super lemon kızların günlüğü

nobody

Yeni üye
300w cob led
nem 50-65
ısı 19-26
toprakla kavuşma 14 şubat
ışık 18/6
ışık mesafe 35 cm

12. gün günlükte kankalar
bu cocuklarda bir sorun varmı sizce sanki yavaş büyüyorlar 12 gündeler gübreye başlamadım henüz biobiz grow, bloom, top max ve callmag var

diğer konular

12.02.2021 (28 gün son halleri)

18.02.2021 (34 gün son halleri) "40.gün çiçeklenmeye alıcam artık"
LSD yaptım sömek dallerindan birini kırıdm malesef :(
1 litre suya (1ml biobiz bio grow ve yaprak yapsın diye 1ml bloom verdim
5 günde bir su veriyorum son bir sonraki sulamaları 3 gün sonra
gübreyi 2 şer ml ye çıkarcağım sonra da 1 hafta sonra çiçeklenmeye alacağım

21.03.2021 38 .gün

28.03.2021 43.gün (çiçceklenmeye alsam mı kararsızım )

aralardan yeni sömek dalları vermeye başladı beklesemmi yoksa çiceklenmeye alsammı kararsızım

19.04.2021 67.Gün (çiceklenmede 10.Gün)

02.05.2021 (çiceklenmede 23.Gün)

02.05.2021 (çiceklenmede 33.Gün)
çiçek başına 2 lt su (2ml grow 6 ml bloom 6 ml topmax 4 ml bibud)

24.05.2021 (çiceklenmede 55.Gün)
çiçek başına 2 lt su (3ml grow 7 ml bloom 7 ml topmax 4 ml overdrive)
(hasat süresi bitmek üzere 5 gün kaldı ama hala sömekler istediğim gibi şişmedi sinir bozucu)

Son düzenleme:

jarxle

Üye
dostum bol şans, yeni başladım ben de. boya gitmişler, benimkiler daha kısa olmalarına rağmen biraz sorun oldu, belki ona dikkat etmen gerekeilir

nobody

Yeni üye
dostum bol şans, yeni başladım ben de. boya gitmişler, benimkiler daha kısa olmalarına rağmen biraz sorun oldu, belki ona dikkat etmen gerekeilir
eyvallah kankacım hayırlı olsun sanada, boya gitmesinde nasıl bir sorun olabilirki onumuzdeki hafda LSD ye başlycam saksıya alıp

Aemili31

Müptezel
Cbd genetik yetiştireni ilk defa görüyorum forumda. Sıkıntısız bol hasatların olsun. Takipteyim :)

jarxle

Üye
eyvallah kankacım hayırlı olsun sanada, boya gitmesinde nasıl bir sorun olabilirki onumuzdeki hafda LSD ye başlycam saksıya alıp
dostum boydan ötürü yana yattı benim çiçekler düzeldiler büyük bi sorun çıkmadı ama ışık uzakta olunca boya gidiyorlar, boşuna uzamak için enerji harcıyor, benim anladığım bu. linki paylaştım aşağıda, benzer şeyler daha önce de okumuştum, ben de acemiyim bir yorum yapmiyim ama istersen bir araştır.

nobody

Yeni üye
dostum boydan ötürü yana yattı benim çiçekler düzeldiler büyük bi sorun çıkmadı ama ışık uzakta olunca boya gidiyorlar, boşuna uzamak için enerji harcıyor, benim anladığım bu. linki paylaştım aşağıda, benzer şeyler daha önce de okumuştum, ben de acemiyim bir yorum yapmiyim ama istersen bir araştır.

kanka ışık 30 cm de ama bende korktum şimdi vantirantör yandı bağlarkan 2 gün sonra elimde olacak bitki gövesine faydası olur umarım

nobody

Yeni üye
bu cocuklarda bir sorun varmı sizce sanki yavaş büyüyorlar 12 gündeler gübreye başlamadım henüz biobiz grow, bloom, top max ve callmag var

nobody

Yeni üye
18.02.2021 (31 gün son halleri) "40.gün çiçeklenmeye alıcam artık"
LSD yaptım sömek dallerindan birini kırıdm malesef :(
1 litre suya (1ml biobiz bio grow ve yaprak yapsın diye 1ml bloom verdim
5 günde bir su veriyorum son bir sonraki sulamaları 3 gün sonra
gübreyi 2 şer ml ye çıkarcağım sonra da 1 hafta sonra çiçeklenmeye alacağım

nobody

Yeni üye
28.03.2021 43.gün (çiçceklenmeye alsam mı kararsızım )
aralardan yeni sömek dalları vermeye başladı beklesemmi yoksa çiceklenmeye alsammı kararsızım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1