BİG BUD & AK48 / TOHUMDAN HASATA

Myhtra

Müptezel
hasadın bol olsun cok iyi biraz yaprakları budamanı tavsiye ederim alt yaprakları budayarak bitkinin enerjisini çiçeklere versin boşuna yapraklar harcamasın.. ufak bir tavsiye ve bence bitki daha güzel görünüyor kıza benziyo tıraşlayınca :)
Eyvallah dostum teşekkürler alt yapraklardaki budları mı kastediyorsun fan yapraklarını mı ?

hazelence

Yeni üye
Alt kısımdaki fazla fan yapraklarından bahsediyorjm yaprağın sapına işaret parmağını bastırıp arkaya doğru iterek strese sokmadan tertemiz alırsın

Myhtra

Müptezel
Alt kısımdaki fazla fan yapraklarından bahsediyorjm yaprağın sapına işaret parmağını bastırıp arkaya doğru iterek strese sokmadan tertemiz alırsın
Aslında alttaki ufak budları da budamak tavsiye ediliyor fan yapraklarını sulama günü alacağım zaten her sulama gölge yapanları da alıyorum

Myhtra

Müptezel
22.07.2022 BLOOM 17. GÜN

dostlar selamlar bugün gölge yapan fanları ve alttaki büyük fan yapraklarını elimle koparma usulü budadım makas değince stres olacak gibi bir his var içimde o yüzden dikkatli şekilde fan yapraklarını aldım 2 bitkiden alt üst komple budama yaptım 2 gün önce sulamada yapraktan aloa Vera yapmıştım kızlar tam kıza benzediler ara dallar daha çok ışık alıyor gelişim hızlanacaktır diye düşünüyorum. 3. Haftaya girdiğim için dimmer en yüksek lux seviyesinde açık ve uv kapandı IR açıldı bu süreçte.

higthead

Jolly Green
Trımleyınce acılmıs kendıne gelmıs. Tamam artık fan yapragı alma artık. Her 2 sulamada 1 kapatanları alırsın. Maşallah çok iyiler.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Maaşallah diyorum nazar değmesin kanka çok güzel çok sağlıklı görünüyolar tam olması gereken budama olmuş bence,
Işık mesafene dikkat etmeni tavsiye edebilirim bu dönemde fazla uzak olunca boylanıyo sömekler kola şeklinde olmuyo, dal üzerinde tane tane oluyo güzel görünmüyo, fazla yakın olursada yanma yapıyo yaprak uçlarında, besin yanığı tribine sokuyo, tek fark bunda sadece tepelerde oluyo yanık

Myhtra

Müptezel
25.07.2022 GÜNCELLEMESİ BLOOM 20. GÜN

dostlar merhaba

bugün gübreli sulama girdik bitkilere artık köklendirici gübre girmiyorum bloom gübreleri kademeli olarak arttırarak giriyorum. Bazı yaprak uçlarında lekeler var kızlar ne anlatmaya çalışıyor ? @higthead @TheGlobalDJ @OttoMan347 @Kanka

VERİLER : Sıcaklık 28-30 / Nem : 55-70 / ppm 1000 / runoff ppm : 1200 / ışık mesafe 45 cm

Bitki başı 5 lt sulama yapıldı
Sensi A-B 8 ML
Bud candy 6 ML
Big bud 6 ML
Bud factor x 6 ML

GÖRSEL​

Myhtra

Müptezel
Maaşallah diyorum nazar değmesin kanka çok güzel çok sağlıklı görünüyolar tam olması gereken budama olmuş bence,
Işık mesafene dikkat etmeni tavsiye edebilirim bu dönemde fazla uzak olunca boylanıyo sömekler kola şeklinde olmuyo, dal üzerinde tane tane oluyo güzel görünmüyo, fazla yakın olursada yanma yapıyo yaprak uçlarında, besin yanığı tribine sokuyo, tek fark bunda sadece tepelerde oluyo yanık
Tam dediğin olayı yazdım güncellemede sebebi bu mu aceba DJ kankam en yüksek buda 35 cm di mesafe 45 e çektim şimdi

OttoMan347

√SEFİR√
Kankam koparmadan goster yaprakları daha iyi anlariz nerelerden başlamış belirtiler diye. Gübre yanığı oluşmuş boş sulamayla toparlanacak bi durum

higthead

Jolly Green
Boş keçili sulamanı bu sefer 1 lt alttan net akıt. 1000ppm verıyosun 1200ppm alıyosun bıraz fazla ınceden sınır.Boş sulama ile ppm ler düzene girer.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    ** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • muadip muadip:
    ** ***** *** ***** **** *** **** *** ******** ********** **** ******* hahahaha**** ********** *** ***** *** ****** ** ******** hahahaha*** *** ** hahahaha *** ***** * ***** ****** ** ******* ******* ******* ***** hahahaha*** *****
  • H happyworld:
  • M Marryhuana:
    *** ******* ******** hahahahahahahaha **** ***
  • muadip muadip:
    ********* **** ***** **** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • H happyworld:
    * ***** **
  • muadip muadip:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** ******* **** ******** ******** **** **********
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    muadip muadip: hahahahahahahaha***