Ustalar şu auto blue dreame bakarmısınız

exudes

Üye
Bitkiyi ekeli 5 gün oldu ilk 2 gün karanlık geçti çıkmadılar topraktan 3 gündür ışık veriyorum 4adet 50w torch led bitki henüz kafasındaki tohum kapağını atmadı bir sorun varmi Akşama fotoğraf koyucağım. Bana biraz geç büyüyor gibi geliyor sebebi nedir?

Işık : 4x 50w 60 cm den veriyorum

Nem : 60-99 arası oluyor
Sıcaklık 25-26

Tommy vercetti

Müptezel
24 saat suda bekletip pec3te arasinda patlatmadiysan tohumu zari atmasi cok zor oluyor kanka benimde basima geldi 2 gun daha bekle zari atamassa yardim et kiza ve zari al ustundeki

Bardak vs gibi birşey ile üstünü kapat nemi olabildiğince arttır. Kafasını cıkarana kadar bardagı kaldırma. Yine çıkmıyorsa başka bir problem vardır. Kolay gelsin

Bitkiyi ekeli 5 gün oldu ilk 2 gün karanlık geçti çıkmadılar topraktan 3 gündür ışık veriyorum 4adet 50w torch led bitki henüz kafasındaki tohum kapağını atmadı bir sorun varmi Akşama fotoğraf koyucağım. Bana biraz geç büyüyor gibi geliyor sebebi nedir?

Işık : 4x 50w 60 cm den veriyorum

Nem : 60-99 arası oluyor
Sıcaklık 25-26
isik biraz az geliyor gibi, lux ölçüyor musun.kac günlükler ? bide foto at kanka bakalim bitkine.

Dostum sadece seçenek olarak söyledim. Hiç kafayı çıkartamadılarsa bardak kapat 2 günde öyle bekle. Benim patlamayanları o şekilde yapıyordum ben, çıkıyorlar. Bazen küçük bir ihtimalde biraz derine vs gömüldüyse kök terse geliyor kafa aşşağıda kalıyor dönemiyor vs ama hepsinde aynı anda bu şekilde olması zor tabi . Arkadaşların dediği gibi fotoğraf ve diğer kabin bilgilerini de ekle ona göre yorumlayalım olmadı. Kolay gelsin.

exudes

Üye
Dostum sadece seçenek olarak söyledim. Hiç kafayı çıkartamadılarsa bardak kapat 2 günde öyle bekle. Benim patlamayanları o şekilde yapıyordum ben, çıkıyorlar. Bazen küçük bir ihtimalde biraz derine vs gömüldüyse kök terse geliyor kafa aşşağıda kalıyor dönemiyor vs ama hepsinde aynı anda bu şekilde olması zor tabi . Arkadaşların dediği gibi fotoğraf ve diğer kabin bilgilerini de ekle ona göre yorumlayalım olmadı. Kolay gelsin.
Teşekkürler saat 5 gibi yükleyip dediklerinizi yapıcağım

Foto saat 5 gibi gelicek kankam lux ölçeri telefonuma indirdim bugün ölçü fotoğraf koyucam
5 günlükler ama ilk 2 gün karanlık geçti 3. Gün işte bugün
Birde patlayana kadar yani kafayı cıkarana kadar çokta ışık ihtiyacına gerek yok diye biliyorum. Işığın az veya çok gelmesinin önemli olcagını düşünmüyorum o yüzden. Ama benim fikrim tabi. Umarım biran önce cıkarlar

Tommy vercetti

Müptezel
https://ibb.co/GcwpY9p
@Tommy vercetti
@HardBroker7895
@cigaraciyeni
Kanka oyle birak zarini kendi atar 2 gun daha izle zari atmamis olursa elinle alirsin dikkatli sekild3

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **