10 KÖK İLE PAKET OLDUM

Bro çevrenden biri ihbar etmiş olabilir mi? 10 kökte az değil sonuçta. Geçmiş olsun bu arada
Bro 4 kök 11-14lt saksılar geri kalan 6 kök 2lt saksılardaydı ve 42-43. Günlerindeydiler adamlar çiçekleri görünce üzüldüler komple evi grow house yaptım diye gelmişler benden önce 62 kök almışlar adam 1.85 boyundaydı benden uzundu dedi 10 kökten ne çıkar gözünü seveyim adamlar kilolalara bakıyolar

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Öncelikle geçmiş olsun dostum. Dediğin siteden defalarda alışveriş yaptım hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım. Hemde yüklü alışverisler yaptım.neticede bu adamlar ticaret yapıyor neden seni ihbar etsinlerkiBence sen ihbara gelmiş olabilirsin. Bu işte dost flan olmuyor çıkarlar ters düşünce insanlar birbirini satıyor.

kirve ışık alım satımına mı yoksa tüketim miktarına mı ? geçmiş olsun
Bro ışık aldığın veya gübre alınan tüm hesaplar kontrol ediliyor elden alıp parayı elden ver senden başka kimse görmesin karbon filtreni havalandırmanı elektirik faturanu 500-800 arası tutmaya çalış ev kullanılan bir ev olsun depo dükkan gibi biryer kesinlikle yapma komşular artık herşeyi biliyorlar televizyondan hiçbirşey bilmese bile işkillenip cimere yada polise şikayet edebilir ilgilenilsin diye uyuşturucu satıyor şeklinde en iyisi bekar evinde kendine ayarla yapıcaksan gerçekten hiçbir unsuru erteleme havalandırma sesi dışarıya çıkan ışık vede koku problemini çözüp 4 saksı bence en ideali ve boyut olarak çok büyütme şov yapıyorlar daha ağır cezalara bağlıyorlar çok büyürse ticariye ekleyebilir

Night owl

Müptezel
Bro 4 kök 11-14lt saksılar geri kalan 6 kök 2lt saksılardaydı ve 42-43. Günlerindeydiler adamlar çiçekleri görünce üzüldüler komple evi grow house yaptım diye gelmişler benden önce 62 kök almışlar adam 1.85 boyundaydı benden uzundu dedi 10 kökten ne çıkar gözünü seveyim adamlar kilolalara bakıyolar
Knka o zaman growshoplra olmuş kesin

Öncelikle geçmiş olsun dostum. Dediğin siteden defalarda alışveriş yaptım hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım. Hemde yüklü alışverisler yaptım.neticede bu adamlar ticaret yapıyor neden seni ihbar etsinlerkiBence sen ihbara gelmiş olabilirsin. Bu işte dost flan olmuyor çıkarlar ters düşünce insanlar birbirini satıyor.
Bro kimsenin günahını almıyorum istersen yarın bir gidip izmirdeki grow shopa gidip kendin bakabilirsin adamlar toplanıyor çalışan eleman ben işten çıkıp kendime bir yer açıcam diyor farklı birşey e site olmadan şuana kadar birşey olmamış olabilir bundan sonrasının garantisi varmı bro ? Yarın gelmicekleri ne malum growkent bitti diğer siteleri inceliyorlar izmirdeysen sıraya girmemişsindir umarım 19 altı kök sayısı yap mesela bende 1 tohumdan 2 kök çıkmış onu 2 kök yazdı dedim abi tek yumurta ikizi aslında tek kök felan adam kahkaha attı mk

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Bro kimsenin günahını almıyorum istersen yarın bir gidip izmirdeki grow shopa gidip kendin bakabilirsin adamlar toplanıyor çalışan eleman ben işten çıkıp kendime bir yer açıcam diyor farklı birşey e site olmadan şuana kadar birşey olmamış olabilir bundan sonrasının garantisi varmı bro ? Yarın gelmicekleri ne malum growkent bitti diğer siteleri inceliyorlar izmirdeysen sıraya girmemişsindir umarım 19 altı kök sayısı yap mesela bende 1 tohumdan 2 kök çıkmış onu 2 kök yazdı dedim abi tek yumurta ikizi aslında tek kök felan adam kahkaha attı mk
Doğrudur dostum ben sen yalan söylüyorsun diye demedim yanlış anlama. Ben grow olayında 3 yıldır varım . Growkent. Magicplant. Urban garden bu sitelerden Kendi kartımdan defalarca alışveriş yaptım şuana kadar hiç bir sorun olmadı çok şükür. Bundan sonrada olmaz inşallah. Benim bir standartim var ben devamlı 4 kök yaparım. Beni 4 kök 5 ay yetiyor vegi uzun tutuyorum güzel eğitim veriyorum güzelde hasat alıyorum. Öyle 10 kök 15 kök yapmıyorum. Ne diyeyim kaderde varsa patlariz tedbir bizden gerisi kader

Yemin ederim yakalanmam umrumda bile değil eşe dosta rezil oldum mahallede gösteriş yaptılar eşimin bana olan güveni büyük ölçüde zedelendi ben izmirde esnaflık yapan birisiyim mahallede herkes gördü olayı memurlara evin içine geçelim klimayı açayım çay kahve yapayım rahat tutanak tut dedim adam burası esiyo dedi mahallenin ortasına sehpa koydu tutanak yazdı tek amacı biz burdayız yakalıyoruz bu tarz grow yapanlar kendine dikkat etsin tarzı politika izlediler poşetlerin içerisine koymayı teklif etmeseydim sergi yapıcaklardı tamam özgürlük güzel ama benim kartvizitimde güven satın alınamayan en büyük hazinedir yazıyor, yani bende ilk başta tek ben biliyorum ne olabilir diyordum ne olabiliceğini yaşadım ve siz değerli arkadaşlarla tecrübelerimi anlatmak istedim benim durumuma düşmenizi hiç istemem güvenliğinizi en üst düzeye çıkartın sizi seviyorum artık grow felan yapmama kararı aldım ve rehberimden çok fazla numara sildim
0 risk ve %100 güvenli bir şekilde hayatıma devam ediceğim görüşmek üzere kendinize iyi bakın son 1 hafta daha buraya giricem sorusu olanların sorularını cevaplamak için daha sonra burayada uğramam heralde LEGALİZİAT

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Abi gerçekten çok üzüldüm ama paylaştığın için çok teşekkür ederim kendi adıma. Böyle tecrübeleri paylaşmak bence hepimiz için çıkarılacak dersler, alınmadıysa alınacak önlemler sağlıyor. En kısa zamanda moralin, keyfin düzelir umarım. Anlattıkların gerçekten zor şeyler. Keşke böyle reklam etmeye çalışmasalarmış sanki kötü bir şey yapıyoruz. "Sevda tohumunu ektik toprağa yeşerdi şehveti."

LEGALIZE IT

Doğrudur dostum ben sen yalan söylüyorsun diye demedim yanlış anlama. Ben grow olayında 3 yıldır varım . Growkent. Magicplant. Urban garden bu sitelerden Kendi kartımdan defalarca alışveriş yaptım şuana kadar hiç bir sorun olmadı çok şükür. Bundan sonrada olmaz inşallah. Benim bir standartim var ben devamlı 4 kök yaparım. Beni 4 kök 5 ay yetiyor vegi uzun tutuyorum güzel eğitim veriyorum güzelde hasat alıyorum. Öyle 10 kök 15 kök yapmıyorum. Ne diyeyim kaderde varsa patlariz tedbir bizden gerisi kader
240 w qb altında 2 tane 11 litre 2 tane 14 litre autowflower + 2litre 6 kök autoflower boyutları 20-25 cm lst uygulamıştım
6 adet olanı öylesine ektim ne çıkarsa diye onları umursamıyordum o şekilde düşün kabin yoktu bez dolapta grow yapıyodum adamlar ciddiye almadılar bitkileri görünce

Abi gerçekten çok üzüldüm ama paylaştığın için çok teşekkür ederim kendi adıma. Böyle tecrübeleri paylaşmak bence hepimiz için çıkarılacak dersler, alınmadıysa alınacak önlemler sağlıyor. En kısa zamanda moralin, keyfin düzelir umarım. Anlattıkların gerçekten zor şeyler. Keşke böyle reklam etmeye çalışmasalarmış sanki kötü bir şey yapıyoruz. "Sevda tohumunu ektik toprağa yeşerdi şehveti."

LEGALIZE IT
Allah razı olsun kardeşim özgür olduğum için mutluyum ama özgür olduktan sonra herzaman yanında görmek istediğin kişileri yanında görememe endişesi insanı boğuyor adın çıkar 9 a inmez 8 e nasıl bi açıklama yapabilirsin türkiyedeki kısıtlı algılarda ve sınırlarının dışına çıkamayan kişilere :(

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
240 w qb altında 2 tane 11 litre 2 tane 14 litre autowflower + 2litre 6 kök autoflower boyutları 20-25 cm lst uygulamıştım
6 adet olanı öylesine ektim ne çıkarsa diye onları umursamıyordum o şekilde düşün kabin yoktu bez dolapta grow yapıyodum adamlar ciddiye almadılar bitkileri görünce
Doğrudur dostum geçmiş olsun tekrardan kafanada takma boşver olan olmus artık.taksanda olmuş takmasanda olmuş. Oyuzden üzme kendini boşver . Sanki 3 kilo cocoin yakalamıs gibi bakabilir mahalle insanı ama oda onların cahilliği ne dicen işte bilmiyorlarki

Night owl

Müptezel
Knka alışverişin tutarına bağlı olarak geliyorlar diye düşünüyorum arkadaş 2500 3000 almış ama urban patlamış baksana olaylara

Night owl

Müptezel
Hacılar dün geceden beri uyuyamıyorum tripten tribe girdim nedir bu olayın aslı ne alaka yani neye göre kime göre diye düşünüyorum geceden beri o zaman bu growshoplradn 1000 üstü bir şey almıcan sıkın tı yaşanıyor baksana yada ışıkla gübreyi aynı yerden almşcan

Aynen dostum bende beş kez o siteden alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım. Ne diyelim büyük geçmiş olsun arkadaşa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ******** ****** ****** ********* *** hahahaha *** hahahaha* *** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ** ******** hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** ****** *** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ** ******* ****** *** ****** ****** ******* ******** ***** ******* ***** ****** ******** **** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* hahahaha* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ********* ********** ********* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ******* ********* *** ****** ******* hahahaha** *** **** *** ******** *** ********* ********* ****** *** ******* ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** **** ******* **** ***** ****** ********** ****** ******* ** ** ***** ****** ******* ******* * *** ********* ********** *** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********* hahahaha* ******* *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    * ***** ******* ****** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • T Turco:
    T Turco: **********