yardım

herkese merhaba

growumda 1. haftayi geride braktim genel durum icin analiz ve bazi sorumlarim olacak bilgili kardeslerime

oncelikle elimdeki malzemeleri aciklayayim boylece daha saglikli olacagini dusunuyorum

genetik bubblelicious

3 adet 50 w full spectrum bildiginiz uzere piyasada bulunan ledlerden

toprak all mix

an serisi gubre gubreler tabloda isaretlenmis durumda

isik acik max 27 kapali minimum 21

dis ortamda cok yetistirtim ama ic ortamda bu ilk dolayisi ile cogu konuda cahilim ufak tefek konulari sorup bu duruma kadar getirdim fakat hala kafamda soru isaretleri var fotograflar ekte fakat sanirim frekans tan dolayi fotolarda siyah cizgiler mevcut kusura bakmayin

1. filiz formundan bu gune kadar 1 hafta gecti bu surec icin sagligi nasil gorunuyor ?

2. 18/6 isik tan 12/12 ye ne zaman gececegim ?

3 gubre ve tablo dogru secim mi ?

4. isi ve nem ideal mi ?

5. lux metrede kac deger almam gerekiyor bu ledlerde ?

6. budamaya uygun genetik mi uygunsa zamani geldimi yoksa bi kac kat daha cikmasimi gerekiyor ?

7. bu ledler hasata kadar idare edermi yoksa ekleme yapmam gerekirmi yapacaksam watt ve isik rengi nedir

isteyene daha detayli fotolar atabilirim hic sorun degil forumda aktifim zaten şimdiden desteginiz icin tesekkur ederim

herkese merhaba

growumda 1. haftayi geride braktim genel durum icin analiz ve bazi sorumlarim olacak bilgili kardeslerime

oncelikle elimdeki malzemeleri aciklayayim boylece daha saglikli olacagini dusunuyorum

genetik bubblelicious

3 adet 50 w full spectrum bildiginiz uzere piyasada bulunan ledlerden

toprak all mix

an serisi gubre gubreler tabloda isaretlenmis durumda

isik acik max 27 kapali minimum 21

dis ortamda cok yetistirtim ama ic ortamda bu ilk dolayisi ile cogu konuda cahilim ufak tefek konulari sorup bu duruma kadar getirdim fakat hala kafamda soru isaretleri var fotograflar ekte fakat sanirim frekans tan dolayi fotolarda siyah cizgiler mevcut kusura bakmayin

1. filiz formundan bu gune kadar 1 hafta gecti bu surec icin sagligi nasil gorunuyor ?

2. 18/6 isik tan 12/12 ye ne zaman gececegim ?

3 gubre ve tablo dogru secim mi ?

4. isi ve nem ideal mi ?

5. lux metrede kac deger almam gerekiyor bu ledlerde ?

6. budamaya uygun genetik mi uygunsa zamani geldimi yoksa bi kac kat daha cikmasimi gerekiyor ?

7. bu ledler hasata kadar idare edermi yoksa ekleme yapmam gerekirmi yapacaksam watt ve isik rengi nedir

isteyene daha detayli fotolar atabilirim hic sorun degil forumda aktifim zaten şimdiden desteginiz icin tesekkur ederim
icime sinmedi isiklar kapali haldeyken cektim buyrun

C

Canna

Guest
Gönderdigim linkleri incele dostum, isik konusundaki bütün sorularina cevap bulacaksin.

Gönderdigim linkleri incele dostum, isik konusundaki bütün sorularina cevap bulacaksin.
canna kardesim peki diger sorular icin yardimci ollurmusun bana

C

Canna

Guest
canna kardesim peki diger sorular icin yardimci ollurmusun bana
Dostum kac bikin var, o isiklarin ppfd degerleri sana gönderdigim ``Isik bilgilendirme 2 Devami`` linkindeki 14. sirada var. Gübrfe konusuna yardimci olamam o seri gübreyi hic kullanmadim. sicakligi ve nemi sabitlemeye calis, isik aciken ve kapali iken arada o kadar fark olmasin. Photo bitkiyi ciceg vermek itedigin zaman 12/12 ye alirsin, budama cicekten önce yapma, ama LST yapmalisin, 2-3 haftalik olunca bitkin, eger topping,fimming gibi HST teknikleri uygulak istiyorsan youtube de videolar var seyret, o toprak sana 2 hafta gübresiz yeter, filizlere sedece kök güclendirici ver.Otomatik silme süresini uzatmamisin ,resimler silinmis. Dostum @KULAGİKESİK azmis, gir forumlara oku ve bilgilen, bu is zaman ,emek ister

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********