakımsız otlar kafası tabi var ama burada yetiştirilenler gibi değil bide sokakta şöyle kavramlar var işte içtik bizi bayılttı kesin ilaç sıkmışlar diyorlar yanlış içtikleri sigarayı kim yetiştirdiyse güzel yetiştirmiş ve muhtemelen genetik de iyi ama dışarıda sokakta buna ilaç lı diyebiliyor bazı cahil arkadaşlar bu yüzden önyargıda var bence ikisinide al karşılaştır zaten hemen ayırt ediliyor yerliler bol tohumlu olur genellikle bide şimdi tarlaya auto atanlar var onlar yeni çıktı piyasaya denk gelirse ışık ile aynı

Kanka izmride yaşıyorum dedin ya sana söyliyeyim çorbacının marik dediği şuan sitede olma sebebimiz ışık otu yani onlar genel olarak hepsine marik derler ışık otu Türk ise yerli malı tarlada yetişen düşük thcli gübresiz bakımsız otlar kafası tabi var ama burada yetiştirilenler gibi değil bide sokakta şöyle kavramlar var işte içtik bizi bayılttı kesin ilaç sıkmışlar diyorlar yanlış içtikleri sigarayı kim yetiştirdiyse güzel yetiştirmiş ve muhtemelen genetik de iyi ama dışarıda sokakta buna ilaç lı diyebiliyor bazı cahil arkadaşlar bu yüzden önyargıda var bence ikisinide al karşılaştır zaten hemen ayırt ediliyor yerliler bol tohumlu olur genellikle bide şimdi tarlaya auto atanlar var onlar yeni çıktı piyasaya denk gelirse ışık ile aynı
Şimdi Marmara adasına geldim.İnsallah burda harman kalmayiz.Bulamasamda burda tekirdagdan alırım getiriim buraya Buralar öyle güzel ve sakin ki tmm cigara takilcacak yerler

Knklar az önce Google ye Tekirdağ esrar yazdım.Bir sürü haber dolu.Paket olanlar vs vs.Demekki bu iye işaret.Demmekki oraya gidip ordan alınabilir cigara ya.Kuytu köşe ilçelerde yaşayanlar alamıyor ya.Bende Tekirdağ dan Alicam.Umarim Antalya'daki yada Marmaristeki gibi kolay bulurum çözerler umarım cigara işini

Avrupa mal yerliden daha kaliteli ve pahalıdır malesef ülkemizde kanka yerli muzla ithal muzun bile fiyatı farklı
Knkam bir yere çalışmaya geldim harman kaldım.Tekirdaga gitsem nurdan sence Tekirdağ'da cigara bulunur mu ? Yer veya konum istemiyorum.Sadece bellirli bir ilçe veya yer en çok burda vardır gibi bir genelleme yapmanı isterim.Malum yasakya forumda ondan dedim.

dokko

Üye
Mari elit kanala konum atarsın arabayla gelir en az 1000tl lik kapali çitçitli pakette orjinal hollanda lumon,silver,og,amnezia,crytical,kush vs.. buram buram kokar içimi yağ gibi kafasi gümbür gümbür .semtte corbacidan 2. Kalite şansliysan ispanyol yoksa arnavutluk skunk.türk otu istanbul için kalmadi artik kubar mubar bunlari unuttuk

Mari elit kanala konum atarsın arabayla gelir en az 1000tl lik kapali çitçitli pakette orjinal hollanda lumon,silver,og,amnezia,crytical,kush vs.. buram buram kokar içimi yağ gibi kafasi gümbür gümbür .semtte corbacidan 2. Kalite şansliysan ispanyol yoksa arnavutluk skunk.türk otu istanbul için kalmadi artik kubar mubar bunlari unuttuk
Hangi kanal KNK anlamadım tlegramda mi

G_man

Kıdemli Üye
kankam şimdi mari diyoruz biz ona ışık altında yetişen ve üzerine çeşitli kimyasallar ile takviye yapılan torbaci cigarasi denen illet . uzak dur . turk cigarasi tilki kuyruğu eskiler iyi bilir ben sonuna yetişmiştim. Neyse normal ot tarlaya kaçak yollar ile ekimi yapılmış erkeği ayiklanmamış tohumlu kafası varla yok arası cugara . ikiside torbacidan çıktığı için parasıni bilmediğimiz örgütlere gittiğinden dolayı imkânın var ise ikisinede bulması istemediğimiz sigaralık. ;)
kanka tilki kuyruğunu araştırırken denk geldim yanlış bilgi verme insanlara

Melez

Müptezel
ot dedikleri ot diyarbakirdan outdoor sekilde uretilen haze ata tohumu cigaralardir mari denilen ot yurtdisindan vakumlanmis posetlerde ulkeye girisi yapan yurtdisi menseili otlardir ayrim yapmak icin boyle bi secenek sunulmus yerli mali olana ot turkce isim verilmis yabanci olana mari yabanci isim verilmis olay bu cokta buyutmeyin

esfanet

Yeni üye
Türkiyede cigara kültürü olmadığı için herkes birbirine kazık atıyor kazık atarkende hikaye uyduruyorlar. "macun, kenevir çiçeklerinin arasında çıplak kızlar koşuyormuş onların terlerine yapışan kristalleri ovalayıp macun yapıyorlarmış" diye anlatanlar var fantaziye bak sen. binlerce genetik olarak birbirinden farklı tohum var hepsinin ürünü farklı ama alan satan genelde bilmez bunu. piyasada yoğunluklı fıs cigaralar olduğu için iyisini satan kendide içiyor hayal dünyasından hikaye anlatıyor böyle. kültür olarak geride olduğumuz sürece herkes bişeyler uydurmaya devam edecek..

Nazim_Red

Doktor
Ben bazı kesimlerde cigara sorduğumda kanal bağlamak veya çözmek için.Bana knklar Marijuana diyorum.Bana diyor normal ot diyor.Knklar normal türk otu diyorlar.ne yani Marijuana ile normal otun aynı olduğunu hepimiz biliyoruz.Peki neden böyle bir ikilem var Türkiye'de.Yada gerçekten normal ot diye bişey mi var?
Normal ot biraz daha ucuz oluyormuş.Mari diyorlar biraz daha pahalı.Anlamis değilim Marijuana yı ansiklopedi gibi biliyorum.Hem bilgisel hemde kültürel olarak.Fakat bu olayı çözmüş değilim.
Genetiği tezek gibi sert olmayan daha çok yaprakları içilen tur kanka, birisinde yaprak içiyorsun diğerinde dolu sömek, kafası da ona göre

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    ***** **** hahahaha *** * ** ********** ** ****** ***** *****
    ***** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    +1
    *** *** **** ********** *** **** ***** ** ******** ********** ******** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** ***** **** ** ****** ******** ******** **** ** ******** *****
    ***** ****** hahahaha** * ***** hahahaha **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ******* ******* ******* ******* ***** ******* ** ******** ****** *****
    +1
    ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    *** **** ********** *** ****** ********* *** *** ******* *** ** ******** *** ** *** ** ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
  • Emmy Emmy:
    ** **
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******* ** ********* ** ******** ***** ******* ****** hahahaha
    ***** ** ****** hahahaha**** ******* ********* ****** hahahaha* ***** *********
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ** ****** hahahaha**** ******* ********* ****** hahahaha* ***** *********