5 yıl erteleme içerisinde çağırma durumu

ksks

Yeni üye
Ben istanbul ds hocalara infaz bürosuna sordum yeni yasa ile ilgili soruları biz denetimi bitipde tekrar çağrılan kişileri duymadık dediler zaten geriye dönük işlemez sizi etkilemez.tek şu konuda açık bıraktılar covid döneminde idrara gönderemediklerimiz oldu onlar çağrıliyor olabilir dediler arkadaşlar

kanka11

Üye
Ben istanbul ds hocalara infaz bürosuna sordum yeni yasa ile ilgili soruları biz denetimi bitipde tekrar çağrılan kişileri duymadık dediler zaten geriye dönük işlemez sizi etkilemez.tek şu konuda açık bıraktılar covid döneminde idrara gönderemediklerimiz oldu onlar çağrıliyor olabilir dediler arkadaşlar
onların duymaması normal be kanka çünkü iş onlardan bitiyor yargıya geçiyor iş artık kolpa yapmışlar adam demez sana zaten içeceğini biliyor bu soruyo neden sordugunu onlar senden daha iyi tahmin ediyor çağırırlar demez zaten onlarla 1 yıl sonra işimiz bitiyor karakol ve savcılıkta iş onlara bilgi gitmez yani bi ihlal olursada karakol - savcı hattında olur savcılık dosyayı kapatır ds dosyayı kapatıp savcıya veriyor 1 sene sonra yani inş öle olur ama bilmiyorum

ksks

Yeni üye
Valla nebilim supriz verdim 2. Bireyselden sonra sonra derslwre basladik dersten her hafta birilwrini cagirdilar herkse bahane sunup diger derse kadar salladi bu karakol isi olursa bizde sallayabiliriz die dusunuyorum. Avukatla gorustum o da olmaz dio ararlarsa beni ara ben gorusurum ole sacmalik olmaz dedi. Kafamda cok karisti heryerde bisey okuyorum he4kes biseyler soyluyor

ksks

Yeni üye
Avukatin soyledigi denetim sureni ihlalsiz tamamla temiz bitir savciliga dilekce vericem dedi avukat disli birde bu isleri bilen biri . Herqlde bu islerde 2 3 aya netlesir daha cok.yeni

kanka11

Üye
Avukatin soyledigi denetim sureni ihlalsiz tamamla temiz bitir savciliga dilekce vericem dedi avukat disli birde bu isleri bilen biri . Herqlde bu islerde 2 3 aya netlesir daha cok.yeni
valla her itiraza otomatik red veriyolar banada çok dediler yapamazlar diye usul değişikliğiymiş yani yapıyolar

bu konu başlığı beni sevindirdi zira aklımı kurcalıyordu bu durum, aylardır dsm ile haşır neşir olduğum için uğraşmazlar diye tahmin ediyorum, oradakiler de çok meraklı değil bizimle uğraşmaya, salak salak davranırsan veya şeklin şemalin sıkıntıysa uğraşıyorlar anladığım kadarıyla, denetim bitince yeşil yola devam yapacak bir şey yok

kanka11

Üye
varmı çağırılan arkadaşlar lütfen bilgilendirin tedbirli olalım hazırlıklı olalım bizim başımıza geldi bu saaten sonra kimse beni ilgilendirmez demeyin mağdur olmayalım lütfen söyleyin

yowzah17

Üye
katip arkadasımla konustum, baska bir sehir icin savcılara konu hakkında dün itibariyle bildirge gitmiş. fakat savcılarında iş yükü artacağı için konu hakkında otomatik bir sistem şu anlık yok. rastgele seçip çağırma durumları olacak gibi duruyor. birisi savcı tarafından çağrılan arkadaşların ds'den aldığı bilgiye göre covid nedeniyle süpriz vermemiş kişiler olduğunu söylemişti. savcı tarafından çağrılanlar süprizlerini verdiler mi acaba

en mantıklısı kayıtlı olmayan numaraların aramalarını açmamak, numarayı internette bi araştırıp öyle açmak lazım, manyak manyak olduk şu süreçte hayatımız kısıtlandı resmen rezilliğe bak

kanka11

Üye
katip arkadasımla konustum, baska bir sehir icin savcılara konu hakkında dün itibariyle bildirge gitmiş. fakat savcılarında iş yükü artacağı için konu hakkında otomatik bir sistem şu anlık yok. rastgele seçip çağırma durumları olacak gibi duruyor. birisi savcı tarafından çağrılan arkadaşların ds'den aldığı bilgiye göre covid nedeniyle süpriz vermemiş kişiler olduğunu söylemişti. savcı tarafından çağrılanlar süprizlerini verdiler mi acaba
kanka pek alakası yok gibi ya covid le movidle random çağırıyolar gibi amaç ne yani 2018deki adamı niye çağırırsın böyle bi kafa yapısı olabilir mi adam bi daha yakalanırsa alırsın kanunu baştan eksik yazıp milleti niye mağdur ediyolar onu anlamadım sen başta demişssin bi daha madde ile yakalanırsan kamu davanı kapatırım 4 yıl sonra da kafana göre kanun değiştirip e ben sana bi süpriz idrar yapayim kirli çıkarsan sana güzelce bu mahkemelerde zulüm edeyim baştan sana bi denetim vereyim yada siciline işleteyim böle bi kafa yapısı olabilir mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****