Tohum saklama ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22297
  • Başlangıç tarihi

Woppy

Ordinaryüs
Knk olabiliyor bazen buda bi tecrübe olsun sana bana bizlere bende yasadıgımm için biliyorum önemli olan bundan ders çıkarabilmek.

Jagged1999

Yeni üye
Beyler bendede 10 tane tohum var. Sponsordan söylenmiş değil arkadaşın hediyesi ( Daha öncede hediye ettiği oldu ve hasat aldığım oldu o yüzden verdiği tohumlara güveniyorum ). Bu tohumlar bende rahat 1-1.5 Yıldır duruyor. Ot kağıdığının içinde kapalı bir şekilde odamdaki dolabımda saklıyorum. 1-1.5 Yıldır karanlık bir şekilde bekliyor bundan yana içim rahat ama benim odam yazları sıcak kışları ise soğuk oluyor. Yaşadığım ülkeden dolayı yazları cehennem ateşi gibi geçiyor :D Aciba tohumlara bir zarar olmuşmudur ? Ekme gibi bir düşüncem şuanlık yok o yüzden deneme yanılma yolu ile de öğrenemem.

Yesilay34

Yeni üye
Beyler bendede 10 tane tohum var. Sponsordan söylenmiş değil arkadaşın hediyesi ( Daha öncede hediye ettiği oldu ve hasat aldığım oldu o yüzden verdiği tohumlara güveniyorum ). Bu tohumlar bende rahat 1-1.5 Yıldır duruyor. Ot kağıdığının içinde kapalı bir şekilde odamdaki dolabımda saklıyorum. 1-1.5 Yıldır karanlık bir şekilde bekliyor bundan yana içim rahat ama benim odam yazları sıcak kışları ise soğuk oluyor. Yaşadığım ülkeden dolayı yazları cehennem ateşi gibi geçiyor :D Aciba tohumlara bir zarar olmuşmudur ? Ekme gibi bir düşüncem şuanlık yok o yüzden deneme yanılma yolu ile de öğrenemem.
Aynı şey bendede var bende bunun cevabını bekliyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    * ***** ********* ******** ** **
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
    A active661: ***** **** hahahaha********* ********** ** ******