Torbacı tohumu ama nasıl

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar, bi arkadaş aldığında çıkan tohumları atmış saksıya biraz büyütmüş. Sonra da bana getirdi. Bunlara ne yapabilirim? Cinsi minsi belli değil, çok da umudum yok ama gönlümden geçen belli tabi :)

Ekli dosyalar

• 87888B6A-F1EC-4BE0-8319-AD1461E1D432.jpeg
    87888B6A-F1EC-4BE0-8319-AD1461E1D432.jpeg
    88 KB · Görüntüleme: 392
  • 7ACD69AD-93B8-40AD-87A6-D0A80375A439.jpeg
    7ACD69AD-93B8-40AD-87A6-D0A80375A439.jpeg
    61.8 KB · Görüntüleme: 320
  • BFA0B80B-C4D4-4415-9A0C-A7098A6915AF.jpeg
    BFA0B80B-C4D4-4415-9A0C-A7098A6915AF.jpeg
    68.8 KB · Görüntüleme: 251
  • 042FC725-8DFB-4B0B-8C42-96D0ABCD09E5.jpeg
    042FC725-8DFB-4B0B-8C42-96D0ABCD09E5.jpeg
    63.3 KB · Görüntüleme: 297

cannabis16

Ordinaryüs
Cvp: Torbacı tohumu ama nasıl

yorgun' Alıntı:
tırnakları var dişi galiba

:) :)

ben de ponponlu terlik görünce ulan dedim ne ayak.sonra uzun tırnakları görünce içim rahatladı...kadın çıkması ibine çıkmasından daha evla. :)

doktor1453

Yeni üye

default' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, bi arkadaş aldığında çıkan tohumları atmış saksıya biraz büyütmüş. Sonra da bana getirdi. Bunlara ne yapabilirim? Cinsi minsi belli değil, çok da umudum yok ama gönlümden geçen belli tabi :)

Buyuk saksiya almalisin, gubre vermeye baslayabilirsin, zamanla ne olduklarini gorursun disi erkek ayirir yoluna devam edersin.

default' Alıntı:

Bu arada ayri ayri saksilara al onlari, diger dikkatimi cekende ya cok sulamisin ya susuz birakmisin yada cok sicaga maruz kaliyorlar, salmis kendini bitki.

Bitkilerin ışığa ihtiyacı var gibi ondan salmış kendini fakat ilk resimde arkadaki yanmış sanırım ama gübre yanığı gibi. 
Sativa sonuçta köfteci de olsa içilir bence.

Yeni üye

cannabis16' Alıntı:
yorgun' Alıntı:
tırnakları var dişi galiba

:) :)

ben de ponponlu terlik görünce ulan dedim ne ayak.sonra uzun tırnakları görünce içim rahatladı...kadın çıkması ibine çıkmasından daha evla. :)

Ahahahahahha  :)

doktor1453' Alıntı:
Buyuk saksiya almalisin, gubre vermeye baslayabilirsin, zamanla ne olduklarini gorursun disi erkek ayirir yoluna devam edersin.

Bu arada ayri ayri saksilara al onlari, diger dikkatimi cekende ya cok sulamisin ya susuz birakmisin yada cok sicaga maruz kaliyorlar, salmis kendini bitki.

Dediklerinizi yapayım. Cam kenarında duruyolar hep evin içinde 27-28 derece
Kanunsuz34' Alıntı:
Knkaaa agaclar senin ponponunn olsun şenn cigaramii yetiştircenn :):)

Ahahahahahahahha

Resolut1on' Alıntı:
Bitkilerin ışığa ihtiyacı var gibi ondan salmış kendini fakat ilk resimde arkadaki yanmış sanırım ama gübre yanığı gibi. 
Sativa sonuçta köfteci de olsa içilir bence.

Full ışık alıyolar güneş batana kadar aslında

default' Alıntı:

Knka saka bi yana poncislere cok su vermisin gubre vermisin bide onlarin hava almasi lazim knk cami falan acik birak biraz gubreyi cok verme suyuda o icine koydugun saksiya cevir o bitkiyide istersen daha guzel olur balkona koysan efso olurr bunlar bide kiz cikarsaa ufhh :)

Valla umarım murada erersin ben eremedim 3 kök erkek çıktı. Yaklaşık 1.5 2 ay arasındalar bi 10 güne kadar tam cinsiyet seçimi yapabilirsin bence umudunu yitirme :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********