Yeni basliyorum yardiminiza ihtiyacim var

C

Canna

Guest
Bitkiyi feratlatmak icin alttan bir kac fan yapragi kesebilirsin, ama esas budama cicege girdiginde yapilacak

MRfs

Üye
Bu sarkan büyük yaprakları alıyorum o zaman usta somek dallarini kapatıyor

Son düzenleme:

MRfs

Üye
@Canna Usta ben bu yola seninle başladım ama sen beni yarı yolda biraktin ben senin söylediğin herşey ne ise o şekilde uyguluyorum ben şimdi kime danisacam kime soracam başlamadan aylar önce forumu takip etmeye başladım ve seni buldum şimdi ben yokum diyorsun nasıl olacak be usta

MRfs

Üye
@Canna Usta cinsiyet ile alakalı bir belirginlik varmı acaba 45 günlük daha çiçeğe almadim

Alttakiler ve ustekiler iki farklı bitki usta

C

Canna

Guest
Dostum her iki bitkinide verdigi tomurcuklarin üzerinden pistil gibi uzanti cikarmis, yani su anda %80-90 onlara calyx si disilik organi diyebilirim, 2-3 kadar tam belli olur, takip at o uzantilari, beyazlasip pistil olacakla mi?

MRfs

Üye
@Canna Ustam danışmak istediğim birşey var 2 bitkim vegte bu gün 50. Günü doldurdu 10 gün sonra çiçeğe alacağım ve 1 saksıda daha 25 günlük bitkim var ve başka ışığım ve kabinim yok ne yapabilirim önerilerini bekliyorum

C

Canna

Guest
Var mi basak caren yok dostum, mecburen 25 günlük bitkinide 12/12 nin altinda birakacaksin, o bitkiye sadece grow gübresi ver, daha gec girer cicege

MRfs

Üye
Usta yada ona veg dönemini atlatama kadar bi ışık sistemi yapayim cob ledlerden full sepktrum olurmu birde kaç watt olursa veg dönemini bitirmeye yeter

MRfs

Üye

@Canna @Kanka Ustalarım size zahmet bi son durum değerlendirmesi ve cinsiyet hakkında belirginleşen özellik varmı yorumlarsanız sevinirim vegte 51 gün şimdiden teşekkür ederim

C

Canna

Guest
Anladım usta peki 24 saat karanlıktan sonra oda çiçek dönemine başlamış olacakmı peki
Dostum 24 saat karnliktan sonra bitkini strese soktun ve ciceklenme hormonlarini tetikledin, o 25 günlükten bahsediyorum. Ya hemen ayiracak baska kabinde 18/6 devam edeceksin yada bu sekilde birakacaksin, tekrar 18/6 ya almak bitkinin felegi sasacak, ondan sonra nasil gelisir bilemem. Bence takam artik kafana olan olmus böyle devam et, ne alirsan

MRfs

Üye
@Canna Ustam daha almadım çiçeğe 60 günün dolmasını bekliyorum o zaman kadar bi 100 watt cob led yapacagim onun altında devam edeceğim ona kartondan oda yapacagim yansitici filan çiçeğe girene kadar öyle idare edecegim birde şu son fotolara bakarmisin son durum değerlendirmesi ve cinsiyet için

C

Canna

Guest

@Canna @Kanka Ustalarım size zahmet bi son durum değerlendirmesi ve cinsiyet hakkında belirginleşen özellik varmı yorumlarsanız sevinirim vegte 51 gün şimdiden teşekkür ederim
Ilk 4 reisimdeki bitki veya bitkiler disi, diger resimlerde bir sey göremedim cünki yalnis acilardan cekilmis resimler.

MRfs

Üye
Sağol ustam çok teşekkür ederim diğer resimleri son durum değerlendirmesi görünüş olarak atmıştım hepsi aynı bitkiler com teşekkür ederim :)

MRfs

Üye

@Canna @higthead Ustalar 2 gün önce suladım sabah yapraklar canlıydı şimdi böyle sarkmış vaziyetteler ısı 24 nem 50 sebebi ne olabilir acaba ve bir yaprakta resimdeki gibi bir benek var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********