Yaprak uçlarında sararma sebebi

melek

Üye
Kanka bitki 25 günlük çiçeğe 21. Gününde pistil gözüktü en son 2 gün önce boş sulama yaptım ondanda 3 gün önce 2ml micro 2 ml grow 1.5ml bloom 1.5ml b52 verdim pistil gözükmediği için bloom gübreleri vermemiştim yarında yani toprak kurursa 3.5ml grow 3.5 micro 3.5 bloom big bud bud candy sensizym carboload ve vodoo 1.5 ml vermeyi düşünüyorum fotoğraf ekliyorum hemen

C

Canna

Guest
Dostum o sarama sadece alt yapraklardaki büyük fan yapraklarinda mi var yoksa tepelerde de var mi?

C

Canna

Guest
Telas edilcek bir durum yok, masallah bitkilerin saglikli, bitkin o sararan yapraklardan azot cekiyor, bu bitkinin dogasinda var.Sakin kesme o yapraklari, bitkin isi bitince kendi atacak. Üstteki yapraklardanda azot cekiyor sömekler icin. Sakin fazla gübrede verme.

melek

Üye
Tamamdır kanka vereceğim gübreleri yazdım bi önceki yorumda bi eksiği fazlası var mı sence

melek

Üye
Isı bugun hava çok sıcak olduğundan böyle ısıyı düşürmem için ışışı yukarı çekmem gerekiyor yapmalımıyım

C

Canna

Guest
Dostum o isi cok yüksek ama ayrica bitkinin isigida ihtiyaci var, yani bu isin bir ortasini bulmalsin, hem sicaklik düsecek hemde bitkin isik alacak.

melek

Üye
@Canna kanka birde konuyla bağımsız olarak bir tane mutasyon olduğunu düşündüğüm bir bitkim var kendisi doğdugundan beri bazı yaprakları beyaz çıkıyor ama sararma vesaire değil bildiğin yaprak beyaz e haliyle şimdi çiçeklenmeye girdi sana o bembeyaz sömekyapraklarını göstermek istiyorum hiç daha önce karşılaştınmı böyle birşeyle benim çok garibime gitti

https://ibb.co/KXgj2mf

C

Canna

Guest
Ben böyle bir sey yasamadim ama duydum evet haklisin mutasyona ugramis, genetik bozukluk. Bence o tohumu aldigin yere bir foto gönder. Eger corbaci degilse.

Eimal

Müptezel
@Canna kanka birde konuyla bağımsız olarak bir tane mutasyon olduğunu düşündüğüm bir bitkim var kendisi doğdugundan beri bazı yaprakları beyaz çıkıyor ama sararma vesaire değil bildiğin yaprak beyaz e haliyle şimdi çiçeklenmeye girdi sana o bembeyaz sömekyapraklarını göstermek istiyorum hiç daha önce karşılaştınmı böyle birşeyle benim çok garibime gitti

:eek: ben şok :D

OttoMan347

√SEFİR√

Şu bitkiyi daha ayrıntılı atar mısın o nasıl bi sömek :D

mami10_

Doktor

Dostum Geçen dedim ya alacalık genetik bir mutasyon
variegation cannabis yaz araştır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...