Tohumlar Çatlamadı....

Samsun

Yeni üye
Dostlar tamam tohum gelişimden sıkıntı olabilir ama ard arda olmaz yahu hadi 1 tanesi çıksın ama kalanlarda çürük olmaz. Suya atıp suda bekletip üstüne ıslak peçetede bekletmenin ve bu iki işlemin tohumları nasıl hızlı çürüteceğinden kimnse bahsetmiyor. Fazla nem fazla ıslaklık tohum u çürütür daaa.

Adam suya atıyor saka gibi fazla fazla 24 saat bekletiyor sonra ıslak peçete veya pamuk veya ıslak toprağa gömüyor sonra da aaaaa bu tohum çürük =) Haklısınız ne diyeyim.
3 saat suda bekletip sonra dibe itiyorum bu şekilde de 13-14 saat bekletip nemli peçetenin içine alıyorum. Uzun süre çatlamayan tohumlar çok oldu ama çürüyeni ilk defa bana denk geldi. Bu işte yeni değilim ve ilk defa benim başıma geliyor. Sponsor arkasında olduğu için resim ile gereken dönüşü kendilerine yaptım.

higthead

Jolly Green
3 saat suda bekletip sonra dibe itiyorum bu şekilde de 13-14 saat bekletip nemli peçetenin içine alıyorum. Uzun süre çatlamayan tohumlar çok oldu ama çürüyeni ilk defa bana denk geldi. Bu işte yeni değilim ve ilk defa benim başıma geliyor. Sponsor arkasında olduğu için resim ile gereken dönüşü kendilerine yaptım.

Ne güzel dostum. Gerekli cevap gelicektir.

Samsun

Yeni üye
Sponsor günlerdir hiç bir çözüm üretmedi bekleyeceksiniz karar vermedik diyorlar. Bu saatten sonra sponsor güzellemesi yapmasın kimse. Adamlar garantili iş yapıyor diye onlardan alıyoruz yoksa dünya kadar tohum bankası var gidip ordan isterdik. Ben hakkımı helal etmiyorum. Kimseye sipariş verin veya vermeyin demiyorum ama bana gelen tohumların çoğu çürük çıktı bunu bilin. Yüzlerce tohum filizlendirdim bugüne kadar sakın kimse bana grow dersi vermeye kalkmasın.

Samsun

Yeni üye
Kendileri de biliyor yeri geldi eksik tohum gönderdiler, yeri geldi auto diye photo gönderdiler tek kelime etmedim. Tek kuruş pazarlık yapmadım ne dedilerse o parayı gönderdim ama demek yanlış yapıyormuşum bu son oldu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D Dr.Organic:
    ****** ** ******* **** ***** hahahaha** ***** ** ***** ***** **** *** **
  • D Dr.Organic:
    ********** *** ********* **** *** *** **** hahahaha*
  • Kömür Kömür:
    *** ******** **
  • Kömür Kömür:
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahaha*** ******* **** ******
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahaha***
  • Kömür Kömür:
    hahahaha***
    +1
  • G ganjasevdalısı:
  • B Bitkisever:
    ******* hahahaha ******* **** ********* hahahaha*** ******* **** *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha** ******* ********* **** ******** ******** ******
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha********* hahahaha ******* **** ********* hahahaha*** ******* **** *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha** ******* ********* **** ******** ******** ******
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ****** ******* **** ** ******* hahahaha**** hahahaha ****** ******** ********
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha**** ** ***** ****** **** ** ***** ****** ********* ***** hahahaha*
  • G ganjasevdalısı:
  • O obeb:
    ********* **** ********** ********* ** ******** ******* **** hahahahahahahaha
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ***** ********** *** ******** ***** hahahaha* ********** **** ***
  • O obeb:
  • blackmambaa blackmambaa:
    hahahaha ****** ***** ******* ****** ********* ********* ** ****** *****
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha ****** ***** ******* ****** ********* ********* ** ****** ***** ** **** ********* ** **** ******* ****** ******** hahahaha**
    +1
  • L Levrekbaz45:
    ***** *** **** hahahaha ******** **** ****** *** ****** *******
    +1
  • L Levrekbaz45:
    ***** *** **** hahahaha ******** **** ****** *** ****** ******* *** ********** ******* ** *** ***** **** ******* ********** **** hahahaha
    blackmambaa blackmambaa: ***** *** ********