Arkadaşlar vakit ayırırsanız sevinirim bişey denedim

Ü

Üye silindi 24689

Guest
bak bu mavi ve 4500 lümen

buda kirmizi

Mavi isiga yetisme dönemimde ihtiyacin var kirmiziya ise cicege gectigi zaman mavi ile birlikte ihtiyacin var. Simdi cep telefonuna lx metre app ni indir lazim olacak. Sorma bana arastir cünki ben lux metre kullaniyorum. Isikalr gelince önce maviyi takacaksin ve lux metre ile ölcüm yapacaksin 1 lux=1 lümen demektir. 4.500 Lümen 1 metre uzaklikta olan degerdir sen lambayi bitkiye yaklastirarak 5.500 lux degerini yakalaman lazim Tahminim
75-80 cm mesafede 5.500 lux degerini yakalarsin. Gene kafana takilan olursa sor kanka

bak bu mavi ve 4500 lümen

buda kirmizi

Mavi isiga yetisme dönemimde ihtiyacin var kirmiziya ise cicege gectigi zaman mavi ile birlikte ihtiyacin var. Simdi cep telefonuna lx metre app ni indir lazim olacak. Sorma bana arastir cünki ben lux metre kullaniyorum. Isikalr gelince önce maviyi takacaksin ve lux metre ile ölcüm yapacaksin 1 lux=1 lümen demektir. 4.500 Lümen 1 metre uzaklikta olan degerdir sen lambayi bitkiye yaklastirarak 5.500 lux degerini yakalaman lazim Tahminim
75-80 cm mesafede 5.500 lux degerini yakalarsin. Gene kafana takilan olursa sor kanka
çok sağ ol dostum cansın

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Bunlari siparis verdikten sonra bütcede kalirsa 150 tl sana bir kac ufak led tavsiyem daha olacak olamaz isede olu ama olursa daha iyi olur

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Ben yurt disindan o siteye giremiyorum hesapin var ama sifreyi unuttum ve degistiremiyorum sifreyi Lambanin markasi ne bana teknik özelliklerini gönder. Kanka ben sana önerilerde bulundum Teknik özelliklerini bilmeden yorum yok.

Ben yurt disindan o siteye giremiyorum hesapin var ama sifreyi unuttum ve degistiremiyorum sifreyi Lambanin markasi ne bana teknik özelliklerini gönder. Kanka ben sana önerilerde bulundum Teknik özelliklerini bilmeden yorum yok.
Ürün full spectrum olup,tüm dönemler kulllanılabilir.

Dob led teknolojisi ile az enerji tüketerek (12 saatlik tüketim 1.8tl) yüksek ışık gücü(16500-18000lm) üretir.

Üzerindeki sessiz fan sayesinde gürültü yapmaz.(15db)

Fan sistemi gerekli soğutmayı sağladığından yüksek ısı yaymaz ve lambanın çalışma ömrünü maksimum seviyeye çıkarır.

50w gücünde 3 adet led bulunmaktadır.piyasada sık kullanılan,gerçek değerini yansıtmayan dob ledlerden farklı olarak,yxo marka 5500-6000 arası lümen gücüne sahip 4075 board dob led kullanılmıştır.

Ürün bir yıl garantimiz altında olup herhangi bir arıza durumunda tr nin her yerinden anlaşmalı (ups) kargo ile tarafımıza gönderilip aynı gün içerinde onarılıp geri gönderilir.

Ürün askı aparatı ve power kablosu ile gönderilmektedir.

Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda 15 gün içinde koşulsuz iade alınır.

350 tl

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Ürün full spectrum olup,tüm dönemler kulllanılabilir.

Dob led teknolojisi ile az enerji tüketerek (12 saatlik tüketim 1.8tl) yüksek ışık gücü(16500-18000lm) üretir.

Üzerindeki sessiz fan sayesinde gürültü yapmaz.(15db)

Fan sistemi gerekli soğutmayı sağladığından yüksek ısı yaymaz ve lambanın çalışma ömrünü maksimum seviyeye çıkarır.

50w gücünde 3 adet led bulunmaktadır.piyasada sık kullanılan,gerçek değerini yansıtmayan dob ledlerden farklı olarak,yxo marka 5500-6000 arası lümen gücüne sahip 4075 board dob led kullanılmıştır.

Ürün bir yıl garantimiz altında olup herhangi bir arıza durumunda tr nin her yerinden anlaşmalı (ups) kargo ile tarafımıza gönderilip aynı gün içerinde onarılıp geri gönderilir.

Ürün askı aparatı ve power kablosu ile gönderilmektedir.

Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda 15 gün içinde koşulsuz iade alınır.

350 tl
Kanka renkler durumunu sor full spectum diyor ama hangi renkler var. 3 adet cop led ile full spectum olmaz ama genede mavi ve kirmizi agirlikli ise is görür. Sana gönerdigim cop led lerden 3 tane alsan 330 tl. Harbi full spectum da mavi,kirmizi,sari,beyaz,turuncu, kizilötesi ve UV ledleri bulunur adam bu kadar rengi nasil 3 cop led ye yerlestirmis ben anlamadim

Kanka renkler durumunu sor full spectum diyor ama hangi renkler var. 3 adet cop led ile full spectum olmaz ama genede mavi ve kirmizi agirlikli ise is görür. Sana gönerdigim cop led lerden 3 tane alsan 330 tl. Harbi full spectum da mavi,kirmizi,sari,beyaz,turuncu, kizilötesi ve UV ledleri bulunur adam bu kadar rengi nasil 3 cop led ye yerlestirmis ben anlamadim
adamı aradım tüm renkler mevcut içinde dedi istersen sana kırmızı ve mavi ayrı ayrı yapıpta verebilirim ama bunun içinde hepsi var vs dedi

Ü

Üye silindi 24689

Guest
adamı aradım tüm renkler mevcut içinde dedi istersen sana kırmızı ve mavi ayrı ayrı yapıpta verebilirim ama bunun içinde hepsi var vs dedi
Kanka neden macera ariyorsun? Amerika coktan kesif edildi sen tekrar kesfetmeye calisyorsun. 150 watt cop led 18.000 lpmen bana abartili geldi. Ben yazcagimi yazdim karar senin kanka

Kanka neden macera ariyorsun? Amerika coktan kesif edildi sen tekrar kesfetmeye calisyorsun. 150 watt cop led 18.000 lpmen bana abartili geldi. Ben yazcagimi yazdim karar senin kanka
cdbcvbcvbcv.png
kanka kullanılan led bu imiş 3 adet dediğim gibi olmadı senin dediğinden 1 kırmızı 1 mavi alıcam bunda soğurtucu vs hepsi hazır diye sorayım dedim

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Bak bu sitenin o copled icin verdigi lümen degeri cok farkli. Dedigim gibi kanka al tak ölc lümen degerlerini yetmez ise bir tane daha takviye alirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ******* ***** hahahaha *******
  • T Turco:
    ********* *** **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** hahahaha** ********** ******** ** ***** ***** ******* ******
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ******* ****** ***** ****** ***** ******** hahahaha ********* ******* *******
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ********* ******** ***** ******* hahahaha **** *** *** ***** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ******** ******** ** hahahaha* *** ***** ***
  • H happyworld:
    **** **** *** ****** hahahaha
  • T Turco:
    ***** hahahaha
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** hahahaha***** **** ****** *** **** ******** ******** ******** ****** ****** *** **** *** ****** ******** ****** *** **** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
    Growerdigi Growerdigi: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**