Zkittles Photo Günlüğü değerli yorumlarınızı bekliyorum

Mahsun

Kıdemli Üye
Bloom gübrem mevcut kanka ekstra olarak big bud var ama ona daha zaman var. Azot gübresini ivedilikle çözüyorum. 12/12 alma zamanı hakkında düşüncen nedir acaba?
Brom çiçeğe alabilirsin bitkini ama grow gübresini es geçme biobizz kullanıyorsan bide bio grow al o şekilde devam et
Ziraatçi arkadaştan aldığın gübreyi kullanmanı tavsiye etmem farklı marka gübre kullanımları genelde iyi olmuyor organik yapıyorsan farklı farklı organik gübreler tarifler uygulayabilirsin ama markalı gübre de benim tavsiyem aynı markaları kullanman
Birde biobizz organik gübre bigbud kimyasal gübre ikisi iyi çalışmaz zirattçi arkadaştan aldığın gübre de kimyasal olabilir eğer öyleyse oda biobizz gübrelerini etkisiz hale getirecektir kimyasal ve organik gübre bi arada kullanılmamalı

Brom çiçeğe alabilirsin bitkini ama grow gübresini es geçme biobizz kullanıyorsan bide bio grow al o şekilde devam et
Ziraatçi arkadaştan aldığın gübreyi kullanmanı tavsiye etmem farklı marka gübre kullanımları genelde iyi olmuyor organik yapıyorsan farklı farklı organik gübreler tarifler uygulayabilirsin ama markalı gübre de benim tavsiyem aynı markaları kullanman
Birde biobizz organik gübre bigbud kimyasal gübre ikisi iyi çalışmaz zirattçi arkadaştan aldığın gübre de kimyasal olabilir eğer öyleyse oda biobizz gübrelerini etkisiz hale getirecektir kimyasal ve organik gübre bi arada kullanılmamalı
Şuan zaten bio grow kullanıyorum 3. Haftadan beri ve arkadaştan aldığım gübre de organik bi gübre. Biobizz bloom gübre de mevcut. Bi tur o zaman bloom gübresi veriyorum önce sonrasında da 12/12 döngüsüne geçiş yapıyoruz hayırlısıyla :)
Big bud ı çiçeklenmenin 3. Haftası civari lt başı 1 ml olarak kullanmayı düşünüyodum bi problem olur mu ki acaba ?

Mahsun

Kıdemli Üye
kankam big bud an serisinden olması lazım diye biliyorum kimyasal gübre
organik ve kimyasal gübreleri karıştırmanın zararlı olduğunu biliyorum daha doğrusu kimyasal gübreler organik gübreleri işlevsiz hale getiriyor
organik gübre kullandığın için bu growunda big bud kullanmanı önermem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****