4x lemon og auto vol 2

• Konbuyu başlatan Cibril
  • Başlangıç tarihi
C

Cibril

Guest
69.gün canlar...
Bir bitkim tuhaf bir hal aldı başka konuda belirtmiştim. Flush attım 3 gün oldu ,yarın 4.gün kurumuş olacak tam anlamıyla, sağ öndeki ,garip hale büründü dediğim bitkime ,son gübreli su vereceğim, sonra flushlama sürecine başlayacağım, tricom takibi yaparak sade sulamaya yani... Diğerlerine 2 kere daha gübre verip flushlama dönemine başlayacağım.

szrlkrsii

Müptezel
kanka lemon og bende de var seninkiyle bir degil evet koyu bir yapıya sahip ama senin şeker yaprakların falan mosmor cok güzel duruyor genetigi harbiden degisik olabilir, bu arada benim lemondan ciddi bi böyle limon kokusu cıkıyor parmagı gövdeye sürüp koklayınca bile sende durum ne kanka kontrol eder misin bi

C

Cibril

Guest
kanka lemon og bende de var seninkiyle bir degil evet koyu bir yapıya sahip ama senin şeker yaprakların falan mosmor cok güzel duruyor genetigi harbiden degisik olabilir, bu arada benim lemondan ciddi bi böyle limon kokusu cıkıyor parmagı gövdeye sürüp koklayınca bile sende durum ne kanka kontrol eder misin bi
Mor değil kanka kapkara valla bildiğin kömür gibi:) sömekde de gövdede çok ağır bir limon kokusu var dostum hepsinde elim sömeklere değdiğinde o yapışkanlığı yıka yıka geçmiyor eldivensiz girmeyeceğim birdaha gözüme falan süreceğim diye korkuyorum.

Khalifajoint

Kıdemli Üye
Masallah kral cok guzel gozukuyolar qbleri alidenmi aldin dostum bende dusunuyorum bir iki modele baktimda sen kaca aldin vergisi kac geldi samsungmu kac gune geldi bilgilendirirsen cok sevinirim bro :)

C

Cibril

Guest
Masallah kral cok guzel gozukuyolar qbleri alidenmi aldin dostum bende dusunuyorum bir iki modele baktimda sen kaca aldin vergisi kac geldi samsungmu kac gune geldi bilgilendirirsen cok sevinirim bro :)
Sağol varol kral, senin deneyselleri de görelim bir ara...
Enfun 240 uv ır anahtarlı, sarı siteden aldım 2.000tl
Phlizon yine sarı siteden gümrük malı denk geldi tanesini 950tl ye aldım dostum. 100w boardlar phlizonlar ,enfun her board 120w...

C

Cibril

Guest
Selam canlar ayrı bir konu da açacağım ama 70.günde bu kızlar beni kes mi diyor ben mi yanlış anlıyorum bebişlerimi... 17sinde flush atmıştım şimdi flawless ile bir flush daha atıp karanlığa alsam mı yoksa bekleyeyim mi ne yapayım siyahlardan beyaz pistiller var baya ama siyah oldukları için mi gözüme çok geliyor anlamadım ama sağlıklı olan tricom takibi diye biliyorum baya baya alt sömeklerde de kehribar başlamış...

Paak14

Kıdemli Üye
1 hafta flush dönemi yapim diyorum kanka 1-2 kere yaptım ara ara ama gübreli olmasın sonra...
Kankacım vur Baltayı.zamanı gelmiş. 2 gün karanlığa al. Süper olmuşlar ellerin dert görmesin. Genetik te efsanenyalnız. Bi soru son 20 gündür bitkilerin bulunduğu ortam derecesi ne? Şöyle biliyorum çünkü genetğnde mor, siyah, pembe vs renk olanların rengini ortaya çıkarmak için son günlerde sıcaklığı düşürmek gerekli. Acaba sende de düşük müydü?

C

Cibril

Guest
Kankacım vur Baltayı.zamanı gelmiş. 2 gün karanlığa al. Süper olmuşlar ellerin dert görmesin. Genetik te efsanenyalnız. Bi soru son 20 gündür bitkilerin bulunduğu ortam derecesi ne? Şöyle biliyorum çünkü genetğnde mor, siyah, pembe vs renk olanların rengini ortaya çıkarmak için son günlerde sıcaklığı düşürmek gerekli. Acaba sende de düşük müydü?
Kankacım sağolasın, senin sanat eserini de takip ediyorum...

kanka bir ara 18lere düştü o günlerde siyahlaştı sömekler 3 bitkide... şimdi küçük fan ısıtıcım var 22-23 ün altına düşürmüyorum...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha ***** ****** ******** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** *** ** ****** **
  • M Melodirdy:
    ***** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ********* ***** ********** hahahaha******* ********** ******* *** hahahaha**
  • M Melodirdy:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ****** *** ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ********** ********* ** hahahaha ***** *** ******** ****** hahahaha*** ** ****** ******** ***** ********** ****** ******* ***** ***** ******* **** hahahaha****** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha *** **** ********** ******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** ****** ****** ***** ***** ** ****** **** ******* hahahaha* hahahaha *** **** ********** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** hahahaha***** hahahaha* ****** ****** *** *** **** hahahaha********* ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** * ******** ****** ****** ******** ********* hahahaha*** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** ****** ******* **** ******* ********* *** hahahaha**** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • Mordecai Mordecai:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**
    T terbiyeligunahkar: ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**