Yeni başlayacak bir arkadaşınızım, destek lütfen :)

bargiran

Yeni üye
Öncelikle tüm arkadaşlara selam ve saygılarımı iletiyorum. İki arkadaş 6 kök ile başlamak istiyoruz bu işe. Sermaye açısından herhangi bir problemimiz ya da eksiğimiz yok. Ürün ve siteler üzerinden bilgimiz mevcut. Bilgisi olan arkadaşlarımdan tek ricam buradaki “terim”lerin açıklaması ve iyi hasat/havalandırma ile ilgili tecrübelerini aktarması.

Şimdiden yazıp destek olacak arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum. Güzellikler sizi bulsun, kalın sağlıcakla.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yardim almak icin en dogru yerdesin, yalniz senden bir ricam var; büyük harf konu acmak forum konunlarina göre yasak, actigin konuya gir: Düzenle butanuna bas ve konuyu kücük haflere cevir.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Forumlara gir Esrar odasi kurulumdan basla okumaya, kabin ve tohum hazir olunca baslarsin.

bargiran

Yeni üye
Forumlara gir Esrar odasi kurulumdan basla okumaya, kabin ve tohum hazir olunca baslarsin.
Teşekkür ederim uyarın için herhangi bir bilgim olmadığından ötürü başlığı o şekilde açtım. Dünden beri okuyorum ve bir çok açıdan çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu başlığı açmamın sebebi biraz kişisel deneyimler ve deneylerden çıkan spesifik sonuçları öğrenmek. Ha! bir de yabancı terimler. :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam dostum sen tohum siparisini ver kur kabini havalandirma ,nem sicaklik isik sana gereken bütün bilgiler var forumlar altinda. Takildigin bir yer olursa hic düsünmeden yeni konu ac. Gerekli her türlü yardimi alirsin.

5yaprak5

Yeni üye
Tamam dostum sen tohum siparisini ver kur kabini havalandirma ,nem sicaklik isik sana gereken bütün bilgiler var forumlar altinda. Takildigin bir yer olursa hic düsünmeden yeni konu ac. Gerekli her türlü yardimi alirsin
Tamam dostum sen tohum siparisini ver kur kabini havalandirma ,nem sicaklik isik sana gereken bütün bilgiler var forumlar altinda. Takildigin bir yer olursa hic düsünmeden yeni konu ac. Gerekli her türlü yardimi alirsin.
Knkm nasılsın bugün az bise bitkinin altına soluncan gübresi verdim ve ph 6.3ayarli sula suladım sıkıntı olurmu

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum solucan gübresini @OttoMan47 ye sor, onun bu konudaki bilgisi benden fazla. Ben organik hazir gübreler konusunda iyiym.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tabiki olur ama genelde onlarin gübre semasi indoora göre ayarlanmistir. Yani ne zaman ne kadar gübre vermen gerekir kendin ayarliyacaksin. Cünki outdoor da yetisen bitki indoor da yetien bitkiye göre daha uzun zamanda hasat gelir.

5yaprak5

Yeni üye
Tabiki olur ama genelde onlarin gübre semasi indoora göre ayarlanmistir. Yani ne zaman ne kadar gübre vermen gerekir kendin ayarliyacaksin. Cünki outdoor da yetisen bitki indoor da yetien bitkiye göre daha uzun zamanda hasat gelir.
Knk outtor yazan paket var ondan alırım 1gubreli bi gübresiz yaparım sulamayı azdan başlarım sonra gübre ml mi yükselirim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Outdoorda uzun süreli kuru gübre kullanmak daha iyidir, bu konuda Ottoman47 benden daha tecrübeli. O outdoor cu ben indoor cuyum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam sikinti olmaz elinde gübre semasi oldugu sürece.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Aldigin gübrenin bitkinin büyümesine göre haftalik ne kadar gübre vermeni gösteren bir tabela, yani biz gübreyi kafamiza göre vermiyoruz, aldigimiz gübrenin üreticisi tarafindan bize tavsiye edilen miktarlarda gübre veriyoruz.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum outdoor yapacaksan, hazir sivi gübreler senin icin uygun degil. Solucan,güvercin,yarasa ve kendin yapacagin gübrelerle daha basarili sonuc alirsin. Hazir sivi gübre miktarini gerektigi gibi ayarliyamaz isen bitkiye yarar yerine zarar verirsin.

Vedoo

Kıdemli Üye
Öncelikle tüm arkadaşlara selam ve saygılarımı iletiyorum. İki arkadaş 6 kök ile başlamak istiyoruz bu işe. Sermaye açısından herhangi bir problemimiz ya da eksiğimiz yok. Ürün ve siteler üzerinden bilgimiz mevcut. Bilgisi olan arkadaşlarımdan tek ricam buradaki “terim”lerin açıklaması ve iyi hasat/havalandırma ile ilgili tecrübelerini aktarması.

Şimdiden yazıp destek olacak arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum. Güzellikler sizi bulsun, kalın sağlıcakla.

canim benim kuzucum seneye mart da beni bul yardim edecegim sana outdoor yaparsan eger. bu sene yaz bitti bitkiler cicege girmek uzereler eksen de bosa ekersin.

Vedoo

Kıdemli Üye
Evde yapacağım ben pismam ya. Dış ortamlık bir olayım yok. Tavsiyelerini bekliyorum :)
valla ozaman adam gibi kabinini duzenini kur o kabin dandik olunca feristah da olsan yalanci mevsim kabin iyi degilse bitki ortami icin, fayda etmez indoor da kabin muhim olay sayin abicim diyor topu sana partadana atiyorum isime bakiyorum. :) kolay gelsin cumlemize emmmmiii :D

5yaprak5

Yeni üye
Dostum outdoor yapacaksan, hazir sivi gübreler senin icin uygun degil. Solucan,güvercin,yarasa ve kendin yapacagin gübrelerle daha basarili sonuc alirsin. Hazir sivi gübre miktarini gerektigi gibi ayarliyamaz isen bitkiye yarar yerine zarar verirsin.
Knk growkentte var gübre ayarlama programı.ona gore. versem olmazmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********