2. GROW 3 GENETİK. Hadi bakalım hayırlısı :)

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankacım dişilik organı arkasına hemen pistiller çıkıveriyor zaten. Bir kaç güne blooma başlamış olursun kankam. Bu arada kafa yapmıyor konunu okudum çok mesaj vardı bişey diyemedim. Yapraklardan kurtulmuşmuydun kanka. Eğer değilse sigaranı sıfır yaprak iç lütfen

Kankacım dişilik organı arkasına hemen pistiller çıkıveriyor zaten. Bir kaç güne blooma başlamış olursun kankam. Bu arada kafa yapmıyor konunu okudum çok mesaj vardı bişey diyemedim. Yapraklardan kurtulmuşmuydun kanka. Eğer değilse sigaranı sıfır yaprak iç lütfen
Blooma çok erken girdik kankam. Daha adam gibi bir kere besin aldılar. Daha önceleri pH dalgalanması buhranındaydık. 1 aylık bitkinin blooma girmesi pek haz vermedi açıkçası.

Kanka kafa yapmıyor konuma gelince ))
Harbiden başlarında çok çok çok iyi idi, sonraları içe içe kafa yapmıyor tribine girdim sanırım :)
Ne fan yaprağı nede şeker yaprağı kanka sıfır yaprak ile girdi gır gıra.

cannabis16

Ordinaryüs
autoya göre yine iyi dayandı bu kadar eğitime rağmen blooma daha yeni giriyor..
yapacak bişey yok,auto tohum pistil attığı gibi çiçeklenmeye geçer..sen bunu engelleyemezsin herhangi bişey yaparak..
bloom gübrelerine geçmeye başlarsın tepeler beyaza bürünmeye başlayınca..

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Dostum Bloomda da büyüme devam eder ama grow gübresi eksik etme litre başı 2ml grow gübresi kullan boş sulama yapma ikinci sulamada bloom da ekle 1ml
Bu şekilde 3 sulama yap growu 3ml ye bloomu 2ml ye çıkar bence sıkıntı olursa boş sulama ile çözülür olgun yaprakların uçlarından takip edeceksin sadece sivri ucunda olursa aldırma ama ilerlemeye başlarsa boş sulama yaparsın ph ayarlı çözülür bence şuan besinle desteklemen lazım

autoya göre yine iyi dayandı bu kadar eğitime rağmen blooma daha yeni giriyor..
yapacak bişey yok,auto tohum pistil attığı gibi çiçeklenmeye geçer..sen bunu engelleyemezsin herhangi bişey yaparak..
bloom gübrelerine geçmeye başlarsın tepeler beyaza bürünmeye başlayınca..
Eğitim vermek çiçeklenmeye gitmeyi hızlandırır mı?
Bloom gübresi en başından beri veriyordum hata mı?
Top max e şimdiden geçeyim mi?
Çiçeklenme de Kırmızı ve mor ışık takviyesi yapayım mı?
Dumanın bol olsun üstadım.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka çiçeklenmede 50-60 arası nem iyidir. Çoğu kişi buhar çalıştırmıyor bile çiçeklenmede. Bloomu en başından beri nasıl verdin kanka kimse bişey demedimi. Bloom çiçeğe teşvik ediyor diye biliyorum. Kırmızı mor ışık ne var kanka elinde açabilirsin

cannabis16

Ordinaryüs
Eğitim vermek çiçeklenmeye gitmeyi hızlandırır mı?
Bloom gübresi en başından beri veriyordum hata mı?
Top max e şimdiden geçeyim mi?
Çiçeklenme de Kırmızı ve mor ışık takviyesi yapayım mı?
Dumanın bol olsun üstadım.
stress...biz insanları kanser ,cannabisi de erkenden çiçeklenmeye teşvik eden hormonal düzenlemeye götüren etken tetikleyici...
2 parça yada 3 parça gübrelerin bazılarında her ikisi yada üçü kullanılabiliyor..biobizz gelişimde yada çiçeklenmede o haftada ne diyorsa o doğrudur..bilmiyorum bakmam lazım feeding charta
çiçeklenmede ilk haftada pistil atmalar başlar 2. haftada tepe pistile bulanmaya baaşlayınca geçersin topmaxa..6. haftaya kadar aban gübeleri 3. haftayla birlikte..zorla sınırları zira senin ışığın kuvvetli,organik gübren,yakamazsın,tuzlanma da olmaz zira o ışık altında deli kök atar...birbirine bağlı işte hepsi....
mor ışık = %50 kırmızı %50 mavi olan ışık...her iki dönem ışığı gibi düşündün herhalde.. yani kuvvetli ışığa hayır demem de şebekeden 50 wat 100 wat çeken bişeye gerek yok..zaten 600 wat çeken kuvvetli ışığın var..1000 HPS olmasada 600 HPS den çok daha iyi iş çıkarır o lamba mesela..şöyle 800-900 HPS ayarı gibi diyeyim orantılamayla..bence ışığını 1000HPS de 70cm iyidir çiçeklenmede 60 a kadar düşürülebilir mesela sende 60 cm e düşür ve %100 kullan dimmerı...

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı geceler

7 Aralık salı 31. Gün

1 ve 3 numaraya

10ml suya
50ml orca
50ml grow
50ml bloom
40ml cal mag
50 alg a mic
50ml heaven
40ml top max
bitki başına 5lt su verildi
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2 numaraya
5lt suya
25ml orca
25ml grow
25ml bloom
25ml cal mag
25ml alg a mic
25ml heaven
6ml purpinatör
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1-) Numara JACK HERER
5C3801D0-DFD7-4B00-B1BC-C499A797A6CB.jpeg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2-) Numara GRAND DADDY PURPLE
7FF682F9-5AD4-41C2-BFA7-9EC2857BCF4B.jpeg
~~~~~~~~~~~~~~~
3-) Numara BIG BUD
FA824579-1E44-4CA1-93F6-E49BDE517899.jpeg
~~~~~~~~~~~~~~

ÇADIR GENEL DURUMU

B8C8CE22-CDA1-4E3D-B609-3E85880FE152.jpeg

Ph metrenin calibresi gene bozuldu neden bozulur nasıl olur anlamış değilim
İş yoğunluğundan bebeklerimle çok vakit geçiremiyorum
Henüz boş sulama yapılmadı
Sulama %20si alttan çıkacak şekilde yapıldı
PH derecesi üç aşa beş yukarı ayarlandı
İstediğim hasatı alacağıma dair endişelerim var
Sanırım kış ayı sebebiyle istediğim gibi büyümediler
Bir daha auto’ya HAYIR )))
En kısa zamanda ışık takviyesi yapılacak
Tekrardan herkese iyi geceler
Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.

Son düzenleme:

Woppy

Ordinaryüs
Knk dedimiz ürünü al ph için fiyatı uygun büyük olanı al grow kentte var. Bende auoto bakıyorum 24/0 veriyorum hiç sıkıntı yaşamadım knk eğitim güzel olmuş artık cok elleme haliyle strese girmişler ama toparlarlar meraklanma bundan sonra yüklen hep sınırda gübreyi yaprak uclarını kontrol ederek veya ec/ppm ölçerek nasıl yapıyorsan seni şaşırtacaklar emin ol dogru gübreleme ve ph tutdurursan.

Knk dedimiz ürünü al ph için fiyatı uygun büyük olanı al grow kentte var. Bende auoto bakıyorum 24/0 veriyorum hiç sıkıntı yaşamadım knk eğitim güzel olmuş artık cok elleme haliyle strese girmişler ama toparlarlar meraklanma bundan sonra yüklen hep sınırda gübreyi yaprak uclarını kontrol ederek veya ec/ppm ölçerek nasıl yapıyorsan seni şaşırtacaklar emin ol dogru gübreleme ve ph tutdurursan.
Kanka şu an abandım ama ppm ölçmedim
Yaprak uçlarında bi sıkıntı yok şu an, ama olursa bundan sonra olur.
bi dahakine PPM ölçeceğim.
Eğitim sondu artık yok evet biraz strese girdiler.
Dediğin ph ürününü aldım kanka beceremedim benim kafama göre bir şey değil. Calibre edebilsem sorun yok ama Allah’a emanet işte.
PH metre işinin üstüne düşeceğim de içinden en ekonomik nasıl çıkarım bilemiyorum. Etrafım maline doldu.
Ppm ec/s pH hiç biri kafama yatkın değil (doğruluğunu hep sorguluyorum)
Bakalım ne kadar toparlayabileceğiz merakla bekliyorum
Bu arada 1.800ppm değerleri üst sınırda diye biliyorum yanlış mı ?
Gecen şen dumanın bol olsun kanka..

Kanka selam . Ben usta değilim ama bi yorum yapmak istedim .Organik gidiyorsun aslında ama purpinator kimyasal bir gübre . Ben olsam iki gübre serisini karıştırmazdım ,toprağı bozmaya gerek yok . Boş sulamalarda da taze aloavera gübresi hazırlayıp verirsen bitkiyi stresten koruyabilirsin derim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I isoT:
    ****** **
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** ***** ****** ********** ** ******* ***** ***** **** ******* ******* *** ** ****** ** hahahaha***
    ** ***** **
    +1
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** hahahaha hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • I isoT:
    **** **** **
  • I isoT:
    ****** * ** ** hahahaha** ****** ********* ***** * ***** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ********** **** ** ***** **
  • I isoT:
    ** *** ****** hahahahahahahaha
  • K kalender22:
    ********** **** ******** ***** ******** ********* ********** ********** ***** *** ****
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** *** ******* hahahaha** ********* ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • C CHaRaMBoL:
    ** ****** ***** ******* ******* ***** hahahaha** ******* ********* ******** ********* *** *
  • N NoStressKush:
    ***** ****** ********* ***** ****** ***** ********** ** ********* **** ******* ******** hahahaha ********** ****** ** ** ****** ****
  • N NoStressKush:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha*
  • I isoT:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • I isoT:
    ***** ****** ********* ********* hahahaha****** ** ***** *******
    I isoT: ***** ****** ********* ********* hahahaha****** ** ***** *******