5 yıl erteleme içerisinde çağırma durumu

kanka11

Üye
kimisi diyor açmayınca bi şekil 30-40 gün sonra gidebiliyon şehir dışındayım ayağına kimisi diyor ulaşamazlarsa numaranı vs değiştirirsen kapına geliyolar manyak ettiler sanki herşey 4/4lük bi eksiğimiz toplum sağlığı kaldı elin afghanı pakistanlısı 3-4 ülke geçip 10-20 tane il geçiyor kamyon kasasında 1 kere durdurmazlar kafayı keyifci adamlarla bozdular hadi kimyasalcılarla uğraşırsın kamu düzenini bozar aile huzuru yoktur komşularını rahatsız ediyodur çevreyi rahatsız ediyodur 3453453 tane ihbarı vardır düzeltmek için uğraşırsın anlamadım benim başıma bi hırsızlık olayı geldi polis geldi ee bunlar uyuşturucu bağımlısı biz alıyoz geri salıyolar dedi hala ses seda yok tınlamadılar bile 1 sarımlık ot yakalıyolar 5 yıl böyle uğraşılır mı kardeşim amaç ne

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Ya salladım gelsin alsın istiyosa arıyorum açmıyor . Bu mevzuyla mı yaşıcam aw pis çıksın kapatsın dosyamı 1.5 senedir sokmadıkları mevzu kalmadı içeri mi giriyoz dışarı mı çıkıyoz herkes rahatlasın 3.5 sene bunlardan telefon bekleyip rezil mi olcam millete sizde stress yapmayın

harmangenc

Kıdemli Üye
Ya salladım gelsin alsın istiyosa arıyorum açmıyor . Bu mevzuyla mı yaşıcam aw pis çıksın kapatsın dosyamı 1.5 senedir sokmadıkları mevzu kalmadı içeri mi giriyoz dışarı mı çıkıyoz herkes rahatlasın 3.5 sene bunlardan telefon bekleyip rezil mi olcam millete sizde stress yapmayın
kanka senin denetim süresi bittikten sonra arayıp mı ulaşamayınca aradılar ablanı yoksa denetim süresi içerisinde mi olmuştu bu durum

ulan tam bitti rahatladık derken bu çıktı bi de

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Denetim bittikten sonra. Son seminerde 2. Süprizi verdi zaten 1.5 ay geçti dosya kapanalı şimdi bidaha idrar vercem

@Siqertenkele çok şanssız bir adamsın kanka bir dünya çevrem var aynı konularla uğraşan, bir tane tedbir sonrası çağırılan, son seminerde süpriz veren böyle uğraşan kişiye rastlamadım, ne yaptın vaka sorumlusuna falan mı saldırdın sana takmışlar bayağı bence :D

senin çevrende duymadın mı kanka 5 yıl erteleme içinde çağırılan
duymadım, çevremdekiler öyle bir şey normal durumda olmaz diyor, ekstra bir tedbir uygulanmış olması lazım ya da ilk yakalanışı olmaması lazım diye anladım ben, fikrimce ilk yakalanışınsa, düzgün bir tipsen ve başka dosyan vs yoksa olmaz böyle bir şey, çok kesin konuşmayayım başıma gelmesin yine de dikkat etmek lazım, az içelim tedbirli içelim.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Bu gün arayan soran olmadı salak yapıyorum bende 6 . Günüm içmediğim bi küre başladım idrara gidecek diğer arkadaşımla bahsettiğim 2018 de dosyası kapanan o 5 günde temiz verceğini iddaa ediyor bakalım bir hafta daha ertelersem yırtarım bu arada . Vaka sorumlusu ile aram çok iyidi ilk süprizim tarihini bana söyledi . İkinci süprizi inceden ayıktırdı. Problemsiz kapattım planı en son dosyan kapanışında benle işin yok artık dedi bende süpriz bidaha olur mu diye sordum artık çağırıyolarmış dedim yeni yönetmelikden bahsettim bizimle işin bitti ama 5 sene bu mevzulara girme dedi olay bu yani .

kanka11

Üye
Bu gün arayan soran olmadı salak yapıyorum bende 6 . Günüm içmediğim bi küre başladım idrara gidecek diğer arkadaşımla bahsettiğim 2018 de dosyası kapanan o 5 günde temiz verceğini iddaa ediyor bakalım bir hafta daha ertelersem yırtarım bu arada . Vaka sorumlusu ile aram çok iyidi ilk süprizim tarihini bana söyledi . İkinci süprizi inceden ayıktırdı. Problemsiz kapattım planı en son dosyan kapanışında benle işin yok artık dedi bende süpriz bidaha olur mu diye sordum artık çağırıyolarmış dedim yeni yönetmelikden bahsettim bizimle işin bitti ama 5 sene bu mevzulara girme dedi olay bu yani .
bu 5 gunde temizleyen kür nedir kanka detaylı yazabilirmisin not alalım birde sen karakol aradığını nerden anladın sabit hattan mı aradılar karakol numarasımı cıktı nedir

Son düzenleme:
kanka net bir şey yoksa öyledir demeyelim millet panik olmasın gözünü seveyim hepimiz burada gördüğümüz bilgilere bizim de başımıza gelebilir diye inanmak durumunda kalıyoruz arkadaşın neyden yakalandı kaçıncı yakalanışı hiç pis verdi mi başka dosyası var mı sicili temiz mi bunlar önemli detaylar insanlar bu mesajları okuyup ciddi panikliyor, bana söylenen de yeni yasanın bu yıl nisan ayından sonra yakalananlara işlediği vaksi taktirde denetimli süreci bittikten sonra yasa doğrultusunda bir daha çağıramayacakları.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Arkadaşlar 5 yıl ertelenmesi olanlar süresinde olanlar kesin çağırılıyor . Beni arayan numara karakoldu internetten arattığımda çıkıyor arkadaşımıda aynı numaradan aradılar şehir dışındayım haftaya gelebilirim dedi bir hafta uzattı muhabbeti . İlk kez yakalanışımız . 1 seneden fazladı forumdayım milleti panikletici şeyler yazmadım hiç ben foruma başladığımda süpriz yok diyen de çok sapladılar iki kere malesef sizi rahatlatacak bilgi veremiyorum . 5 günde temizlenme olayı biraz zor bu arada ben min 13 günde temiz verdim ama bu kişiden kişiye değişiyo içtiğin dalgaya göre değişiyor.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Bu işin çözümü ya içmicen . Ya çok seyrek takılcan ayda 2 3 kere . Bir hafta ertelersen temiz çıkarsın ama full takılan adamda 15 20 gündem önce temiz verme ihtimali çok düşük . Lasix vb idrar söktürücüler idrar tahlilinde kullanıldığı çıkıyor . Çok su içersen çıkıyor . Başkasının idrarını veren ve takılmadan veren arkadaşın sonucunda taşıma idrar çıktı öyle patladı çocuk şuanda şunu yapın temizlenirsiniz diyebileceğim hiç bi şey yok .

Arkadaşlar 5 yıl ertelenmesi olanlar süresinde olanlar kesin çağırılıyor . Beni arayan numara karakoldu internetten arattığımda çıkıyor arkadaşımıda aynı numaradan aradılar şehir dışındayım haftaya gelebilirim dedi bir hafta uzattı muhabbeti . İlk kez yakalanışımız . 1 seneden fazladı forumdayım milleti panikletici şeyler yazmadım hiç ben foruma başladığımda süpriz yok diyen de çok sapladılar iki kere malesef sizi rahatlatacak bilgi veremiyorum . 5 günde temizlenme olayı biraz zor bu arada ben min 13 günde temiz verdim ama bu kişiden kişiye değişiyo içtiğin dalgaya göre değişiyor.
denetimli tedbiri süresince süprize çağırıyorlar evet, bunun dışında program bitince atıyorum 3 yıl sonra polis seni arayıp gel bakalım idrara mı diyor diyorsun? denetimli yiyen onca arkadaşım var hiç böyle bir şey duymadım bu durumla karşılaşan kişilerin durumu tck191 mi? ilk seferleri mi? tüm testlerini temiz vermişler mi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ****** ********* ******* hahahaha* ******* ******
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    needrich10 needrich10: ****** ***** ** ***** ****