Auto 4.5x

Coke

Kıdemli Üye

higthead

Jolly Green
Ellerine sağlık cok guzel olmuş. Bazı kucuk somekcıkler kablo altında kalmıs ama olsun ellerine sağlık dewamm=)

Coke

Kıdemli Üye
Tamam usta daha fazla kablo sokmayacağım.bir tanesi Auto çıkarsa diğerleri Photo çıkarsa bak o zaman şenliğe :D ben bunu gelişmiyor diye Photo sanıyordum ummadığım taş baş yardı peki ustam pervaneyi açayım mı artık 22 günlük oldular. Ayrıca kırılan yerdeki dallar ana dal gibi olmaya başladı onları nasıl eğicez ustam proflower ne demek başlangıç mı bloom diye saymayayım demi @higthead

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
@Coke Dostum sakin sorun yok devam=))) uyku hallerinden salıktır =)) en son boş sulama1-2 sulama once yapmadıysan önndeki sulama boş sulama yap alttan aksın baya.Yapmadan önce toprağı 1 gün fazla kurut ama boş yaptysan dewam kaldıgın yerden.

Coke

Kıdemli Üye
@higthead kırılan dal baya sarmış kendini muz da çürüdü söktüm aldım azcık bal sürdüm tekrar streçledim ama hala boşluk var arasında muhtemelen de usta bu bitki Photo 5 çiçekten 3 tanesi pistil gösterdi diğer 2si Buda dahil göstermedi hiç stres yaşamadığı halde içlerinden de en büyük o olasaydı ondada olabilirdi diye düşünüyorum https://www.hizliresim.com/bdfab3g
Bu foto genel görünüm usta ortadaki 11 lt olan şansa onda pistil var.Keşke Photo olsaydı :)
Ustam bu altta kalan dalları almalımıyım daha zamanı var mı ?

ayrıca bu sulama koyu yeşil gördüklerimi boş sulama yapacağım yaparken calmag vermelimiyim ayrıca alttan su çıkması için 3-4 lt su dökmeliyim çok gelir mi ?

pervaneyi çalıştırdım üstlerinden esiyor düşük modda çalışıyor.

toprak baya azaldı ekleme yapmalımıyım?

Işık mesafesi 65 cm

nem -65-85

ısı ışık açık 25.5 kapalı 20.0

ışık zamanı 20/4

higthead

Jolly Green
Kırılan dal toparlar elleme suan 1 hafta sonra dalın ucundan yatırmaya baslarsın. Şuan run off suyu alman cok gelebılır ama yapabılırsın sorun yok. toprak coktuyse tabıkıde ekleme yap.

higthead

Jolly Green
Gayet iyiler dostum auto olanlara çiçeğe girenlere fazla sert eğitim yapma sadece dallara yon ver. photolara ise istediğin gibi eğitimi ver.

Coke

Kıdemli Üye
Gayet iyiler dostum auto olanlara çiçeğe girenlere fazla sert eğitim yapma sadece dallara yon ver. photolara ise istediğin gibi eğitimi ver.
Ustam Photo olduğunu düşündüklerimi 40-50 lt saksıya ne zaman alayım şuan 19 lt saksıda klasman yerine biobiz kullansam sorun olur mu yoksa klasmanda mı devam edeyim ne zaman saksı değiştirmeliyiz @higthead cağnum ustam ışık 20/4 devam mı 18.6 geçek mi

higthead

Jolly Green
Dostum bıtkın buyudukce saksı degıstırırsın. autolar bıtene kadar 20-4 dewam photo 20-4 tede gelısır. Autolar son 1 bucuk ay kala photoyu 40-50lt ye alırsın. toprak farketmez klassman daha guzel ve daha uygun tabı sen bılırsın farketmez.

Coke

Kıdemli Üye
Öksürük 27 günlük en son sulama 4 lt su 4 ml calmag

Coke

Kıdemli Üye
Parol 27 günlük ortadan 2 ayrıldı en son sulama 2 lt suya 1.5 ml grow ab 4 ml b52 4 ml snzym 4 ml budcandy 0.75 ml 3 lü kök gübreleri

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    istr istr: * ******* *********