9X Tombala SOG Denemesi (30.Gün Güncel Bloom Başladı)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Gübreli su vereceksen bir su bardağı kadar sula 250 300 ml yakın yani. Eğer sade su vereceksen yavaş yavaş ver saksının altın dan çıkınca su sulamayı kesersin sonra kuruyana kadar bir daha su yok muhtemelen sade suladığın zaman 5 gün su istemez anca kurur zaten bro
Gübresiz vereyim o zaman kanka ilk sulamayı hem torak otursun iyice hemde stresi az olur hem toprak değişimi hem gübre zorlamayım sonrakinde gübreye geçerim
Peki bro bu bloom ile topmax ı çiçeklenmeye geçmeden kullanmıycazmı takvimde 3. Haftada başlıyo bloom ve topmax acaba auto ya göremi takvim

Turkish man

Doktor
Gübresiz vereyim o zaman kanka ilk sulamayı hem torak otursun iyice hemde stresi az olur hem toprak değişimi hem gübre zorlamayım sonrakinde gübreye geçerim
Peki bro bu bloom ile topmax ı çiçeklenmeye geçmeden kullanmıycazmı takvimde 3. Haftada başlıyo bloom ve topmax acaba auto ya göremi takvim
Çizelge doğru yalnız 1 hafta geç uygula blomu, top max gübresini de sömekler böyle azıcık oluştuğu zaman çizelge de yazanın yarısını uygulayarak verirsen daha iyi olacaktır

Turkish man

Doktor
Ben senin yerinde olsam Bloom gübresini çiçeklenme ye girer girmez kullanmaya başlarım growla devam etsen daha iyi ben hep öyle yapıyorum fazla da boğmuyorum çiçeği. Yarasa gübresi ile de çiçeklenme döneminde destekliyorum

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Çizelge doğru yalnız 1 hafta geç uygula blomu, top max gübresini de sömekler böyle azıcık oluştuğu zaman çizelge de yazanın yarısını uygulayarak verirsen daha iyi olacaktır
Aynen bro çizelgede lightmix toprak için 2ml allmix toprak için 1ml yazıyor ben lightmix toprağa 1ml uygulayacağım bide şeker ve maya ile karbondioksit için pet yapıp koyucam bro fotosentez çogaldıkça gübre yakımıda artıyormuş faydası olur sanırım

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Evet Bloom da yarasa vegde solucan gübresi. Bu growum bitsin sadece solucan güvercin ve yarasa gübresi ile yetiştireceğiz onu da güzel bir konu altında paylaşacağım güzel sonuçlar alacağım eminim
Aynen bro en mantıklısı aslında doğal gübreleri deneyimleyip tecrübe etmek biton para verip alıncada içinde aynı bok var al kuş bokunu koy dibine tertemiz, açarsan öyle bi konu direk takipteyim brocm

Turkish man

Doktor
Aynen bro en mantıklısı aslında doğal gübreleri deneyimleyip tecrübe etmek biton para verip alıncada içinde aynı bok var al kuş bokunu koy dibine tertemiz, açarsan öyle bi konu direk takipteyim brocm
İnşallah brocum benim hedefim az para harcayıp en iyi sonuçları almak bu saat den sonra. Burada ki içici arkadaşlara faydamız olacaktır. Satıcılar zaten bizi takip etmesin onlara hiç bir zaman ekmek yok bizde. Ben profesyonel değilim ama çırakta değiliz :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
İnşallah brocum benim hedefim az para harcayıp en iyi sonuçları almak bu saat den sonra. Burada ki içici arkadaşlara faydamız olacaktır. Satıcılar zaten bizi takip etmesin onlara hiç bir zaman ekmek yok bizde. Ben profesyonel değilim ama çırakta değiliz :)
Sıkıntı yok bro sen bu işi biliyosun en mantıklısını düşünüyosun valla birsürü para dökmeye gerek yok bencede elde olan imkanlarla optimum ortamı yaratınca iş biter sen kalfa ben çırak bro yetişiyoz bizde inceden inceden :D

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Elimiz den geldiği kadar bro başımıza bir iş gelmediği sürece buradayız :)
Aman gelmesin bro başımıza bi iş ne kimseye zararımız var nede kayıt dışı bi ekonomi yaratmıyoz kendi çatımızın altında kendi hayallerimizin yettiği kadar mutlu oluyoruz bizede dokunmasınlar yani bro envai çeşit kimyasal çıktı cigara diye aldığımız boklar bile full kimyasal olmuş kime zararı olacak Allah’ın otunun

Turkish man

Doktor
Aman gelmesin bro başımıza bi iş ne kimseye zararımız var nede kayıt dışı bi ekonomi yaratmıyoz kendi çatımızın altında kendi hayallerimizin yettiği kadar mutlu oluyoruz bizede dokunmasınlar yani bro envai çeşit kimyasal çıktı cigara diye aldığımız boklar bile full kimyasal olmuş kime zararı olacak Allah’ın otunun
İnşallah devlet de senin gibi düşünüyordur :D bro

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Allah düşürmesin bro sıkıntılı işler valla
Aynen öyle brocm benm pederle amcayı yakaladılar 2012 de 12 kg kuru ama ağaç halinde sökülmüş evin 100-200 m yakınında
Dağda da 768 kök ekili 3ay falan yattılar sonra denetimle çıktılar peder ben yapmadım o yapmıştır dedi amcam ben yapmadım o yapmıştır dedi birbirlerini boklaya boklaya yırttılır bro :D

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Peder cezaevindeyken bir zuladını buldum bro tam 650 gram kol gibi sönekler ama vigarayı görmen lazım iki dumanda salavat getirtiyo arkadaşlara falan güzellik yaptım hep cigarayı içen arıyodu bro aga nerden aldın bunu diye :D
Peder işi biliyo bro :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ******* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ****** ***** * hahahaha *** **** ****** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
    T Turco: hahahaha *****