9X Tombala SOG Denemesi (30.Gün Güncel Bloom Başladı)

Turkish man

Doktor
Günaydın bro toplam 450₺ ye geldi hepsi cob ledi 7 tane sipariş verdim 200₺ üzeri ücretsiz kargo olduğu için ben n11 den aldım hepsini ama motorobit kendi sitesinde de satıyor aynı cobları 20₺ kadar daha uyguna geliyor extra lehim makinesi lehim teli falanda aldım ben lehimleri yapmak için
Güzel bir deneyim olmuş. İnşallah başarılı sonuçlar verir. Hoşuma gitti belki bende yapabilirim. Önümüz de ki günler de buna karar vereceğim bro

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
rica ederim dostum, o markayı duymadım ama umarım seni üzmez. Aynen test kitleri kesin sonuç eln alıştıktan sonra ona sana 500 tl lik ada bile vereler istemezsin o kadar iyi yani. 1 aydan az bile tuta bilirsin 15 gün bile işin görür. toppingede sen karar vereceksin top yaptığın zaman kele ikiye cıkack ve ciceklenme zmnı bitkilerin şimdikinin 2 katı büyüyecek yerin buna izin veriyorsa yap ortam senin ortamın bi tavsiye veririz senin ortamın uyarsa yaparsın
bitkilerde güzel gözüküyor, genelikle hızlı gelşenler erkek oluyor sanırsam 3 erkek çıkar gerisi dişi olur
Sağol kanka test kiti siparişi verdim saksılar gelince saksı değişiminden sonra topping olayına bakıcam bakalım saksıları kabine yerleştirdikten sonra foto atarım topping konusunda destek atarsan sevinirim kanka bol hasatlar dilerim

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Güzel bir deneyim olmuş. İnşallah başarılı sonuçlar verir. Hoşuma gitti belki bende yapabilirim. Önümüz de ki günler de buna karar vereceğim bro
Sağol brocm güzel oldu gerçekten dün gece bi saat falan çalıştırdım ısı olayına bakmak için baya makul geldi bana kedlerin arkasında kalan kısımlar ısınıyor ama el yakmayacak seviyelerde fanlar işini yapıyor
Şimdi bide karbon filtre yapacağım kamyon hava giltresi bakıyorum filtre içindeki kağıt kısmı çıkarıp yerine karbon granül doldurucam kanal tipi fanla kanal boru siparişi verdim
Haberleşiriz brocm bol hasatlar diliyorum

Turkish man

Doktor
Sağol brocm güzel oldu gerçekten dün gece bi saat falan çalıştırdım ısı olayına bakmak için baya makul geldi bana kedlerin arkasında kalan kısımlar ısınıyor ama el yakmayacak seviyelerde fanlar işini yapıyor
Şimdi bide karbon filtre yapacağım kamyon hava giltresi bakıyorum filtre içindeki kağıt kısmı çıkarıp yerine karbon granül doldurucam kanal tipi fanla kanal boru siparişi verdim
Haberleşiriz brocm bol hasatlar diliyorum
Bunların yapım aşamalarını muhakkak fotoğraflayıp güzel bir konu altında derlemelisin faydalı bilgiler bunlar çünkü. Hasatın bol olsun bro

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Brocm bı dalga diğerlerine göre biraz fazla gelişti hem fazla büyüdü hemde rengi açık diğerlerinden alt dalların dibinde böyle uçlar var ama daha belli olmaz dimi sişi erkek olduğu
Köklerde bu şekil kanka hala gelmedi saksılar toprak çok hafif nemli acaba bu gece bio-grow gübreli suyla sulasam mı 1lt/1ml karışım yadayine gübreli suyu sulandırıp mı vereyim
Kökler

Son düzenleme:

Turkish man

Doktor
Brocm bı dalga diğerlerine göre biraz fazla gelişti hem fazla büyüdü hemde rengi açık diğerlerinden alt dalların dibinde böyle uçlar var ama daha belli olmaz dimi sişi erkek olduğu
Köklerde bu şekil kanka hala gelmedi saksılar toprak çok hafif nemli acaba bu gece bio-grow gübreli suyla sulasam mı 1lt/1ml karışım yadayine gübreli suyu sulandırıp mı vereyim
Kökler
Malesef bro. Ama ben köfteci tohumlarından yaptığım growlar da hızlı boy atıp gelişenlerin çoğu erkek çıkmıştı, dişi çıkan da oldu elbet beklemekte fayda var. Kelle uçur ma zamanına gelse kelle alsan strese girip %80 biraz daha erken öğrene biliriz

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Malesef bro. Ama ben köfteci tohumlarından yaptığım growlar da hızlı boy atıp gelişenlerin çoğu erkek çıkmıştı, dişi çıkan da oldu elbet beklemekte fayda var. Kelle uçur ma zamanına gelse kelle alsan strese girip %80 biraz daha erken öğrene biliriz
Daha var dimi bro kelle uçurmalımıyım sence peki ben uçurma taraftarıyım 9 saksı zemini tam kaplıycak bro her çiçekten iki kelle çıksa 18 kelle tam doldurur tabi erkekleri şutlayıncada biraz daha rahatlar ortam
Bu arada Işıkları bi tık yukarı çektim bro şuan kısa boylu olanlarla ışığın en alt seviyesi 25 cm var azıcık boya gitsinler diye 1lt/1ml biogrow gübreli suyuda 5/1 sulandırdım alttan çıkmayacak kadar sulama yaptım
Işıklar arası şu şekil bro

Turkish man

Doktor
Daha var dimi bro kelle uçurmalımıyım sence peki ben uçurma taraftarıyım 9 saksı zemini tam kaplıycak bro her çiçekten iki kelle çıksa 18 kelle tam doldurur tabi erkekleri şutlayıncada biraz daha rahatlar ortam
Bu arada Işıkları bi tık yukarı çektim bro şuan kısa boylu olanlarla ışığın en alt seviyesi 25 cm var azıcık boya gitsinler diye 1lt/1ml biogrow gübreli suyuda 5/1 sulandırdım alttan çık ayacak kadar sulama yaptım
Bir kat daha atmasını bekle sonra kelle uçur ölüm riskini düşürelim biraz daha. Henüz bebeler bunlar çünkü bro

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Su verme bence yarın az bir şey daha growlu su verirsin. Saksıyı salı günü değiştireceksen çünkü değişim zamanı biraz daha fazla su vermelisin köklerini yayılması için
Az önce ekili oldukları pet bardağın dibine çiçek başı 1.5 - 2 cm kadar su koyup suladım bro ışıklarıda uzaklaştırdım ya kurumazlar kolay kolay kolay saksıya alınca sularım artık saksılara 4lt toprak koyucam ölçüsü varmı suyun yoksa sulayımmı kafama göre

Turkish man

Doktor
Az önce ekili oldukları pet bardağın dibine çiçek başı 1.5 - 2 cm kadar su koyup suladım bro ışıklarıda uzaklaştırdım ya kurumazlar kolay kolay kolay saksıya alınca sularım artık saksılara 4lt toprak koyucam ölçüsü varmı suyun yoksa sulayımmı kafama göre
Gübreli su vereceksen bir su bardağı kadar sula 250 300 ml yakın yani. Eğer sade su vereceksen yavaş yavaş ver saksının altın dan çıkınca su sulamayı kesersin sonra kuruyana kadar bir daha su yok muhtemelen sade suladığın zaman 5 gün su istemez anca kurur zaten bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1