Yaprak uçlarında sararma sebebi

C

Canna

Guest
Dostum arasitirdim, bu sekilde bayaz yaprakli kenevir bende ilk gördügüm icin, @mami10_ kankanin yazdigi gibi genetik bir bozukluktan kaynaklaniyor, ayni insanlarda oldugu gibi albaniz kenevir deniyor, bütün bitki bu sekilde beyaz yaprakli olsaydi yasama imkani yoktu ama bitkinde yeteri kadar yesil yaprak oldugu icin fotosentez yapabiliyor, Bu yapraklarin bitkin ne zarari var nede faydasi.

melek

Üye
Bende bu şekilde araştırmıştım @mami10_ abimiz söylemişti yinede bi sorayım dedim farklı bi bildiğin vardır diye :) sömekleri çok merak ediyorum nasıl olacak valla içmeye kıyamayıcam onları bembeyaz :p

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...