yapraklarıma bakar mısınız

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka evet düzelme var ama henüz tam degil, acele etme, bekle 3-5 gün daha yapraklar tam düzelsin ondan sonra ver cicege. Ölcü olarakta 1 lt suya 2 ml calmag karistir, alt yapraklari tam göremedim.

Yesil888

Ordinaryüs
Bu sikinti degil alt yapraklarda olan, bitkin artik isesine yaramayan büyük fan yapraklarinan besin cekiyor. Bu bitkinin tabiatinda var, engel olamazsin.O yapraklari kesme,isi bitince bitkin kendisi atacak.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bitkine hic egitim vermemissin, egitim vererek hasatini cok yükseltirsin, diyelim ki senin yaptigin gibi 50 gr alirsan egitim vererek ayni bitkiden 100 gr bile alirsin.Bir dahaki grow icin simdiden ögrenmeye basla. Simdi youtube ye sirasi ile yaz ve cikan videolari seyret, ayarlardan alt yazi seceneklerini ac, Türkce yap. "cannabis lst"-"cannabis topping"-"cannabis mainliling"-"cannabis lolipoping"-"cannabis super cropping" Mainliling ile LST bir birine cok benzer, ben mainlilingi tavsiye ederim.

Kanka bitkine hic egitim vermemissin, egitim vererek hasatini cok yükseltirsin, diyelim ki senin yaptigin gibi 50 gr alirsan egitim vererek ayni bitkiden 100 gr bile alirsin.Bir dahaki grow icin simdiden ögrenmeye basla. Simdi youtube ye sirasi ile yaz ve cikan videolari seyret, ayarlardan alt yazi seceneklerini ac, Türkce yap. "cannabis lst"-cannabis topping"-"cannabis mainliling"-"cannabis lolipoping"-"cannabis suoer cropping" Mainliling ile LST bir birine cok benzer, ben mainlilingi tavsiye ederim.
evet hiç vermedim ama bu bitkiden kesin olarak hasat alır mıyım bundan sonra az da olsa bir hasat alırım değil mi bir sorun çıkmaz

Yesil888

Ordinaryüs
Insallah, simdilik iyi gidiyor, su calmag isi düzelsin, baska sikinti cikmaz umarim, tabiki hasat alirsin, kanka elimden geldigince yardim ederim. Takildigin yerde ac yeni konu foruma danis, benide etiketlersen okudugum anda cevap yazarim.

Insallah, simdilik iyi gidiyor, su calmag isi düzelsin, baska sikinti cikmaz umarim, tabiki hasat alirsin, kanka elimden geldigince yardim ederim. Takildigin yerde ac yeni konu foruma danis, benide etiketlersen okudugum anda cevap yazarim.
tamam teşekkür ederim kabinim yok mesela kabinin içine sığmıyor kabin dediğim bez dolap almıştım ama yapraklar dışarı kadar taştığı için kapatıyorum yeterli nem ortamı sağlayamıyorum tek korkum bu

bugün sulama yapacağım calmag mı vereyim yoksa biobizgrow mu vereyim en son boş sulama yaptım

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka yapraktan calmag, her gün vereceksin, bugün biobiz ver topraktan, ayrica biobizli gübreli suya 1 lt 1ml calmag koy. Kanka 3 kere bos sulama yapma, hep gübreli sulama. Yapraklarin rengi acik yesile dönüyor, bu iyi degil.

Son düzenleme:

Yesil888

Ordinaryüs
Yeni cikan yapraklarda asiri calmag eksikligi var, o en üsteki rnkleri acik yesil, sari olan yapraklar, bitkinin geri kalani artik calmag istemiyor, sadece o üst yapraklara calmag vermee davam, hafiften gübre yanigi baslamis, 1 sulama bos gec. Bitkin eskiye nzaran cok iyi toprladi, bekle bitkin cicege vermek icin henüz hazir degil.

Yeni cikan yapraklarda asiri calmag eksikligi var, o en üsteki rnkleri acik yesil, sari olan yapraklar, bitkinin geri kalani artik calmag istemiyor, sadece o üst yapraklara calmag vermee davam, hafiften gübre yanigi baslamis, 1 sulama bos gec. Bitkin eskiye nzaran cok iyi toprladi, bekle bitkin cicege vermek icin henüz hazir degil.
dün gübreli sulama yaptım bu mesajdan önce sonra ki sulamayı boş yapıyorum o halde

https://ibb.co/3TNXgTT yeni yapraklardan şöyle bir sorun var gibi neden bakar mısın

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka yeni cikan yapraklarin acik yesil olmasi normal ama yapraklarin uclarindaki sarilik, gübre fazllaligi, esas gözüme takilan eski yapraklardaki beyaz lekeler. O beyaz lekeler bitkinin tamaminda varsa sikinti, korkarim bitkinde mantar var. O beyaz lekeli takip et eger cogalirsa, 900 ml suya 100 ml süt ve 1 tatli kasigi karbonat karistir, 3-4 kere günde bir kere bütün yapraklara püskürt.

Kanka yeni cikan yapraklarin acik yesil olmasi normal ama yapraklarin uclarindaki sarilik, gübre fazllaligi, esas gözüme takilan eski yapraklardaki beyaz lekeler. O beyaz lekeler bitkinin tamaminda varsa sikinti, korkarim bitkinde mantar var. O beyaz lekeli takip et eger cogalirsa, 900 ml suya 100 ml süt ve 1 tatli kasigi karbonat karistir, 3-4 kere günde bir kere bütün yapraklara püskürt.
yok hepsinde yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********