yerli tohum

• Konbuyu başlatan burak35
  • Başlangıç tarihi
B

burak35

Guest
selam.kankalar dumanınız bol growunuz bereketli olsun
arkadaşlar genetic yetiştiren arkadaşlarıma saygim sonsuz her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır zevk.meselesi tabiki saygı duyuyorum fakat benim gibi yıllardır grow yapıp tohumunuzun üstüne her grow da birazdaha iyileştirerek mükemmel tohum dan grow yapan varmıdır merak ediyorum mesela bendeki tohum neredeyse 8 yıllık ilk etapta zaten bilen bilir izmirin tilki kuyruğu vardır mesela harika bir sigaradır yetiştirdiğim tek tür bu benim yapış yapış olan hafif sarımtırak renkte çok çok kokmayan ama benim diyen delikanlının 2 dumandan sonra elini ayağını titretip bilader bu skunk mi dedirten otdur bu tilki kuyruğu benim.gibi yerli tohum.growu yapan arkadaslarimin yorumlarını bekliyorum

Ü

Üye silindi 22791

Guest
Ben de Balıkesir liyim kanka. Yıllardır gitmiyorum. Sırf tohum için gitmeyi düşünüyorum.
Sarıkız içerdik. Gizemli, esrarengiz bir kafası vardı. Bazı cinslerde yaktığın zaman ıhlamur kokusu gelirdi burna. Hiç denk geldin mi acaba o taraflarda?

Genetik sigara bizim yerli sigaralara kurban olsun önceden tohumunu çerini çöpünü ayıtlar içerdik dehşetengiz kafalar yaşar akşama kadar yer içer gezerdik şimdilerde genetik diye yetiştiriyoruz yorgunluk düşkünlük bıkkınlıktan başka kafa yaşatmıyor

B

burak35

Guest
Ben de Balıkesir liyim kanka. Yıllardır gitmiyorum. Sırf tohum için gitmeyi düşünüyorum.
Sarıkız içerdik. Gizemli, esrarengiz bir kafası vardı. Bazı cinslerde yaktığın zaman ıhlamur kokusu gelirdi burna. Hiç denk geldin mi acaba o taraflarda?
dostum.merhaba benim sigaralarim da hala o ıhlamur kokusu var izmire gidersen eyer yıkık.kemer tarafındaki güllü adındaki kadından al sigara emin.ol eski sigaraların kafası var alip yetistir seneler geçtikçe tohumun da güzelleşiyor aradigin kafayi yakalarsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
B

burak35

Guest
Aga konudan bağımsız fakat bana mesaj atabilir misin bı ben nerden atacagimi bulamadim müsaitsen kolay bı soru sormak istiyorum
dostum.direk.mesaj olayı kalktı artık forumun chat kismindan geyim.muhabbetine gelirsen elimden geldiğince yardımcı olurum soruna

B

burak35

Guest
Genetik sigara bizim yerli sigaralara kurban olsun önceden tohumunu çerini çöpünü ayıtlar içerdik dehşetengiz kafalar yaşar akşama kadar yer içer gezerdik şimdilerde genetik diye yetiştiriyoruz yorgunluk düşkünlük bıkkınlıktan başka kafa yaşatmıyor
emin ol dediğim gibi saygım var genetic yetiştirenlere ama dediğin gibi biyerden sonra ulan okadar emek vakit para bunun içinmi diyorsun ha illa da genetic yetiştirmek istiyorsan white russian ve flozofer haze öneririrm

Northen

Yeni üye
Eski cigaralari aratmayan Bir çok genetik var sativa blue dream Jack herer indica gorilla glue og kush bu 4 genetiği tatmadan ölmeyin beyler bunu kendinize yapmayın beni dinleyin

Ü

Üye silindi 22791

Guest
dostum.merhaba benim sigaralarim da hala o ıhlamur kokusu var izmire gidersen eyer yıkık.kemer tarafındaki güllü adındaki kadından al sigara emin.ol eski sigaraların kafası var alip yetistir seneler geçtikçe tohumun da güzelleşiyor aradigin kafayi yakalarsin
Ahh ah 10 yıldır harmanım. İçerken ıhlamur kokusu gelirdi. Sigara kağıdının közden aşağısı ıslanmaya başlardı esrarın yağından. Hatta hafif yamulurdu sigara o derece bir ıslaklık. Küfrederdik bu işe. Çok sonra anladım asıl kafanın olduğu yer yağıymış sigaranın.
2007'de İzmir'de hiç tanımadığım birinden aynı bu yazdığına benzer bir tarif almıştım. Alsancak tan Limontepe içlerinde bir kahvehane ye gittim. 1 saat- 45 dk sürmüştü yürümesi ama bulmuştum kişiyi. 15 liraya 3 güzel sömek almıştım. İçtiğimde ben de arkadaşım da kısa süreli deliliğe benzer birkaç saat yaşamışız, ama ikimiz de birbirimize çaktırmamaya çalışmışız korkutmamak için. Kendimizden korkup, ne yapsak gitsek mi İzmir'den Balıkesir e geri vs. şeklinde zarflıyoruz bir birimizi ve geldiğimiz günün gecesi geri dönüyoruz Balıkesir e , sabaha karşı akıllanıyoruz tripten çıkıyoruz ve konuyu açıyoruz birbirimize meğer aynı şeyi yaşamışız, delilik kalıcı değilmiş, boşuna geri dönmüşüz:)
Sen şimdi güllü diyince yine bi gidip bulasım geldi:)

B

burak35

Guest
Ahh ah 10 yıldır harmanım. İçerken ıhlamur kokusu gelirdi. Sigara kağıdının közden aşağısı ıslanmaya başlardı esrarın yağından. Hatta hafif yamulurdu sigara o derece bir ıslaklık. Küfrederdik bu işe. Çok sonra anladım asıl kafanın olduğu yer yağıymış sigaranın.
2007'de İzmir'de hiç tanımadığım birinden aynı bu yazdığına benzer bir tarif almıştım. Alsancak tan Limontepe içlerinde bir kahvehane ye gittim. 1 saat- 45 dk sürmüştü yürümesi ama bulmuştum kişiyi. 15 liraya 3 güzel sömek almıştım. İçtiğimde ben de arkadaşım da kısa süreli deliliğe benzer birkaç saat yaşamışız, ama ikimiz de birbirimize çaktırmamaya çalışmışız korkutmamak için. Kendimizden korkup, ne yapsak gitsek mi İzmir'den Balıkesir e geri vs. şeklinde zarflıyoruz bir birimizi ve geldiğimiz günün gecesi geri dönüyoruz Balıkesir e , sabaha karşı akıllanıyoruz tripten çıkıyoruz ve konuyu açıyoruz birbirimize meğer aynı şeyi yaşamışız, delilik kalıcı değilmiş, boşuna geri dönmüşüz:)
Sen şimdi güllü diyince yine bi gidip bulasım geldi:)
Aynen öyle dostum o kağıttaki ıslaklık.ve beyaz olan kağıdın kahverengi olması.sigaranin yamulmasi ne günlerdi yaş oldu gençlik güzel şey

Yıkık Kemer de 10 yıl yaşadım hiç duymadım gerçi Son 4 yıldır yurtdışında tüm biz bı sebo dayiyi bilirim yikikta

B

burak35

Guest
Yıkık Kemer de 10 yıl yaşadım hiç duymadım gerçi Son 4 yıldır yurtdışında tüm biz bı sebo dayiyi bilirim yikikta
Dostum 2004 den 2014 de kadar torba tutan kadın di bahsettiğim kişi sigarasina denk gelmemene üzüldüm güllüden sigara içmeyen sigara içtim demezdi izmirde o derece birde kelo vardı kelebelek dayı hafif kel biri yıkık kemerde hristiyan mezarlığına yakın dururdu ödemiş sigarası satardı yılların içici abileri bile kusardı ne sigaralar içtik ne kibarlar geldi geçti şimdiki gibi katkılı falan değil kubarin rengi kirli beyaz olurdu ne günlerdi

Valla buranın güzel sigarası yok hepsi hibrit tohumlardan oluşan yani bizim çadırda ektigimiz sigaralar bunları kimisi sever kimisi sevmez Türkiye'deki eski cigaralari içmiş insanlara bu tarz cigaralari yumuşak geliyor ama Latin Amerika da cigara iceceksen Colombia da aynı bizim natural Diyarbakır cigarasi gibi vardır bende oraya gidip içmek istiyorum jejejejf

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Valla buranın güzel sigarası yok hepsi hibrit tohumlardan oluşan yani bizim çadırda ektigimiz sigaralar bunları kimisi sever kimisi sevmez Türkiye'deki eski cigaralari içmiş insanlara bu tarz cigaralari yumuşak geliyor ama Latin Amerika da cigara iceceksen Colombia da aynı bizim natural Diyarbakır cigarasi gibi vardır bende oraya gidip içmek istiyorum jejejejf
Üstad Kolombiya’ya gidebilsek cigara mi içeriz :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    * ***** ********* ******** ** **
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
    A active661: ***** **** hahahaha********* ********** ** ******