Yaza sigara olsun

Avare

Doktor
Son durumumuz bu şekilde kankalar hafiften stresi atlatıyoruz peşine inceden bi lst yaptım 2 hafta daha vaktimiz kaldı bakalım zaman ne gösterecek.

Emmy

Müptezel
Son durumumuz bu şekilde kankalar hafiften stresi atlatıyoruz peşine inceden bi lst yaptım 2 hafta daha vaktimiz kaldı bakalım zaman ne gösterecek.

Kankam iyi growlar diliyorum öncelikle nacizane bi sorum olacak ne gubre kullanıyorsun acaba .. biraz eksiklik var gibi geldi bana

Avare

Doktor
Kankam iyi growlar diliyorum öncelikle nacizane bi sorum olacak ne gubre kullanıyorsun acaba .. biraz eksiklik var gibi geldi bana
Kankam bitkilere bu grow vegde gübre vermeyi düşünmüyordum. Çünkü geçen sefer fazla geldi blooma yakın yapraklar pençe yaptı.
Bunun yanı sıra pet bardak süresi de 1 hafta uzayınca dengesizlik yaşadı bitkiler. Birde fim ve saksı değişimi olunca iyiden iyiye strese girdiler. Fakat şimdiye kadar bir kez mısır filizi çayı ile bir kez de mercimek filizi çayı ile sulandı. İhtiyaç durumuna göre organik olarak vermeye devam edicem epey toparlanma var kızlarda. Mayıs 1 de çiçeğe almayı düşünüyordum fakat 1 hafta daha ekstra veg vermek durumunda kalacağım çünkü gelişim biraz sekteye uğradı. Geçen growa göre baktığımda yine önde gidiyorlar nasip artık.

Emmy

Müptezel
Kankam bitkilere bu grow vegde gübre vermeyi düşünmüyordum. Çünkü geçen sefer fazla geldi blooma yakın yapraklar pençe yaptı.
Bunun yanı sıra pet bardak süresi de 1 hafta uzayınca dengesizlik yaşadı bitkiler. Birde fim ve saksı değişimi olunca iyiden iyiye strese girdiler. Fakat şimdiye kadar bir kez mısır filizi çayı ile bir kez de mercimek filizi çayı ile sulandı. İhtiyaç durumuna göre organik olarak vermeye devam edicem epey toparlanma var kızlarda. Mayıs 1 de çiçeğe almayı düşünüyordum fakat 1 hafta daha ekstra veg vermek durumunda kalacağım çünkü gelişim biraz sekteye uğradı. Geçen growa göre baktığımda yine önde gidiyorlar nasip artık.
Kankacım toparlanmanın hızlanması adına aktardan balık tozu alıp verebilirsin daha iyi olacaklardır .. ben mısırı bloomda vermeyı düşünüyorum su an arpa ve yonca sst ile devam ediyorum bu kavaların kapanması bende de gerilik yaptı ilk 15 gun baya iyi geldiler 4. Boguma topping uyguladim biraz isik alip toparlanmalarini bekliyorum bende

Avare

Doktor
Güncelleme yapalım

Bitkilerin iki tanesinin erkek olduğundan şüpheleniyorum bakalım zaman ne gösterecek.

Mısır filizi çayının dallanma üzerine etkisi gerçekten gözardı edilmemeli bence.

Veg süresini 5 mayısa erteledim biraz daha daha cüsselensinler.
haftaya ışık düzenini 14-12 şeklinde değiştireceğim bloomdan bir hafta önce bitki ufaktan sonbaharın geldiğini hissetsin.

Emmy

Müptezel
Güncelleme yapalım

Bitkilerin iki tanesinin erkek olduğundan şüpheleniyorum bakalım zaman ne gösterecek.

Mısır filizi çayının dallanma üzerine etkisi gerçekten gözardı edilmemeli bence.

Veg süresini 5 mayısa erteledim biraz daha daha cüsselensinler.
haftaya ışık düzenini 14-12 şeklinde değiştireceğim bloomdan bir hafta önce bitki ufaktan sonbaharın geldiğini hissetsin.
Masallah kanka guzel ve diri görünüyor kizlar ellerine sağlık takipteyim.

Emmy

Müptezel
Kanka mayıs 1 de de alabilirim çiçeğe 5 de de hangisini tercih etmeliyim sence?
Kankacım veg süresini uzatmak her halükarda cicegin için cüsse demek ve ayriyeten cicege girdikten bir hafta kadar sonrasına deyin veg devam eder bence mantıklı olur mayıs 5 .. ben veg i 4 ay yapıcam kanka muhtemelen ben cicege girdiğimde srn sigaranı sarıp icmeye coktan başlarsın :D

Avare

Doktor
Kankacım veg süresini uzatmak her halükarda cicegin için cüsse demek ve ayriyeten cicege girdikten bir hafta kadar sonrasına deyin veg devam eder bence mantıklı olur mayıs 5 .. ben veg i 4 ay yapıcam kanka muhtemelen ben cicege girdiğimde srn sigaranı sarıp icmeye coktan başlarsın :D
Kankam bende öyle düşünüyorum ama bloom un uzaması halinde bazı bitkileri daha tam tricom basamadan kesmek zorunda kalabilirim ondan dolayı endişelerim var.
Bunun yanı sıra lst esnasında kopan iki tane sürgünü kök salması için suda bekletiyorum bakarsın onlar da tutar da minnak iki sömeğim daha olur:)
4 ay veg ile seninkiler outdoor da efsane olacak bence

Emmy

Müptezel
Kankam bende öyle düşünüyorum ama bloom un uzaması halinde bazı bitkileri daha tam tricom basamadan kesmek zorunda kalabilirim ondan dolayı endişelerim var.
Bunun yanı sıra lst esnasında kopan iki tane sürgünü kök salması için suda bekletiyorum bakarsın onlar da tutar da minnak iki sömeğim daha olur:)
4 ay veg ile seninkiler outdoor da efsane olacak bence
Kanka zor ama ya .. daha cok uzun bir zaman dilimi var sabırsızlık oluyor haliyle.. klon isinede girdin hayırlısı ile minnak falan olsun onlardan aldigin zevk daha fazla olacak insallah tutarlar kanka cok su emiyor bildigim kadar kanka dikkat et susuz kalmasinlar 10 gune kok verse iyi hic bisey cop olmasin kanka sıfır atık ;)

Avare

Doktor
Kanka zor ama ya .. daha cok uzun bir zaman dilimi var sabırsızlık oluyor haliyle.. klon isinede girdin hayırlısı ile minnak falan olsun onlardan aldigin zevk daha fazla olacak insallah tutarlar kanka cok su emiyor bildigim kadar kanka dikkat et susuz kalmasinlar 10 gune kok verse iyi hic bisey cop olmasin kanka sıfır atık ;)
Bu akşam alıyorum blooma kanka toplam 7 bitki var ışığım da alana yetmemeye başladı tekrardan ölçüm yapıp bitkileri şekillerine göre 70x70 e en verimli şekilde konumlandırmam lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
  • M Marryhuana:
    ******* ****** ******* * ** ******* ** ******* *** ******** *** ****** ***** * *** ******** ***** * ***** ** ** ****** **** ******* ******** **** ***** **** ******* ******** *** ****** ***** ** ****** ***** ** ***** ********** * * ********* ******* **** ***** ********* ********* ****** ** ** hahahaha**** hahahaha* ****** ***** *** *** * ***** ******* *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ** ** ** ** * ***** **** ****** hahahaha*** ******** ********* ****** **** ***** ***** *** ******* **** *** ******** hahahaha **
  • S sharkek:
    S sharkek: ***** ********* ** ******** **** ********** ***** ******* *********