Yeni başlayacak bir arkadaşınızım, destek lütfen :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
yok bana plağron ligmix olarak yazdi topragi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum @5yaprak5 bak forumun 2 ustasi burada senin icin, lütfen bilgi alis verisinde bir terslik olmasin yardim edemeyiz. Bana plağron ligmix toprak dedin simdi baska toprak cikti.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bütcenin kistli olmasi az paran olmasi bunlarin hic birisi önemli degil, biz o zaman sana senin bütcene göre önerilerde bulunruz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
TAmam o toprak ilk günden itibaren gübre ister, sana kim dediyse 15 gün icindeki gübre yeter diye aldigin yer dahil sana yalnis bilgi vermis. Dostum ben Almanyada yasiyorum ve burada bir cok bilgiye TC ye oranla daha rahat ulasiyorum. Simdi yapraklar tam yesil mi.

5yaprak5

Yeni üye
Bütcenin kistli olmasi az paran olmasi bunlarin hic birisi önemli degil, biz o zaman sana senin bütcene göre önerilerde bulunruz
Abim saol teskurler sen yanlış anladin heralde toprak için k.bakma ben toprak için plağron dedim gübre içinde nif soluncan gübresi dedim abim 2tAne tohumumda filizlendmi daha yazık oldular çok uzuldjm

5yaprak5

Yeni üye
TAmam o toprak ilk günden itibaren gübre ister, sana kim dediyse 15 gün icindeki gübre yeter diye aldigin yer dahil sana yalnis bilgi vermis. Dostum ben Almanyada yasiyorum ve burada bir cok bilgiye TC ye oranla daha rahat ulasiyorum. Simdi yapraklar tam yesil mi.
Evet abim yapraklar tam yeşil sabah sana foto atayimmi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum tatam her sey benim yalmis anlamis olmamdan. YAPRAKLAR YESIL MI? simdi bu soruma cevap lütfen

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ohhhh be icim rahatladi, at bir foto göreyim. Biz burada her kizin saglili büyümesini istiyoruz, tek amacimiz o

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam dostum, sikinti yok. Yazdiklarimi okudun.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Daha iyi olur gören diger ustalada konuya katilir, burada cok degerli ustalar bizden daha iyi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********