Zkittles Photo Günlüğü değerli yorumlarınızı bekliyorum

HighMann

Müptezel
en alt küçücük olan 2 dalıda al onları klon yapmaya çalış tutarsa 2 bitkin daha olur avantajına olur :)

HighMann

Müptezel
evveeeet bravo çok iyi kardeşim eline emeğine sağlık şimdi bitki oralardaki küçük dallarla uğraşmak yerine en tepe sömeklerine odaklanacak ve tepe sömekleri bariz bi şekilde daha fazla şişecek bu stresi atması bi 3-5 günü bulabilir gene riske atmamak için 1 hafta 10 güne blooma hazır bitkin az biraz daha dallanıp budaklansın çok iyi olmuş gözüme çok hoş göründü :)

HighMann

Müptezel
varsa elinde revive ver doğal gidiyosan aloa vera ver stresi çabuk atlatsın bide biobizz ile an yi karıştırma aslında hiç bi marka birbirine karıştırılmamalıdır An kullanacaksan connoisseur ve bikaç yan besin ile güzel sonuçlar alınabilir bigbud bud candyn sensizym ve b-52 güzel bi kombin

Lowmembers

Müptezel
Kanka benim orda bunu soyleme sebebim bircom tane. Yani qdamin dikkat etmesi gereken daha ciddi seyler geldi aklima. Bende boyle kesmeli bicmeli egitimi ben yapmazdim demeye getirdim baska seylere yöneldim. Ne biliyim ilk seferinde de denenmez adamin kabini çökme meyilli .d haklisin tabi denemeden öğrendim biliyorum denemez. Benim hic deneyecek heycanim yada ihtiysc halim olmadi kanka. Bana hic tek saldirmadi bu gabbeler .d
öncelikle saksın 3 ay veg için uygun değil kökler çoktan saksıyı sarmıştır bile saksı değişimi yapılmayacaksa lollipopping atılıp 1 hafta kadar sonra blooma geçilmeli @Lowmembers denemeden tecrübe edilemez brom korkulacak birşey yok birkaç video izlenip lollipopping uygulanabilir basit bi teknik dal kırılma sorunu yok sadece alt kısımları temizleyecek ilk kez bi konuda sana katılmadım yanlış bi düşünce eğerki denemezse tecrübeyi nasıl kazanacak biz anne karnında lollipopping öğrenmedikya :p

HighMann

Müptezel
Kanka benim orda bunu soyleme sebebim bircom tane. Yani qdamin dikkat etmesi gereken daha ciddi seyler geldi aklima. Bende boyle kesmeli bicmeli egitimi ben yapmazdim demeye getirdim baska seylere yöneldim. Ne biliyim ilk seferinde de denenmez adamin kabini çökme meyilli .d haklisin tabi denemeden öğrendim biliyorum denemez. Benim hic deneyecek heycanim yada ihtiysc halim olmadi kanka. Bana hic tek saldirmadi bu gabbeler .d
gördüğün gibi gayet başarılı bi eğitim verdik beraber denemeden tecrübe olmuyor işte öğrendi eğitimi çokta güzel yaptı helal olsun gerekli bi eğitim bence lollipopping güzel sonuçlar veriyor çoğu zaman :) acıma vur baltayı nekadar acırsan okadar kendi başına buyruk olur bizde bi ata sözü var nekadar doğru bilinmez ama kızını dövmeyen dizini döver :p

Lowmembers

Müptezel
gördüğün gibi gayet başarılı bi eğitim verdik beraber denemeden tecrübe olmuyor işte öğrendi eğitimi çokta güzel yaptı helal olsun gerekli bi eğitim bence lollipopping güzel sonuçlar veriyor çoğu zaman :) acıma vur baltayı nekadar acırsan okadar kendi başına buyruk olur bizde bi ata sözü var nekadar doğru bilinmez ama kızını dövmeyen dizini döver :p
Şuan kızını da dizini de dövsen fayda etmeyebilir kanka .d devir kötü kolla viyölü jdjdjd

Eyvallah başkanlar çok teşekkür ederim ilginize. Stresi atlatmaya başladı usuldan. Aloe Vera gübresini de verdim bugün etkisini göstermeye başladı iyileşiyouz :)

Sondxwari

Yeni üye
İlk defa yapacağım ve zkitlezz düşünüyorum baya övdüler önerirmisin ?

80*80*180 kabinde 1*5 1*5 çamaşırlık gibi ufak bi yerde kanka kapısının önünden geçerken koku yapıyor ama karbon filtre vs bisi kullanmıyorum ilerleyen evrede bakicaz bi çaresine şimdilik tütsü yakıyorum koridorda :)

Mahsun

Kıdemli Üye
Brom kalsiyum için aklında olsun yumurta kabuğundaki kalsiyum suda çözünmez yani yumurta kaynattığın suda kalsiyum olmaz yumurta kabuğunu bi asitle karışıtırırsan kalsiyum elde edersün bunuda sirke ile yapabilirsin
Yumurta kabuklarını biriktir biraz sonra 10 15 dk bi fırınla kurut iyice sonra rondodan geçir toz haline getir tozun üzerine de biraz sirke dök çok olmasın ama karıştırdığında mama kıvamında olucak sonra kendi haline bırak 1 günde felan kuruyor
Kuruduktan sonra bitkilerine verebilirsin bu şekilde kalsiyum sağlarsın yakma sorunu olacağını düşünmüyorum çünkü suladıkça geçicek bitkine katı gübre olduğundan
Magnezyum içinde aktarlarda epsom ya da ingiliz tuzu diye satılan bi ürün magnezyum sülfat su ile karıştırıp verebilirsin bitkine iyi growlar kankam dumanın bol olsun

Brom kalsiyum için aklında olsun yumurta kabuğundaki kalsiyum suda çözünmez yani yumurta kaynattığın suda kalsiyum olmaz yumurta kabuğunu bi asitle karışıtırırsan kalsiyum elde edersün bunuda sirke ile yapabilirsin
Yumurta kabuklarını biriktir biraz sonra 10 15 dk bi fırınla kurut iyice sonra rondodan geçir toz haline getir tozun üzerine de biraz sirke dök çok olmasın ama karıştırdığında mama kıvamında olucak sonra kendi haline bırak 1 günde felan kuruyor
Kuruduktan sonra bitkilerine verebilirsin bu şekilde kalsiyum sağlarsın yakma sorunu olacağını düşünmüyorum çünkü suladıkça geçicek bitkine katı gübre olduğundan
Magnezyum içinde aktarlarda epsom ya da ingiliz tuzu diye satılan bi ürün magnezyum sülfat su ile karıştırıp verebilirsin bitkine iyi growlar kankam dumanın bol olsun
Bilgiler için teşekkürler brom. <3 deneyeceğim

Mahsun

Kıdemli Üye
Çiçeğe geçince azot gübresini vermeye devam et bloom için gübren var mı kankam 12 12 ye alırken gübrelerini ver öyle al

Çiçeğe geçince azot gübresini vermeye devam et bloom için gübren var mı kankam 12 12 ye alırken gübrelerini ver öyle al
Bloom gübrem mevcut kanka ekstra olarak big bud var ama ona daha zaman var. Azot gübresini ivedilikle çözüyorum. 12/12 alma zamanı hakkında düşüncen nedir acaba?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mest Mest:
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
    hahahaha*** *
  • Mest Mest:
    ********** *
  • O Ogkushh07:
    hahahaha ******** ********** *******
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    ***** ** ******* ** ******* ********** ******* ***** hahahaha hahahaha
  • O Ogkushh07:
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
    ***** ****** ***** ***** hahahaha*** **** ***** ***** ** ********** *****
  • Mest Mest:
    **** **** ******** hahahaha*** ********** ** ** ******* **
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahaha***
  • kkush kkush:
    ********** ********* *** ********** ******* hahahaha ******
  • xskyrex7 Chat bot:
  • O Ogkushh07:
  • xskyrex7 Chat bot:
  • O Ogkushh07:
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
  • O Ogkushh07:
    *** **
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    ***** *** ***** ******** ** ***** ******** ********** *** hahahaha* *** hahahaha*
    kkush kkush: ***** *** ***** ******** ** ***** ******** ********** *** hahahaha* *** hahahaha*