yapraklar sorunu ve dikenlenme cinsiye ne ararsan var

nobody

Yeni üye
Slm kankalar cocukların bugun 28. günü cin çarpmış gibi birisi birde kücün olan erkekmi ne çözemedim. Bu tohumları kuzenim yurt dışından getirdi süper lemon photo diye
5 gunde bir suluyorum son sulamada callmag verdim 1 litre suya
bundan onceki sulamaları 500mg suyla yapıyordum 1 ml biobiz grow veriyordum
suyun ph değerini kağıtla ayarlıyordum ph dan dolayıdır belki diye djital aldım bundan sonra dijitalle ölçüp vereceğim

küçük olanda sanki cinsiyet gosteriyor ama bilemedim, buyukten korkuyordum erkek dıye cok hızlı buyudu sanki.
buyukte en alt yaprakta ufak bi yırtılma var resimde belli oluyor
birde gene büyük bitkide en alt yaprakların altında gövdede dikenler çıkıyor sanki resimde belli oluyor
küçük olanın yaprakları cin çarpmış gibi 2 bitki aynı anda dikildi ikisi arasında baya boyut olarak fark var

300 w cob led 45 cm de yukseklik
ısı 23-25 derece arası nem 65-75 arası
şimdiden eyvallah

günlük

resimler

Organik

Kıdemli Üye
Isın iyi kızlarında bir problem yok nemi %40 ile 50 arasına sabitle gerekirse çalıştırma makineyi biraz gözlemle bu durumu yanlız ışığı sanırm en başta ya çok yüksekten verdin yada spectrum aralığı farklı bir ışık kullanıyosun çok boya gitmiş daha cinsiyet hakkında herhangi birşey söylemek çok zor photo diye getirdiyse 12/12 ışık periyoduna geçmeden zaten istesende belli etmez çok zor bazı genetikler sadece 45.günden sonra tüy çıkarıyor photo olmasına ragmen senden ricası gibi düşün beni çiçeğe sok artık diye.Toping uygulamışsın iki ana dala bölmen güzel olmuş eger alanın yetersizse lst yapmanıda öneririm çünkü çok boylu poslu kızların olucak söylemedi deme.hafif bloom gübresiylede destek atmanı öneririm elinde yoksa temin et çiçekte zaten lazım olucak.

nobody

Yeni üye
Isın iyi kızlarında bir problem yok nemi %40 ile 50 arasına sabitle gerekirse çalıştırma makineyi biraz gözlemle bu durumu yanlız ışığı sanırm en başta ya çok yüksekten verdin yada spectrum aralığı farklı bir ışık kullanıyosun çok boya gitmiş daha cinsiyet hakkında herhangi birşey söylemek çok zor photo diye getirdiyse 12/12 ışık periyoduna geçmeden zaten istesende belli etmez çok zor bazı genetikler sadece 45.günden sonra tüy çıkarıyor photo olmasına ragmen senden ricası gibi düşün beni çiçeğe sok artık diye.Toping uygulamışsın iki ana dala bölmen güzel olmuş eger alanın yetersizse lst yapmanıda öneririm çünkü çok boylu poslu kızların olucak söylemedi deme.hafif bloom gübresiylede destek atmanı öneririm elinde yoksa temin et çiçekte zaten lazım olucak.
dediklerini yaptım kanka biobiz bloom vardı elimde son sulamaya 1ml ekledim 1ml de grow verdim
34.güne geldiler lst de yaptım dalın biri kırıldı ağlayacaktım nerdeyse 3 gün sonra sulama zamanları grow 2ml vereceğim blom da 1.5ml veririm sonraki sulamadı suyu verip 12/12 ye cekecehim

Organik

Kıdemli Üye
dediklerini yaptım kanka biobiz bloom vardı elimde son sulamaya 1ml ekledim 1ml de grow verdim
34.güne geldiler lst de yaptım dalın biri kırıldı ağlayacaktım nerdeyse 3 gün sonra sulama zamanları grow 2ml vereceğim blom da 1.5ml veririm sonraki sulamadı suyu verip 12/12 ye cekecehim

Işığını değiştirmelisin sana tavsiyem sanırım sadece 660nm sıcaklığında ışık kullanıyorsun buda sadece fotosentez bakımından zenginlik sağlar tam çözemiyorum ama gereksiz boya gidiş var kızlarda yanlara 370-840 aralığında ışıklarda atabilirsin cobled faydası olucaktır emin ol ki

nobody

Yeni üye
Işığını değiştirmelisin sana tavsiyem sanırım sadece 660nm sıcaklığında ışık kullanıyorsun buda sadece fotosentez bakımından zenginlik sağlar tam çözemiyorum ama gereksiz boya gidiş var kızlarda yanlara 370-840 aralığında ışıklarda atabilirsin cobled faydası olucaktır emin ol ki
yok kanka full spektrum 4400lümen 50W 380-840NM kullanıyorum boya gitmiyor gibi şuanda fakat bu büyük olan erkek gibi geliyor bana 4-5 güne çiceklenmeye alıcam bakalım ne olacak

nobody

Yeni üye
son halleri kanka

video

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tiny Tiny:
    ****** ******** ********** *** ******* ****** *
  • kkush kkush:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ****** **** ***** ***** hahahaha* ******** ********** *** ******* ****** *
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ***** ****** ****** *** ***** **** hahahaha** ** ********** *** ***** ********** ********* ****** hahahaha*** ***** *** ******* ** ******** ******* ****** *** ******** ****** hahahaha ********* ****** ****** ********* *** ******* ****** ******* ***** *** ****** ** ***** *** *** ****** ******** ****** ** ****** ****** ***** ***** ***** *** ** ********* ****** *** hahahaha* ***** ***** **** hahahaha* ****** ****** ******* **** ****** ***** hahahaha* ** ***** ********* ****** ********** *** hahahaha **** ****** ** ***** ** *** *** ***** ****** hahahaha* ** *** ****** ***** ****** ****** ******* *** *** ***** ** ***** ***** ***** ********** *** hahahaha ******* **** ****** ***** *** ***** ********* hahahaha ** **** ******** hahahaha ***** ******* ****** ** *** ******
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha**
    +1
    ****** ******* ****** ***** hahahaha********* hahahaha**
  • Tiny Tiny:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ***** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    *** ********* ******* hahahaha* ******* ****** ******* *** ****** ****** ********* hahahaha*** ****** ******** hahahaha** ******* ***** ****** ********* ******* ****** ****** ****** ******* ******** ******* ***** *** ****** ****** hahahaha******** ******* ****** ***** hahahaha**
    +1
    **** ********* ***** ***** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha hahahaha ****
    +1
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ** hahahaha* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ***** * ***** ***** * ** hahahaha *** hahahaha*** ********* ***** ***** *** **
    ***** ********* ******** ******** *** ***** *** **** *** ** ******** ***** ***** ***** ******* ****** *******
    **** ***** ********** ****** hahahaha**** hahahaha hahahaha ****
    ** ***** ******* ***** ** ***** * ***** ***** * ** hahahaha *** **********
    TabldotLife TabldotLife: ** ***** ******* ***** ** ***** * ***** ***** * ** hahahaha *** **********