12 12 zamanı gelmiş mi ?

MasterOf

Kıdemli Üye
Selamin aleykum beyler bu arkadas 58 gunluk chemdawg photo. 1 kere topping yaptim kafama gore sekil vermeye calistim, 12/12 ye ne zaman gecmeliyim ? Kafalari kaldirsa bi 5 cm kadar dikildikten sonra 12 12 yapsam uygunmudur sizce ?20230312_131736-min.jpg

18-6 yapıyorsan 12 ye cektıgınde ürüne geçeçektir 90 günden aşağı 12 ye cekme derim ama sen ağacım büyüsün yürüsün dersen 18-6 devam ettikçe agacın büyür gider ürüne geçmez

MasterOf

Kıdemli Üye
Kanka fazla beklemiyim diyorum acelem var fakat hasat miktarini dusurecek hayati bi hata yapip erkende 12 12 gecmek istemiyorum, bana optimum bi zaman lazim kac gun sonra 12 12 yapim acaba

Kanka fazla beklemiyim diyorum acelem var fakat hasat miktarini dusurecek hayati bi hata yapip erkende 12 12 gecmek istemiyorum, bana optimum bi zaman lazim kac gun sonra 12 12 yapim acaba
12 ye cektıkten sonra ürüne geçer
sen nerede agacın buyuklugu ıyı dersen orada cevır 12 ye tabi anında dönmez az daha büyür agacın böyle kalmaz
ona göre kafanda canlandır olayı ,
12 ye cevirdikten sonra 1 hafta içinde urüne geçer 20. gune kadarda büyümeye devam eder sonra büyümesi durur ürüne devam eder

Bro ben yerinde olsam hızlı hasat almak istesem verim açısından 20-25 gün daha bekleyip 12/12 ye alırım 7-8 haftada çiçekte kalsa 3 gün karanlıkta tutsan kurutması vs
85-90 günü var hızlı olsun istiyorsan 7 gün felan bekleyip sokabilirsin ne kadar uzun veg verirsen o kadar hasat miktarını arttırırsın bitki daha fazla gelişeceği için iyi growlar

MasterOf

Kıdemli Üye
Bro ben yerinde olsam hızlı hasat almak istesem verim açısından 20-25 gün daha bekleyip 12/12 ye alırım 7-8 haftada çiçekte kalsa 3 gün karanlıkta tutsan kurutması vs
85-90 günü var hızlı olsun istiyorsan 7 gün felan bekleyip sokabilirsin ne kadar uzun veg verirsen o kadar hasat miktarını arttırırsın bitki daha fazla gelişeceği için iyi growlar
Dostum peki bu 20 gunde lst devammi yojsa daha ellemiyim yukari dogrumu buyusun mesela

MasterOf

Kıdemli Üye
12 ye cektıkten sonra ürüne geçer
sen nerede agacın buyuklugu ıyı dersen orada cevır 12 ye tabi anında dönmez az daha büyür agacın böyle kalmaz
ona göre kafanda canlandır olayı ,
12 ye cevirdikten sonra 1 hafta içinde urüne geçer 20. gune kadarda büyümeye devam eder sonra büyümesi durur ürüne devam eder
Kanka photo yapiyorum bu dediklerini biliyorum eyvallah ama soru o degil

MasterOf

Kıdemli Üye
Evet arkadaslar ilk fotodan sonra aradan 1 hafta gecti diyebiliriz, galiba en ideal zaman suan, kafalar bi 5cm yukari dikildi, bu gecedrn itibaren 48 saat karanliga alip ardindan 12 12 ye gecicem insallah

MasterOf

Kıdemli Üye
Selamin aleykum bugun 12 12 ye alali 13 gün oldu en son calmag verdim, yarin bos sulama, ondan sonra topmax bloom olarak devam edicem, yaprak almayi dusunmuyorum, agacin someklenen boy araligi 15 cm

20230401_225547-min.jpg

Dostum bitkilerin gayet sağlıklı duruyor maşallah.önerim calmagı boş sulama ile yapman önce sade calmag verip sonra boş sulama yapıp çok uzun süre bitkiyi besinsiz bırakma bugün besine devam et. Benim taktiğim genelde 2 dolu 1 boş yaparım boş sulamaya calmag eklerim.

MasterOf

Kıdemli Üye
Kanka onerin icin tesekkur ederim ama ben calmag ı hep tek basına veriyorum, bloom grow activera heaven bir arada veriyorum, bos sulama dedigimde ssdece orca veriyorum, ayda 1 kere de pekmezli orca li bos sulama yapiyorum artik ne kadar bos denirse bu sekil iyimi sence kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha ***** ****** ******** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** *** ** ****** **
  • M Melodirdy:
    ***** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ********* ***** ********** hahahaha******* ********** ******* *** hahahaha**
  • M Melodirdy:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ****** *** ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ********** ********* ** hahahaha ***** *** ******** ****** hahahaha*** ** ****** ******** ***** ********** ****** ******* ***** ***** ******* **** hahahaha****** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha *** **** ********** ******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** ****** ****** ***** ***** ** ****** **** ******* hahahaha* hahahaha *** **** ********** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** hahahaha***** hahahaha* ****** ****** *** *** **** hahahaha********* ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** * ******** ****** ****** ******** ********* hahahaha*** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** ****** ******* **** ******* ********* *** hahahaha**** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • Mordecai Mordecai:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**
    T terbiyeligunahkar: ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**