İlk grow başlangıç

İmkanlarimiz hemen hemen aynı dostum bende yeni başladım. Günlüğünü takip ediyorum. Bende corbaci tohum ektim 6 tane. Dişiliği belli olmadan topping yapmışsın sanirim yoksa anladın mı disi olduğunu? Benim alanda 38x50x100 tek bitki düşünüyorum ben sende adedi düşürebilirsin bence o alana çok gibi
Tek yapmayı düşünüyorum ben de suan çorbacı büyük bi ihtimal erkek çıkacsk zaten onu kabinden çıkarırım belli olunca

1hafta önce yaptım ilk gübreli su vermeden önceydi en yukardaki küçük iki yapraklı kelleyi nazikçe kırdım aldım :) diğer tohum öldü dediler ben de bi baktım bi şeye benzemiyor gibiydi onun acısına son verdim boşa gitti :( şuan bi çorbacı bi sponsor devam ediyorum
Kanka topping i iyi yapamamışsin gibi duruyor fotodan☺️. Kelle almak demek alttaki iki kelleyi büyütmek demek diye düşün. Fotoda işaretledim ordan kesersen güzel olur.

Kanka lt değilde ml yapalım. 300/400 ml yeterli olur.
Biraz çok verdim sanırım :) altından su geleneye kadar verin diyorlardı onu deneyim dedim 1litre su verdim az önce sonra Işık’larını kapattım uykuya aldım sıkıntı olmaz umarım kuruması için daha çok bekleyim ozaman bir de tam o dediğin yerden kesersem yeni kelleler nerden çıkacak ki kafam karıştı biraz

Biraz çok verdim sanırım :) altından su geleneye kadar verin diyorlardı onu deneyim dedim 1litre su verdim az önce sonra Işık’larını kapattım uykuya aldım sıkıntı olmaz umarım kuruması için daha çok bekleyim ozaman bir de tam o dediğin yerden kesersem yeni kelleler nerden çıkacak ki kafam karıştı biraz
Su için sıkıntı olmaz kanka , topping de işaretledigim yerden kesersen alttaki iki kelle yeni ana sömeklerin olur. Yeni bir kelle çıkmaz kanka.

@amnesiaturk23 @Nazim_Red kankalar bir şey sorcam ışıklar açıkken sıcaklık 30 31e kadar yükseliyor odanın camını fln açmam gerekiyor kabinin kapısı ve en üst kısmı açık zaten hep kapatmıyorum
Bir de gece ışıklar kapalı olunca sıcaklık 18 19a kadar düşüyor nasıl bir yol izlemeliyim daha stabil bi sıcaklık dengesi için

@amnesiaturk23 @Nazim_Red kankalar bir şey sorcam ışıklar açıkken sıcaklık 30 31e kadar yükseliyor odanın camını fln açmam gerekiyor kabinin kapısı ve en üst kısmı açık zaten hep kapatmıyorum
Bir de gece ışıklar kapalı olunca sıcaklık 18 19a kadar düşüyor nasıl bir yol izlemeliyim daha stabil bi sıcaklık dengesi için
Kabinin kapısını kapatırsam bu kadar yükseşşylr sıcaklık kapatmıyorum o yüzden hiç

Nazim_Red

Doktor
Senden ricam belli başlı inandığın kullanıcıların yorumunu dikkatine al takip et, bazı kullanıcılar sitede aktif kalma uğruna prim kasıyor bitkileri heba etme, her duyduğunu hemen uygulama danış sabırlı ol bekle bazen geç giriyoruz veya gözden kaçıyor insanlık hali

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** ***** ** ***** ***** ********** *** ****** hahahahahahahaha*** ****** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha*** ******** ********** **** *** ******** ***** **
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ****** **** *** ******** **** ********** **** **** ****** ******* hahahaha**** ********** ******* hahahaha* *******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    **** ******* ********** ********* ****** ** ** **** **** ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • 2 2008Grower:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ********** ***** **** ******* **
  • kkush kkush:
    ** *** *** hahahaha ******* **
    +2
    ****** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** ***** ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    +1
  • 2 2008Grower:
    ********** ***** hahahaha ****** hahahaha ********
    ***** hahahaha*** ***** ********** ***** ******* ***** ** **** ******* ******** ********* ******* ***** hahahaha******** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** *****
    **** ***** ******* ***** ***** ***** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ********** ****** ******* ******** hahahaha** ***** ** hahahaha **
    +1
    ***** ********** **** ***** ******* ***** ***** ****** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
    *** ********** * ********* **** hahahaha
    **** **** **
    ******** hahahaha****
    hahahaha* ***** ********** ******* ********
    ********* **** hahahaha****** ********** *****