Tohumlar 72 saattir suda resimlere bir bakar mısınız

Ü

Üye silindi 24169

Guest

3u ayrı genetik ne durumdalar
Dostum 2 sini net sekilde gorebldim. Direk al torfa. Nemlendir bir iki damla etrafini. Sonra ustune plastik delikli bardak gecir oda sicakliginda beklesin. Filizler topraktan cikana kadar isiga gerek yok

Cashh

Doktor

3u ayrı genetik ne durumdalar
Kanka çürüteceksin neden hala peçeteye almadın çok durmuş ivedi peçeteye al geç kalmışsın bir gün peçetede kalsın iki santim olur sonra ekersin. Yanlız soğuk olmasın koyduğun yer kapalı kutu nemli peçete en iyi yer de petek üzeri Işık almasın karanlık peçete nemli.

Ü

Üye silindi 24169

Guest
Ben peceteyebalmani tavsiyebetmem. Mantıken 3 gündür sudalar. Direk torfa atarsan en grc 2 gunr bunlar şahlanır. Nemli torfa girince cennete geldik sanarlar

Kanka toprak ile ilgili bı konum var ekecegim toprak orda bı bakar mısın belki sende daha önce yaşamassindir bu durumu yardımcı olursun

Ü

Üye silindi 24169

Guest
Odamda sıcaklık 27.7 nem yüzde 45
Nemi bosver. Sana suan cevre nemi onemli degil. Peceteyi bosver. Artik suyu gormesinler. Torfa al. Autoysa hatta direk ana saksiya al. 1cm derine koy. Ustune topragi it ama bastirma. Sonra etrafina 1 2 damla su damlat. Hatta 3 5 de olabilir. Aka etrafia bak. Ustune degil. Cok uzaga da degil. Direk dibine. Sonra bardagi del plastik bardagi. Kapat ustunr dursun

#Cigâ

Doktor

Organik

Kıdemli Üye
Kötü düşünmeyelim sıkıntı yok bir dahakine maksimum 24-36saat tutmanı öneririm suda ondan sonra beklettiğin suyla beraber peçeteyi nemli olucak hale getirip arasını alıp 24 saate orda sonra bas toprağa doğsun kızın başlasın serüvenn ^^

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kanka çürüteceksin neden hala peçeteye almadın çok durmuş ivedi peçeteye al geç kalmışsın bir gün peçetede kalsın iki santim olur sonra ekersin. Yanlız soğuk olmasın koyduğun yer kapalı kutu nemli peçete en iyi yer de petek üzeri Işık almasın karanlık peçete nemli.
Ben bir günü bile çok buluyorum 4veya 5saat suyun içinde kaldıktan sonra peçeleye koyup 2 gün sonra hepsi çıkıyor 1 gün de suda bekletilebilir ama iki gün fazla eğer iki gün yapacaksan akvaryum motoruyla içine oksijen ver ki hem oksijen alsınlar hem çabuk filizlensinler hem çürümesinler.. Saygılar

Ü

Üye silindi 24169

Guest
Ben bir günü bile çok buluyorum 4veya 5saat suyun içinde kaldıktan sonra peçeleye koyup 2 gün sonra hepsi çıkıyor 1 gün de suda bekletilebilir ama iki gün fazla eğer iki gün yapacaksan akvaryum motoruyla içine oksijen ver ki hem oksijen alsınlar hem çabuk filizlensinler hem çürümesinler.. Saygılar
Dostum dibe çökene kadardir suyun esprisi. Dibe cokunca alcan diger medyaya. Ben autoyu direk buyutecegin saksiya almasini tavsiye ederim. Çünkü toprak saksi degisim stresi bari yaşamaz bitki

Cashh

Doktor
Aynen kanka. Ben ilk üç saat karanlık ılık kavanozda tutuyorum sonra açıp dibe çöksün diye üstten vuruyorum çöküyor 12 saat daha tutup peçeteye alıyorum iki günde 2 cm kök veriyor sonra bardak ta toprağa veriyorum sistemim bu

zeko dayi

Müptezel
dibe düşmese bile alıp peceteyimi koyuyosun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ** ******* ******* *******
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
  • deyorke deyorke:
    ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ********** ****** ***** ********* *******
    +1
  • S SuperKafa:
    ********* ******* *
  • S SuperKafa:
    ****** *** ********** ********* ********* ****** hahahaha* ***** *** ****** ***** ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • deyorke deyorke:
    **** *** **** ******* hahahaha ****** ********* ** ******* ********* hahahaha** *** ****** ** **********
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******
    S SuperKafa: ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******