TRİKOM TAKİBİ ! Amnesia auto

Myhtra

Müptezel
Dostlar selamlar

Çiçeklerimin bir tanesi önden gittiği için hasata yakın. Tohum sponsordan alındı. Çiçekte 40.GÜN 6 haftaya giricez sponsor 6-7 hafta diyor henüz overdrive girmedim bu kızımıza.
Trikomlar %30 rakı %60 şeffaf %10 amber. Hasata sizce ne kadar var ?

SÖMEK GÖRSEL
Kola güzel oluştu frosty görüntüsünü yakalamaya çalışıyorum:)

TRİKOM GÖRSEL

Ustalar buyurun…
@OttoMan347 @higthead @Silas @TheGlobalDJ @cannabis16

Ü

Üye silindi 27172

Guest
Anladım dostum benimki de bayağı ugrastiriyor da bir sorayım dedim teşekkür ettim bilgiler için
Bu arada bitkin harika gözüküyor hasatın bol olsun

cannabis16

Ordinaryüs
ben sessizce bakıyorum,zaten bi şekilde doğru yolu buluyorsunuz ..
%30 civarı trikom rakılı olduğunda flush vakti gelmiş demektir. %70 rakılı olduğu andan itibaren kesebilirsin..%90 civarı rakılanır zaten en fazla,tümü rakılı olmaz,bazıları amberleşir falan..hareketli kafa istiyorsan %70 rakılı olmadan bi tık önce kes.. %70-85 arası rakılıda kesersen THC en yüksek seviyededir,genetiğin kafası nasılsa onu en yüksek derecede alırsın..amberleşmeler başladıkça ve arttıkça da kafası narkotik etkiye döner..
%30 rakılı ama sende amberleşme başlamış..genetiğe göre amberleşmeler erken de olabiliyor..genelde indica baskınlarda olur,narkotik etkiyi illaki araya sıkıştırmak genetiğin kendisinde var,sen bişey yaptın-yapmadın ondan oldu olayı değil bu..bana da oluyor,%60-70 rakılıyken kesiyorum ben o tarz erken amberleşenleri..ama sen bekletip de kesebilirsin,narkotik etki daha fazlalaşır,olay bu..

tam bi kesim zamanı yok,hepimiz ortalama değerlere göre üç aşağı beş yukarı hesap yapıp ,mikroskopla bakıp öyle kesiyoruz..sen de hangi kafayı seversen ona göre bi yol tutturursun

Myhtra

Müptezel
ben sessizce bakıyorum,zaten bi şekilde doğru yolu buluyorsunuz ..
%30 civarı trikom rakılı olduğunda flush vakti gelmiş demektir. %70 rakılı olduğu andan itibaren kesebilirsin..%90 civarı rakılanır zaten en fazla,tümü rakılı olmaz,bazıları amberleşir falan..hareketli kafa istiyorsan %70 rakılı olmadan bi tık önce kes.. %70-85 arası rakılıda kesersen THC en yüksek seviyededir,genetiğin kafası nasılsa onu en yüksek derecede alırsın..amberleşmeler başladıkça ve arttıkça da kafası narkotik etkiye döner..
%30 rakılı ama sende amberleşme başlamış..genetiğe göre amberleşmeler erken de olabiliyor..genelde indica baskınlarda olur,narkotik etkiyi illaki araya sıkıştırmak genetiğin kendisinde var,sen bişey yaptın-yapmadın ondan oldu olayı değil bu..bana da oluyor,%60-70 rakılıyken kesiyorum ben o tarz erken amberleşenleri..ama sen bekletip de kesebilirsin,narkotik etki daha fazlalaşır,olay bu..

tam bi kesim zamanı yok,hepimiz ortalama değerlere göre üç aşağı beş yukarı hesap yapıp ,mikroskopla bakıp öyle kesiyoruz..sen de hangi kafayı seversen ona göre bi yol tutturursun
Reis ansiklopedi kıvamında yazılarını okurken keyif alıyorum. Haftalık dozu yarıya bölüp 2 sulamaya sıkıştırıyorum trikom önde gelen bitki için yarım doz overdrive girmiş olduk. Overdrive yeni trikom üretimi sağladığını biliyorum bu sebepten bu pazar günü sulama var tekrar trikomları inceleyip flush için bir karar vermek gerekecek tahminimce bir dolu sulama sonrasında flush girerim gibi duruyor kitapta yazan sativa baskın amnesia haze auto bu kızlar. İndica baskın genetiği tüttürdük çoktan sativa için merakla bekliyorum güncellemeleri yine paylaşmak isterim. Teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    hahahaha* ******** *********
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** **** hahahaha **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • New Rookie New Rookie:
    *** *** *** **
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ****** ****** ******** ****** *** **
  • New Rookie New Rookie:
    *** ***** ****** ******* ****** ******* **** hahahaha **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha** ***** ***
  • New Rookie New Rookie:
    *** *** ****** ******** ** ****** hahahaha** ********* hahahaha** ***** *** hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha***
  • kkush kkush:
    ****** ****** ******** **
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha***** *** hahahaha**** ******* ******* ***** ****** ****** ******* ****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** hahahaha*** *** ****** *******
  • sembol sembol:
    ******** ***** ********** ***** ** **** ******* **** ** ********** ** ******* * ***** ******* hahahaha* ******** *** ******** **** hahahaha ******* **** hahahaha* * **** ******* ******** ******* **** ********* ******** ********* ******* ***** ******** ****** ******* ***** ** ******** ***** * ** ******* ********** * ********** **** ******* *** **** ****** ****** *****
  • R Raven Drugs:
    **** hahahaha* ***** ** *** ***** hahahaha
  • R Raven Drugs:
    ******** ***** ********** ***** ** **** ******* **** ** ********** ** ******* * ***** ******* hahahaha* ******** *** ******** **** hahahaha ******* **** hahahaha* * **** ******* ******** ******* **** ********* ******** ********* ******* ***** ******** ****** ******* ***** ** ******** ***** * ** ******* ********** * ********** **** ******* *** **** ****** ****** ***** ******** ***** *** ** *******
  • sembol sembol:
    ********* ****** **** *** ******* ****** *** ********* ********** ****** **** *** ********* ** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ********* hahahaha* ***** ** *** ***** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
  • sembol sembol:
    hahahaha ********** ***** ******* **** ******** **** *********
  • sembol sembol:
    ****** ***** ********** ***** ******* *** **** **** ********** ********** ********* *********
  • elchavoo elchavoo:
    elchavoo elchavoo: **** ** ** ******* ** *******