yapraklarıma bakar mısınız

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka, yazdigim gibi sik, sise kac günde biter bilemem. Evet kaasada sikinti yok. Benim kistasim bütün yapraklarin iyice islanmasi, bu islem günde 1 kere.

Kanka, yazdigim gibi sik, sise kac günde biter bilemem. Evet kaasada sikinti yok. Benim kistasim bütün yapraklarin iyice islanmasi, bu islem günde 1 kere.
günde 1 kez iyice bütün yaprakların ıslanması lazım daha sonra duruyorum kuruduğunda falan tekrar yapmıyorum diğer gün tekrar doğru mudur olay bu

Yesil888

Ordinaryüs
Aynen kanka, dogrudur, bütün yapraklari islatiyorsun, ve günde sadece 1 kere yapiyorsun. Abartma, yapraklar yazdigim gibi cok cabuk kuruyacak, ama bir anda fazla gelirse bu sefer yapraklari yakarsin.

Aynen kanka, dogrudur, bütün yapraklari islatiyorsun, ve günde sadece 1 kere yapiyorsun. Abartma, yapraklar yazdigim gibi cok cabuk kuruyacak, ama bir anda fazla gelirse bu sefer yapraklari yakarsin.
iğne ile ölçüp koydum fısfısa 0.5 ml olarak peki bunu yapıcam ama mesela sulama zamanı yine biogrow verebilir miyim gübre olarak yoksa bunu yaparken boş sulama mı önerirsin sana zahmet bunuda söylersen

Yesil888

Ordinaryüs
Normal topraktan gübreleme yapabilirsin, topraktan gübre progamini degistirme, ikisi farkli gübreleme metodu, bir birine zarari olmaz.

Yesil888

Ordinaryüs
Buyur beklerim, Hadi ver su calmag i kizlarada düzelmeye baslasinlar, 24 saat sonra düzelmeye basladiklarini göreceksin.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bu isin kadini erkegi yok, tahmin etmeliydim bayan oldugunu, bayiltana kadar soru sordun :) :) , calmag vermeden önce

Kanka bu isin kadini erkegi yok, tahmin etmeliydim bayan oldugunu, bayiltana kadar soru sordun :) :) , calmag vermeden önce
merhaba son durum hakkında bilgi alacağım üst yaprakların rengi düzelirken alt yapraklarda izler olmaya başladı vermeyi keseyim mi sizce yoksa bir kaç gün daha vermem gerekir mi onun dışında durumu nedir ve biraz yamuk büyüme başladı sağa doğru bir eğimi var sorun var mı durumu nedir ve ne zaman çiçeklenmeye almam gerekiyor 23 kasımda toprağa vermiştim kızımı

son durum fotoğrafları

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **