Yeni başlamayı düşünüyorum

noonehelpus

Yeni üye
Merhabalar küçük bir iki saksı da başlamayı düşünüyorum ancak kışı biraz rutubetli geçirmiştim tavsiyeleriniz nelerdir tahmini maliyeti ne olur tohum nasıl alabilirim öneri tohumunuz var mı

Komedishow

Kıdemli Üye
Kanka tohumları sponsor siteden al st.kushseed veya degenitica ,ayrıca minimum 1200 1500 tl civarı maliyet ile güzel şeyler yapabilrisin ,odayı kullanacaksan kabin ihtiyacın olmadığı için 300 tl civarı kâr edersin fakat nem ısı ayarlaman zor olur,paranın yarışı ışığa gidicek zaten 2 bitki bakicaksan 250 w bir ışık lazım prizden 250 w çekmeli bu minimum gereken w miktarı, toprağı plagron all mix almanı tavsiye ederim, yapacagin tohumun cinsine bağlı photo ise farklı saksı auto ise farklı saksı almalısın iyice araştır oku buradaki tüm konuları ,ayrıca kabin yapicaksan benim esrar odası kurulumu konumu incele herşey dahil 1250 tl tuttu

noonehelpus

Yeni üye
Odayı yaşamak için de kullanıyorum kabin gerekli olur heralde asıl korkum rutubet kabin rutubeti engeller mi

Ben de bir dönem rutubetli bir odada kabin kurarak yaptım kanka rutubetli olan duvara mesafesi olsun duvardan içeri hava almasın kabin hiç bişey olmaz

noonehelpus

Yeni üye
Kanka tohumları sponsor siteden al st.kushseed veya degenitica ,ayrıca minimum 1200 1500 tl civarı maliyet ile güzel şeyler yapabilrisin ,odayı kullanacaksan kabin ihtiyacın olmadığı için 300 tl civarı kâr edersin fakat nem ısı ayarlaman zor olur,paranın yarışı ışığa gidicek zaten 2 bitki bakicaksan 250 w bir ışık lazım prizden 250 w çekmeli bu minimum gereken w miktarı, toprağı plagron all mix almanı tavsiye ederim, yapacagin tohumun cinsine bağlı photo ise farklı saksı auto ise farklı saksı almalısın iyice araştır oku buradaki tüm konuları ,ayrıca kabin yapicaksan benim esrar odası kurulumu konumu incele herşey dahil 1250 tl tuttu
kankacım bulamadım senin konuyu linkleyebilir misin

S

silas

Guest
sen bütçeni belirle yarısını ışığa ayır, gerisi gelir rutubet sorun değil sen havalandırmayı düşün ışık ortamı ısıtır ama rutubeti dışarı atman gerek,

Komedishow

Kıdemli Üye
Al kanka

Kanka

Administrator
Yönetici
önemlı olan hava srikulasyonu ve ısı kontrolu bu 2 sını yapabılırsen buyuk problemın pek kalmaz

noonehelpus

Yeni üye
Bez dolaplar için hava sirkülasyonu nasıl sağlayabiliriz dışından fan kadar kesik açıp fanı mı yerleştirsek tutar mı yoksa fanın altına da bir şey koymamız gerekir mi

S

silas

Guest
700-800 civarı cob led bak kardeş, forumda bez dolaptan resimli kabin yapımı var, tohumu sponsordan alırsın istersen. gübreler için chate gel anlatırız kardeş inceliklerini kardeş, alttaki link ve satıcı güzel alan arkadaşlar memnun, 3-4 bitki bakar bu led
Daha yüksek bir şey arıyorsan bu;

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ***** ****** hahahaha ******** ********** ****
  • H hussii:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha** hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
    H hussii: ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********