Temiz LSD için dayanışma topluluğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 19785

Guest
kanka o çocukla ben de konuştum ne diyosun o işe bana biraz sakat geldi ama
Kanka gaza gelip sipariş geçtim daha önce ama parayı ibana atmak dehşet riskli eleman alındığında sattığını ispat için direkt alırlar. İkincisi fiyat aşırı pahalı hani bi kez deneyeyim ne olursa olsun dersen okey de diğer yeminle yazık günah.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Dene kankam ama düşük meblağ ile dene dolandırılmanı istemem.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
2 gün önce dünya kadar uğraştım zar zor olayı çözdüm markete para yolladım vendorun kargo için ekstra ücret istediğini farkedince 4 adet sipariş geçebildim ve adam siparişi onaylamadı. Tekrar para ayarladım bu sefer miktar az olduğu için markete yollayamadım marketteki parayı geri çektim borsaya attım diğeri ile birleştirip kriptoyu aldım sonra cüzdana cüzdandan markete yolladım.
25 dakika sonra anca markette param gözüktü vendorun sayfaya girdim tam siparişi veriyorum başka bir mevzudan sebep çıkmak zorunda kaldım. Şimdi marketin sayfası açılmıyor ve para içeride kaldı.

Şanssızlığın bu kadarı mı desem, bahtıma mı sövsem ulan o saati mi buldun marketi kapatmaya be ......... Çocuğu neredeyse 1 aydır hiç sorun sıkıntı yokken hergün girip raflara bakıp ula keşke sipariş geçebilsek gümrüğe takılmadan derken

Türkiye içi gönderim yapan vendordan alışveriş esnasında marketin çökmesi nedir

Deliricem abi bi insan bu kadar şanssız bu kadar cenabet bu kadar lanetli bu kadar bahtı s2k nasıl olabilir?

nomad

Yeni üye
2 gün önce dünya kadar uğraştım zar zor olayı çözdüm markete para yolladım vendorun kargo için ekstra ücret istediğini farkedince 4 adet sipariş geçebildim ve adam siparişi onaylamadı. Tekrar para ayarladım bu sefer miktar az olduğu için markete yollayamadım marketteki parayı geri çektim borsaya attım diğeri ile birleştirip kriptoyu aldım sonra cüzdana cüzdandan markete yolladım.
25 dakika sonra anca markette param gözüktü vendorun sayfaya girdim tam siparişi veriyorum başka bir mevzudan sebep çıkmak zorunda kaldım. Şimdi marketin sayfası açılmıyor ve para içeride kaldı.

Şanssızlığın bu kadarı mı desem, bahtıma mı sövsem ulan o saati mi buldun marketi kapatmaya be ......... Çocuğu neredeyse 1 aydır hiç sorun sıkıntı yokken hergün girip raflara bakıp ula keşke sipariş geçebilsek gümrüğe takılmadan derken

Türkiye içi gönderim yapan vendordan alışveriş esnasında marketin çökmesi nedir

Deliricem abi bi insan bu kadar şanssız bu kadar cenabet bu kadar lanetli bu kadar bahtı s2k nasıl olabilir?
Geçniş olsun bro çözülür umarım

Amca35

Kıdemli Üye
Kankalar bu kargoları it koklasa bulabilir değil mi içindeki kâğıdı? Ula ölecem meraktan cesaret edip siperiş vereyom

Amca35

Kıdemli Üye
Kanka yanlış anlama da ülkenin ne tarafındasın hangi bölge? Bir de ben daha vendoru bulamadım teknoloji özürlüyüm

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankalar bu kargoları it koklasa bulabilir değil mi içindeki kâğıdı? Ula ölecem meraktan cesaret edip siperiş vereyom
Amca itler korkuyu alamaz çünkü asit renksiz kokusuz ve tatsızdır. Ama şöyle de bir şey var gönderen eleman asit harici şeyler de satıyordur. Elleriyle başka şeylere de dokunup kargolar o zaman sıkıntı olabilir. Fakat genel anlamda pek sıkıntı olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** *** ********** ****** **** hahahaha* hahahaha*****
    *** ****** ***** hahahaha* ******
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ****** ********* ********** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** ***** hahahaha** ***** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ******* hahahaha ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ** hahahaha ******** ***** ********** ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ******** ***** hahahahahahahaha **** ***** *****
    ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ****** hahahaha* hahahaha**** ******** ***** hahahaha** ***** *** ******
  • esfanet esfanet:
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    hahahaha*** ***** *** ****** ***** *******
  • esfanet esfanet:
    ***** *** ********** ** ********* **** hahahaha ******* ******
  • esfanet esfanet:
    ******* ****** **** ******** ****** ** ********** ****** ********* *** ** **** *** ****** ******* **** ** ***** ***** *** *******
  • B biggie34_:
    ****** ********* **** ** ******** hahahaha ***** **
    B biggie34_: ****** ********* **** ** ******** hahahaha ***** **