10 KÖK İLE PAKET OLDUM

Evet arkadaşlar bugün paket olmuş bulunmaktayım yeni karakoldan çıktım 10 kök eğer internetten alışveriş yaptıysanız yada bi arkadaşınız yaptığınızı biliyorsa ve bu yazıyı okuyorsanız her an paket olabilirsiniz benim tahminim urbangardenshoptan yapmış olduğum kredi kartı ödemeli gübreler oldu diye tahmin ediyorum herkese iyi akşamlar

Şafak operasyonu ile olmuyo bu işler artık arkadaşlar şunun bi bilincine varın olayı şu şekilde açıklıyayım işteydim çalışıyordum telefon geldi hırsızlık bürodan arıyoruz evinize hırsız girmiş yengede burda hızlı gelirmisiniz parmak izi için burda olmanız lazım felan arkada eşimin ağlamasını duyduğum için işi gücü bırakıp apar topar eve geldim hızlıca merdivenleri toplam 5 tane adam yanlarında eşim ağlıyordu bende bağırdım hani olum nereyi zorlamış girmiş söylesenize gibisinden adam kulağıma geldi yanaştı biz narkotikten geliyoruz işte falanca yeri açarmısın gibisinden gelin dedim açıyim açtım adamlara gösterdim 4 büyük saksı kalan 6 tanesi 2litrelik saksıdaydı küçükleri öylesine ektim büyükleri içmek için felan kendim yetiştirp kendim içiyorum mahalledekilerle muhattap olmamak için o kadar uğraştım felan her neyse fotoğrar çektiler mahalleden 2 tane komşu geldi işte bitki olduğunu kanıtlamak için sonra bunlar elinde çıkartıp beni etiket etceklerdi bende poşet verdim büyük, ışığı bitkileri ve gübrelerime el konularak narkotik şubede ifademi almak üzere götürüldüm bu arada izmir ben normalde kart üzerinden alışveriş yapmıyordum o gün karrtan parayı nakit olarak çekmemiştim gübreleri alırken 2.5tl civarı tutmuştu mail order yaptık o şekilde almıştım
Ayrıca
bu olayın olduğu yer İzmir yakın zamanda urban gardenshopa gübre almaya gittim adam kapatıcaklarını söyledi ankarada bi olaylar olmuş vs dedi gübre alcaktım postan geçicektim post arızalı ben işten ayrılıyorum haftaya sahibi gelicek ona verirsin dedi bende şaşırdım alla alla nasıl para vermeden alıp çıktım diye e şimdi gübreler de paket oldu kusura bakmasınlar artık bu mesajı okuyolarsa :):)

Narkotikten + bir bilgi ışık ve gübreye yoğunlaşmışlar artık şikayet olmadan savcılık arama kararı çıkartabiliyormuş
Bende öyle kimse bilmiyo bi ben biliyom eşim bile bilmiyordu ona göre kendinizi güvene alın diye yazıyorum 19 kök üstü zor kurtulur bilgilenin pls dalga geçmek isteyenler dalga geçebilirler herkese iyi growlar dilerim

Deex

Üye
Şafak operasyonu ile olmuyo bu işler artık arkadaşlar şunun bi bilincine varın olayı şu şekilde açıklıyayım işteydim çalışıyordum telefon geldi hırsızlık bürodan arıyoruz evinize hırsız girmiş yengede burda hızlı gelirmisiniz parmak izi için burda olmanız lazım felan arkada eşimin ağlamasını duyduğum için işi gücü bırakıp apar topar eve geldim hızlıca merdivenleri toplam 5 tane adam yanlarında eşim ağlıyordu bende bağırdım hani olum nereyi zorlamış girmiş söylesenize gibisinden adam kulağıma geldi yanaştı biz narkotikten geliyoruz işte falanca yeri açarmısın gibisinden gelin dedim açıyim açtım adamlara gösterdim 4 büyük saksı kalan 6 tanesi 2litrelik saksıdaydı küçükleri öylesine ektim büyükleri içmek için felan kendim yetiştirp kendim içiyorum mahalledekilerle muhattap olmamak için o kadar uğraştım felan her neyse fotoğrar çektiler mahalleden 2 tane komşu geldi işte bitki olduğunu kanıtlamak için sonra bunlar elinde çıkartıp beni etiket etceklerdi bende poşet verdim büyük, ışığı bitkileri ve gübrelerime el konularak narkotik şubede ifademi almak üzere götürüldüm bu arada izmir ben normalde kart üzerinden alışveriş yapmıyordum o gün karrtan parayı nakit olarak çekmemiştim gübreleri alırken 2.5tl civarı tutmuştu mail order yaptık o şekilde almıştım
Ayrıca
bu olayın olduğu yer İzmir yakın zamanda urban gardenshopa gübre almaya gittim adam kapatıcaklarını söyledi ankarada bi olaylar olmuş vs dedi gübre alcaktım postan geçicektim post arızalı ben işten ayrılıyorum haftaya sahibi gelicek ona verirsin dedi bende şaşırdım alla alla nasıl para vermeden alıp çıktım diye e şimdi gübreler de paket oldu kusura bakmasınlar artık bu mesajı okuyolarsa :):)
Bro çevrenden biri ihbar etmiş olabilir mi? 10 kökte az değil sonuçta. Geçmiş olsun bu arada

Son düzenleme:

cane1919

Üye
Narkotikten + bir bilgi ışık ve gübreye yoğunlaşmışlar artık şikayet olmadan savcılık arama kararı çıkartabiliyormuş
Bende öyle kimse bilmiyo bi ben biliyom eşim bile bilmiyordu ona göre kendinizi güvene alın diye yazıyorum 19 kök üstü zor kurtulur bilgilenin pls dalga geçmek isteyenler dalga geçebilirler herkese iyi growlar dilerim
kirve ışık alım satımına mı yoksa tüketim miktarına mı ? geçmiş olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** hahahaha****
    hahahaha* ***** ********** ******* ********
    ********* **** hahahaha****** ********** *****
  • 2 Chat bot:
  • 2 Chat bot:
  • X Xşahıs:
    ******* ***** ********* ******* hahahaha
    ***** ********* ******** ********** ******** *** hahahaha*****

******* ***** ********* ******* hahahaha
  • istr istr:
    ******** *** hahahaha* ** hahahaha **********
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • istr istr:
  • R RainGrow:
    ******** ******** ****** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • R RainGrow:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* *** ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ********* ******** ******** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ** **** ******* **** ****** ****** ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* ***
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** ** ********** ****** ****** ***** ***** **** ********** **
    **** ******* hahahaha ***** ****** ****** ****
    TabldotLife TabldotLife: **** ******* hahahaha ***** ****** ****** ****