4x lemon og auto vol 2

• Konbuyu başlatan Cibril
  • Başlangıç tarihi
C

Cibril

Guest
Kanka kafam kadar sömeklerin olsun kral proje valla ben de imrendim artık ev bakarken alaturka wcsi olan evlere bakacağım :D kanka ışığın markası ne peki amazondan falan bakayım ben de almayı düşündüm şimdi ciddi ciddi
Kankacım sağol varol daha büyükleri senin olur umarım. Kabinle uğraşmaktansa bu şekilde daha sağlıklı aynen, ya ebeveyn banyolu tut yada alaturkası olan bir ev...

Enfun marka dostum... 2 tipi var bi Mars gibi epicstarlı 30-30 çipler bide benimki gibi lm301b tercih senin...

C

Cibril

Guest
Abartısız söylüyorum pandemi dönemi öncesi sonrası derken bı araba parası verdim namussuzlara..0.30 Gr sigara nedir be kanka 100 liraya birde, beş gündür ağzıma sigara vurmuyorum kurutmada sigaram var şimdi üç güne kurur muhtelem bı hafta on günde kurleme desen iki hafta kadar daha icmem en babaa sonrası diğer kızlarda geliyor peşinden zaten çok şükür daha yağmurlu havada su yok o ibnelere tekrardan hayırlı uğurlu olsun krdesim takipteyim :)
Aynen kral dostum bizimde buralarda 0,8gr ma 200 bayılmaktan anamız ağladı aile saadetimiz bozuldu. En son hanımı da öyle ikna ettim ya kendim ekecem kurulum masrafı olacak yada 10 grow paramız baronlara çetelere teröristlere gidecek... alkol desen bira bile zengin işi oldu ,biz garibanların bi cuğarası vardı be dostum onu da aldılar elimizden ne yapalım ne edelim işbaşa düştü... bidaha ki kışa kadar bana yeter kaldırım sistemi...

BlackDeep

Yeni üye
Selam kankalar, bir sorum olacak hazır burayı bulmuşken. Benim lemon og lerin 17. günü. Bir problem var gibi hissediyorum. Bu fotoğraflara bakınca da emin oldum açıkçası.. https://www.tohumsuz.com/threads/17-gün-tavsiye-lazım.12929/#post-108671 şu konuya bir bakabilir misin kanka fotoğraflar var orda. 17 gün ve gelişim böyle. ısı açık evre 25-27 derece kapalı evre 16-17. Ne tavsiye edersin, bi arkadaş 24/0 geç dedi kapalı evre sıcaklığını yüksek tutmak için. Ne yapacağım bi yardım at sana zahmet.

C

Cibril

Guest
Selam kankalar, bir sorum olacak hazır burayı bulmuşken. Benim lemon og lerin 17. günü. Bir problem var gibi hissediyorum. Bu fotoğraflara bakınca da emin oldum açıkçası.. https://www.tohumsuz.com/threads/17-gün-tavsiye-lazım.12929/#post-108671 şu konuya bir bakabilir misin kanka fotoğraflar var orda. 17 gün ve gelişim böyle. ısı açık evre 25-27 derece kapalı evre 16-17. Ne tavsiye edersin, bi arkadaş 24/0 geç dedi kapalı evre sıcaklığını yüksek tutmak için. Ne yapacağım bi yardım at sana zahmet.

Ben bir sorun göremedim dostum boyutu sanırım küçük geldi sana ama cob da gelişim biraz yavaş görünebilir ama çiçeklenmede çok uzuyor büyüyor bitki cob da... Işığı 50cm e kadar yaklaştırabilirsin cob da çiçeksömekte 30-35e kadar düşür.

BlackDeep

Yeni üye
Ben bir sorun göremedim dostum boyutu sanırım küçük geldi sana ama cob da gelişim biraz yavaş görünebilir ama çiçeklenmede çok uzuyor büyüyor bitki cob da... Işığı 50cm e kadar yaklaştırabilirsin cob da çiçeksömekte 30-35e kadar düşür.
Abi eyvallah ya. Işıklar şu an 30-35 cm de yani onları 50 ye çıkarayım diyorsun bu veg dönemde dimi?

C

Cibril

Guest
yes diyorum kanka! Yeni yıla yeni ışıklar fln hobaa kızlara yeni yıl hediyesi, güzel olmuş oda eline sağlık! Mutlu yıllar herkese...
Aynen kanka ne kadar sevindirirsek bize o kadar güzellik yapar dedim ve verdim küsküyü:) doysunlar ışığa şişkin şişkin sömekleri güzel güzel kafaları olsun inşallah... sana da iyi yıllar dostum yeni yıl sana koca koca sömekler versin:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ***** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ********* **** ****** ***** **** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • C CHaRaMBoL:
    ***** *** ********* ******** *** ** ** ***** ****** ****** ****** **
  • C CHaRaMBoL:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    ***** ******** hahahaha hahahaha**** ********** ** ****** ***** ******** hahahaha**** **** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ******** hahahaha****
    **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** ******* ********** ** ****** ***** ****** ********* ******* ********** ********** ******** ********* *** ***** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** ******* ******* *** ******** hahahaha* **** ********* **** ******** * ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ** *********