Auto 4.5x

Coke

Kıdemli Üye
Tamam eğitim vermicem bloom gübrelelerine bu sulama başlayım mı tam ilk pistilleri görüşümüzle 7 gün olacak diğerleri için bugün gördüğümüzüde 1 hafta sonra bloom olarak sayıp vericem renkleri nasıl ufak ufak yaprakların uçları yanmış gibi gübreyi azaltayım mı

higthead

Jolly Green
Bloom gubrelerıne basla bos sulamalar yapıyorsan ml asmadıgın surece yanmaz ph sorunu yapmadıgın surece yanmaz.

Coke

Kıdemli Üye
Bloom gubrelerıne basla bos sulamalar yapıyorsan ml asmadıgın surece yanmaz ph sorunu yapmadıgın surece yanmaz.
Ustam hepsi auto çıktı :D demek ki geçen sene gördüğümüz tohumlar herma değil stres tohumuymuş çok iyi oldu bence bir sürü auto tohumum oldu :D boş sulama yaptığım kızım çoştu diğerlerinide alttan bir çay bardağı su çıkcak kadar sularım bundan sonra blooma öyle başlarım ayrıca ustam coisienur grow ab ve bloom ab aynı anda vermeicem demi bloom geçtiğimizde grow gübresinin işi biter

higthead

Jolly Green
Ustam hepsi auto çıktı :D demek ki geçen sene gördüğümüz tohumlar herma değil stres tohumuymuş çok iyi oldu bence bir sürü auto tohumum oldu :D boş sulama yaptığım kızım çoştu diğerlerinide alttan bir çay bardağı su çıkcak kadar sularım bundan sonra blooma öyle başlarım ayrıca ustam coisienur grow ab ve bloom ab aynı anda vermeicem demi bloom geçtiğimizde grow gübresinin işi biter

aynen bloom a-b ye gecınce grow a-b ıle ısın bıter=) dewammm autocuklar=)

higthead

Jolly Green
Sorun yok gıbı gozukuyor. Vantı dırek kızlara vurmasın ısık ıle bıtkı arasına vursun. gırıs fanı saksılara dırek ruzgarı vurmasın. dewammm. ısık qb ıse 45-50cm lerde kal

Coke

Kıdemli Üye
Vanti döner başlık direk vurmuyor tepeden verdirmeye çakışıyorum ama sallıyorda bitkiyi ts3000 65 cm dimer 50 giriş fanı direk karşıya üflüyor bitkilere vermiyorum onun önünde de malum sitenin sokuk vantisi var bi halta yaramayan onuda giriş fanın önünde çalıştırıyorum

higthead

Jolly Green
Vanti döner başlık direk vurmuyor tepeden verdirmeye çakışıyorum ama sallıyorda bitkiyi ts3000 65 cm dimer 50 giriş fanı direk karşıya üflüyor bitkilere vermiyorum onun önünde de malum sitenin sokuk vantisi var bi halta yaramayan onuda giriş fanın önünde çalıştırıyorum

=))))) vantıyı bırazdaha yukarı baktır cok bıtkılerı sallıyorsa yaprak donmelerı kıvrılmaları ondan yapar. Benım her grow basıma gelır sureklı vantı yukarı kaldırırım=) cunku ust yaprakların 1-2 tanesınde var ruzgarı en cok alan yer. bı dene bakalım 1-2 gune nornmale doner gıbı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    * ***** ********* ******** ** **
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
    A active661: ***** **** hahahaha********* ********** ** ******