Şu mantara bi çözüm bulalım

specer

Yeni üye
burdan tohumsuz abiyede sesleniyorum. adam düzgün telegramda satıyo. 1 günde kargo @burnweedburn

specer

Yeni üye
Cvp: Şu mantara bi çözüm bulalım

+++++
telegramda satan bi adam var. golden teacher satıyor. başka çeşitleride var. adam ben den daha ilgili yeminlen. @burnweedburn kullanıcı adı
dedimki bu beni dolandırır. ama benden daha ilgili çıktı valla benim yerime o yetiştirdi desem kafi

specer

Yeni üye

Harbi knka bende 2 3 kere denk geldim bi dhada bulamadim o kadar arastirdim knka bi yerdede bulamadim nasil yapariz reis bi el atsa guzel olcak
telegramda bi adamdan aldım ben. dolandırır diyordum ama benden ilgili çıktı herşeyime yardım etti. elinde bşrsürü tür var. kullanıcı adı
@burnweedburn telegram

specer

Yeni üye
Evet kankalar. Foruma baktım ama kör de olabilirim. Sponsor site gibi güzel bir sitemiz olsada mantar sporu alsak diye düşünüyorum. Biliyorum site paylaşımı yasak ama tohumsuz abimiz bize bi güzellik yapıp site konusunda yardımcı olsa çok mutlu oluruz. Sonuçta tohum için sponsor sitemiz var ee mantar işi de çok zor olmasa gerek. Yöneticilerim değerli moderatörlerim bu konu hakkında bi yardımınız dokunursa çok makbule geçer.
ben aldım adam manyak @burnweedburn telegram adresi dddiğimi yap hasat 1 kg diyo en az. yaş

specer

Yeni üye

Gençler selam, arkadaşın dediği doğru internetten kit sipariş ediyorsun. Ben kit sipariş edilecek siteleri biliyorum isteyene gönderirim, hem yetiştirmek konusunda benide cesaretlendirebilirler.
bu adam kitte yapıo @burnweedburn telegram adresi elinde çok tür vaf ben aldım düzgün adam. dolandırır dedim ama dolandırmak bş kenara adam dediğini yapmayınca azarlıyo

Çok güzel olur başkan
telegram @burnweedburn ben aldım adam sağlam. yapamayınca 1 rane daha gönderiyor

specer

Yeni üye
Tohumsuz karşlerim, daha önce ufak bir mantar macerası yaşamış birisi olarak size şu kadarını söyleyebilirim. Kit sipariş vermeyin patlarsınz,kitlerin gümrükten geçme gibi bir şansı yok.Spor siparişi verebilirsiniz,googleda arttığınızda belli başlı bir kaç site var oralardan sipariş verebilirsiniz.Sadece sipariş vermeden önce,sipariş vereceğiniz siteye mail atmanız gerekiyor.İngilizce bir mail hazırlicaksınız özel sipariş istediğinizi belirticeksiniz ve siparişinizin mektup içerisinde ticaret gemileriyle gelmesini isticeksiniz,her site özel sipariş almıyor tek tek mail atıp bulucaksınız.Ortalama 15gün 1 ay içerisinde gelir.Ben bu yolla bir çok spor aldım sorun yaşamadım tavsiye edebilirim.

Eeeee ? Sipariş verdiniz bitti mi konu ? Şimdi sporu bascaksınız güneşe koycaksınız papatya gibi yetişcek gibi sanıyosanız hiç girmeyin bu maceraya..

Yüksek derecede hijyen ve belirli bir oda sıcaklığında bunu yapmanız gerektiriyor,bu aşırı zor birşey. Hadi bunu sağlicak bir maliyet yapmayı göze aldınız, sporları basıcak gerekli gübre oluşturma malzemelerini nasıl bulucaksınız ? Kiti nasıl kendiniz oluşturucaksınız ? Hadi onuda yaptınız diyelim,Gelelim zurnanın zırt dediği noktaya.. Mantarlar aynı kenevirde nasıl böcek yemesi veya bitki hastalanması oluyosa mantarların yetişme süresinde de bazı hastalıklar olabiliyor ve yetiştirdiğiniz mantar ölebiliyor,dahada kötüsü yetiştirdiğiniz mantar hastalanırsa sizi yendiği zaman zehirlicek şekilde yetişmiş olabilir.
Mantarı yetiştirdiniz kurttunuz diyelim,bu yetiştirip kuruttuğunuz mantarların başarılı bir şekilde yetiştirdiğinizi,renk uyumlarından yenilebilir olup olmadığını nasıl anlicaksınız ? Sizi zehirlemicek hasat aldığınızı nerden anlicaksınız ?

İşin özeti,ben mantarı aylarca süren araştırma ve yaklaşık 40 sayfalık bir not deferi oluşturduktan sonra,aylarca deneme yanılma yöntemiyle yetiştirebildim ancak... Yetiştirdiğim mantarı yemeye cesaret edemedim..

Bu kadar çok uğraş ve maliyet harcamak yerine alıp yemenizi tavsiye ederim,yinede seçim sizin..
kardeş çok yanlış bikgiler vermişsin. sen bana adres gönder ben sana hem spor hem ürün göndereyim. telegramdan ulaş.
@birgaripyolcu123

specer

Yeni üye
arkadaşlar ben bi adam buldum ve ondan satın aldım. golden teacher. telagram dan. @burnweedburn bu adamda birsürü tür var. adam beni dolandırır dedim ama düzgün çıktı. benim telgram adresim @birgaripyolcu123 be de sadece golden var ama bu adamda birsürü tür var. güvenilir adres. yapışın. adam herşeye yardım ediyo.

specer

Yeni üye
Tohumsuz karşlerim, daha önce ufak bir mantar macerası yaşamış birisi olarak size şu kadarını söyleyebilirim. Kit sipariş vermeyin patlarsınz,kitlerin gümrükten geçme gibi bir şansı yok.Spor siparişi verebilirsiniz,googleda arttığınızda belli başlı bir kaç site var oralardan sipariş verebilirsiniz.Sadece sipariş vermeden önce,sipariş vereceğiniz siteye mail atmanız gerekiyor.İngilizce bir mail hazırlicaksınız özel sipariş istediğinizi belirticeksiniz ve siparişinizin mektup içerisinde ticaret gemileriyle gelmesini isticeksiniz,her site özel sipariş almıyor tek tek mail atıp bulucaksınız.Ortalama 15gün 1 ay içerisinde gelir.Ben bu yolla bir çok spor aldım sorun yaşamadım tavsiye edebilirim.

Eeeee ? Sipariş verdiniz bitti mi konu ? Şimdi sporu bascaksınız güneşe koycaksınız papatya gibi yetişcek gibi sanıyosanız hiç girmeyin bu maceraya..

Yüksek derecede hijyen ve belirli bir oda sıcaklığında bunu yapmanız gerektiriyor,bu aşırı zor birşey. Hadi bunu sağlicak bir maliyet yapmayı göze aldınız, sporları basıcak gerekli gübre oluşturma malzemelerini nasıl bulucaksınız ? Kiti nasıl kendiniz oluşturucaksınız ? Hadi onuda yaptınız diyelim,Gelelim zurnanın zırt dediği noktaya.. Mantarlar aynı kenevirde nasıl böcek yemesi veya bitki hastalanması oluyosa mantarların yetişme süresinde de bazı hastalıklar olabiliyor ve yetiştirdiğiniz mantar ölebiliyor,dahada kötüsü yetiştirdiğiniz mantar hastalanırsa sizi yendiği zaman zehirlicek şekilde yetişmiş olabilir.
Mantarı yetiştirdiniz kurttunuz diyelim,bu yetiştirip kuruttuğunuz mantarların başarılı bir şekilde yetiştirdiğinizi,renk uyumlarından yenilebilir olup olmadığını nasıl anlicaksınız ? Sizi zehirlemicek hasat aldığınızı nerden anlicaksınız ?

İşin özeti,ben mantarı aylarca süren araştırma ve yaklaşık 40 sayfalık bir not deferi oluşturduktan sonra,aylarca deneme yanılma yöntemiyle yetiştirebildim ancak... Yetiştirdiğim mantarı yemeye cesaret edemedim..

Bu kadar çok uğraş ve maliyet harcamak yerine alıp yemenizi tavsiye ederim,yinede seçim sizin..
dediklerin yarısı dopru yarısı yanlış kanka.
bende zor diyordum ama bu adam bana yetiştirtti. ve güvenilir. @burnweedburn adamın adresi.
benim adresim. @birgaripyolcu123

specer

Yeni üye
Hocam o kadar flopd yapmışsınız ki. Ben adamdan değil sizden şüphelendim daha çok. Her mesaj da adamın dolandırıcı olmadığını söylemişsiniz bir şeyi bu kadar tekrarlarsanız şüphe uyandırır.
valla ister inan ister inanma. burda herkes aynı şeyin peşinde. bana gelmese ben ne diye adamı tavsiye edeyim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D doğadostu1004:
    ******* *** *
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    +1
  • D doğadostu1004:
    ******* hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ********* ***** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********** ***** ******* ***** **
  • D doğadostu1004:
    ***** ********* ****** **** ***** ******* **** ***** *
  • D doğadostu1004:
    ****** ******* ***** ******** ******* ******* ****** ********* ** ** * *** hahahaha
  • D doğadostu1004:
    ** ***** ******** ** ***** ****** ******* ******* *** ******* ***** ******* ********
  • D doğadostu1004:
    *** ***** *** ********* ******* **** **** hahahaha *
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ********** ***** ******** hahahaha***
  • D doğadostu1004:
    ***** **** ****** *** ** **** ******** ********* * ******** **** **** **** hahahaha* *** ***** ********
  • S Chat bot:
    hahahaha** *** ****** *** *****
  • R RainGrow:
    ***** *** ******* ****** ** ***** **** ****** *** ** **** ******** ********* * ******** **** **** **** hahahaha* *** ***** ********
    ** *** **
  • A ax-b:
    **
    A ax-b: **