Ustalar şu auto blue dreame bakarmısınız

Yesil888

Ordinaryüs
2 tane bitkim var 1 1 açık yapayım o zaman bide diğerlerini ne zaman yakıcağım
Kanka 1 torsh yeter, 18 saat isik, 6 saat karanlik, zaman ayarli prizin yok mu? yoksa al. bitkilerin 5. bogumu verince 2. torshu yak, yani 1 bitkiye 1 torsh. yaklasik 20-25 cm olduluklarinda hepsini yak ve mesafeyi 20 cm filan indir. Cicege girdiklerinde beyazlari cikart, yerine gün isigi sari tak, bitki basina 3 tane 50 watt. mesafe 25-35 cm arasi. 35 cm den basla, sömekler büyüdükce indir asagi isiklari.

Son düzenleme:

exudes

Üye
Kanka 1 torsh yeter, 18 saat isik, 6 saat karanlik, zaman ayarli prizin yok mu? yoksa al. bitkilerin 5. bogumu verince 2. torshu yak, yani 1 bitkiye 1 torsh. yaklasik 20-25 cm olduluklarinda hepsini yak ve mesafeyi 20 cm filan indir. Cicege girdiklerinde beyazlari cikart, yerine gün isigi sari tak, bitki basina 3 tane 50 watt. mesafe 25-35 cm arasi. 35 cm den basla, sömekler büyüdükce indir asagi isiklari.
Kral bitkim foto 18:6 yapmıyorum 24:0 yapıyorum priz yok ama alabilirim

Tommy vercetti

Müptezel
Hic fena degil kanka soldaki saksidaki yapraklar cikmis ama sagdakinde hala zar duruyor 1 gun daha bekle eger oda ufaktan acma olmaz ise elinle cok dikkatli o zari alabilirsin

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka o filizleri alti delik karton bardaga al, bu sekilde cok zor gelisiyor, ben denedim olmadi. Nem sicaklik iyi, topragin ne bilmiorum, ama gübreli torak ise sadece filizin etrafina cok az kök güclendirici gübre ver.

exudes

Üye
Kanka o filizleri alti delik karton bardaga al, bu sekilde cok zor gelisiyor, ben denedim olmadi. Nem sicaklik iyi, topragin ne bilmiorum, ama gübreli torak ise sadece filizin etrafina cok az kök güclendirici gübre ver.
hocam toprağım light mix toprak biobizz saksıda 11 lt nasıl yapıcağımı bilmiyorum hiç strese girebilirler

Yesil888

Ordinaryüs
hocam toprağım light mix toprak biobizz saksıda 11 lt nasıl yapıcağımı bilmiyorum hiç strese girebilirler
Kanka yazdim sana zor gelisiyor;) anlasildi illa böyle birakacam diyorsun en azindan linkte gönderdigim gübreyi al, sanirim buna bütcen yeter. Alirsan her sulamada 1 lt suya 1 ml ver, bütün veg boyunca.Elindeki gübrelerle de karistirabilirsin, sikinti olmaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **