YAPRAKLAR KIVRILIYOR

Yesil888

Ordinaryüs
Selam kankalar, son noktayi ben koyayim , müsade ederseniz:) Sulama yaptiktan sonra alt tabakta biriken su atilmaz ise, alt kökler hava alamaz ve yapraklarin ucu bu sekilde asayiya kivrilir. Bu büyük bir sorun degil, ama lütfen yapraklarin damarlarina bakin, beyaz olmus. Hadi beyaz damarlara yorum yapin.

Yesil888

Ordinaryüs

Hic kullanmadim bugune kadar valla hiç eksiklik gostermedi sukurler olsun:)

Kanka calmag eksikiligi kullandigin gübreye bagli, örnegin ben canna coco A+B kullaniyorum, bu gübrelerin birinin icinde MG- birinin icinde CA var. Bütün grow boyunca ya 2 bilemedin 3 kere calmag veriyorum.
Dagdan su aliom ben evede ciceklerede ondandir diye düşünüyorum , içinde var azcik yetio heralde,
canna, an, ve biobiz kullandim, Toprak plagron , demekki ordan beslenio keratalar :)

Yesil888

Ordinaryüs
Yillardir cocoda yaptim, son growda toprak yapayim dedim, kafama sicayim, neden topraga gectim, cok zorlaniyorum toprakta. Aynen kanka kaliteli coco kullandin mi? Inan cok iyi sonuc verior.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    **** **** ***** ****** ******* ********* hahahaha **********
  • 2 2008Grower:
    ********** * ******* ******* ****** ***** hahahaha ******* ****** ******* **** ********* ** ** ******* ***** ******** ******* *****
    ********* ** *** ***** ***** *** ******* ****** ** ****** ******* ******** *** ****
  • 2 2008Grower:
    ******** ***** hahahaha ******* * ******** *** ***** ****** ** ***** *** **********
  • Night owl Night owl:
    ** ******** **
    ***** *** **** ****** *** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** **** hahahaha*** *** ** ***** ****
  • 2 2008Grower:
    *** *** ******* ******** **** *** hahahaha*
    hahahaha********* ***** **** ****
    hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
    ***** ****** ********* hahahaha ****** ***** ****** **** ****** *** ** ******* ****** *** ***** ******** ***** ****** *** *********
    **** *** ********* ****** ****** hahahaha* ** ***** ******* ******* ******** ****** ****** ***** **** **** ****** hahahaha
    ****** ***** ***** ** ******* ********** ***** ****** ********* ********* ******** **** *** *** **** ****** ****** ********* *** ** *** ********* *** ********* ****** ***** ********* **** ********* *** hahahaha** ***** *******
  • Probis Probis:
    ********** ******* * * ******* **** *** ******* ********* ********** hahahaha**** **** ***** ****** ******* ***** ****** **** ** ******** *** ***** ******* hahahaha ***** ** ********* ***** ******* ***** **** **** ***
  • 2 2008Grower:
    *** ******* * **** ***** ***** ****** hahahaha*
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
    Probis Probis: * **** ****** ***** ***** *** ****** ** **** *****