Bubble Gum Auto - Lsd Auto | First Growth - 190 g. hasat gerçekleşti. Kafa raporu !!

El_Takashi

Kıdemli Üye
Adam başı 40 litre kanka. Zaten o saatten sonra sanki topalauamadılar. Tamam büyüdüler ama, yaprakları asla eskisi gibi canlı olmadı ve hiç kokmadı.
Kanka bende sen gibi yanığıma atmayı düşünüyordum fakat bitki 1 hafta 10 gün rahat strese giriyor..
Zaten benim çiçeklenmenin 12.günü daha büyürler 34.gündeyim daha o yüzden daha büyüycekleri için flush atmıycam...
Ve bu cuma günde 1 tane bi tarafdan alıp budamayı düşünüyorum yavaş yavaş.

Kan
Lst eğitimine devam ediyorum. Aynı zamanda her gün bir tane olmak üzere ışığı engelleyen büyük fan yapraklarını buduyorum.

Kelle uçurduğum için az pişman oldum ama, artık çok geç :) . İndica genetiği olduğundan yanlış yaptım diye düşünüyorum.. Sadece lst yeterli olacaktı. Acemlik işte, hata yapa yapa, doğru yapa yapa tecrübe kazanacağım... Belki de doğru yaptım :)

@Yrgsy kankamın Buradaki tespitini biraz geç okudum :) .

Topping ve Lst eğitiminin sonuçlarını göreceğiz hep birlikte kankalar.

25. Gün resimleri

Bubble Gum ve Kabin :

Ekli dosyayı görüntüle 3947 Ekli dosyayı görüntüle 3948 Ekli dosyayı görüntüle 3949

LSD auto :

Ekli dosyayı görüntüle 3950 Ekli dosyayı görüntüle 3951
kanka şu minik vantilatörü nereden aldın bilgi verebilir misin

Vybz Kartel

Müptezel
Bubble Gum: 100 gram >> https://ibb.co/PtMS3Xm ------- Etki: 10/2 ,,, Koku: 10/1 ,,, Tat: 10/2 ---- THC oranı: % 3-4 ( tahmini )

Bu kızımdan çok umudum vardı ama sonuna doğru ne olduysa çözemedim. 70. günlerde bir ara farkettiğimde komşunun soba dumanı balkona geliyor, kabin içi karbonmonoksit dolmuş. Müdahale ettim ama, artık 15 dakika mı maruz kaldılar, 1 saat mi bilemiyorum. Belkide thc olmayışının nedeni bu olabilir. Ama içilecek bir sigara değil yani. Çoook zor zamanlarda belki de içilir ama... sanırım bu sigarayı atacağım.

Resimde 90 g. var kankalar.

Screenshot_1.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LSD auto :
90 gram >> https://ibb.co/xq5hTRR -------- Etki: 10/4 ,,, Koku: 10/6 ,,, Tat: 10/6 ---- THC oranı: % 8-9 ( tahmini )

Bu genetik içilebilecek türden bir sigara çok şükür. Havalandırma için kavanozdan çıkarınca oda tamamen kokuyor. En azından elimiz boş kalmadı. Bir sonraki grow tamamlanana kadar beni idare edecektir.

Resimde 75 g. var kankalar.

Screenshot_2.jpg

Son düzenleme:

Nemesis4

Kıdemli Üye
Lsd nin kafası nasıl kankam acaba hasatta gecmi kaldın cbd ye mi döndürdün veya erkenmi kestin her sey olabilir ama gubre veye flusla alakalı degildir

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Hayırlı olsun dostum, hiç yoktan kazasız belasız finali yaptın. :)
Çok sinir bozucu bir durum.! Verdiğin puanlar rezalet. Emeğimizin karşılığını böyle almamalıydık. İşin garip tarafı sorumuzun/sorunumuzun cevabı yok. Ne flush, ne hasat zamanı, ne gübre, ne ışık yanması. Tohumla da alakalı değil. Suyunu mu yanlış verdik acaba? :rolleyes::)

B

burak35

Guest
Çok sinir bozucu bir durum.! Verdiğin puanlar rezalet. Emeğimizin karşılığını böyle almamalıydık. İşin garip tarafı sorumuzun/sorunumuzun cevabı yok. Ne flush, ne hasat zamanı, ne gübre, ne ışık yanması. Tohumla da alakalı değil. Suyunu mu yanlış verdik acaba? :rolleyes::)
tamamen tohum la alakalı dostum alınan tohumlar sen ne yaparsan yap thc üretmiyor

natarK

Üye
kanka üzülmeni gerektirecek birşey yok, hem tür autoflower thc belli, hemde ilk growun. @TohumsuzEsrar a katılıyorum gene de autoflower olsada senin dediğin kadar kötü olmamalı. Sorunu gübrede yaptığını düşünüyorum. Gübreye çok dikkat etmek ve olabildiğince en minimum seviyeye indirilmesinden yanayım, ana besinler sağlandıktan sonra gerisi gereksiz bence. Hatta bence gübre işi bana tamamen para amaçlı bir tuzak. Tabiki artısı vardır ama ben böyle düşünüyorum. (gübrrsiz yaptığım sigaralar gübreli yaptıklarımdan daha zehiri)Can sıkılacak bir durum yok, bonzai, kubar denilen baharatbonzai, metamfetamin içmektense yap paşaoğlu bi sigara iç keyfine bak millet sömek bulamıyor :))

El_Takashi

Kıdemli Üye
Çok güzel hasat almışsın kanka , gene ıdare edet senı , ılk growunu gore çok güzeş bi iş , bı dahakıne daha guzel olur , afiyet olsun , kendı yağımız da kavrulcezz..

Vybz Kartel

Müptezel
Çok sinir bozucu bir durum.! Verdiğin puanlar rezalet.
Sağol kankam.... Çözemedim,,, Herşey olabilir ama bariz thc yok yani. Şimdi alt dallardan kesiyoruz içiyoruz o mu? Ben sulamada hep dışarı çıkardım mesela, bumu? Çok bekledim de CBD ye mi döndüü, ki Bubble gum öyle gözüküyor, 65-70. günden sonra hiç gelişim göstermedi. Ufak da olsa gelişim gösteren lsd, az da olsa thc ye sahip. Yoksa ışık yoğunluğu çok geldi de absorte mi edemedii... Anlamdım dostum.

Yeni growda farklı tohum, farklı gübre deneyeceğim kanka bakalım. Işık mesafesinde de farklı bişeyler deneyeceğim. Sulama demişsin, evet sulamada da farklı takılacağım bu sefer.

Kızlar doğdu doğacak :)

Vybz Kartel

Müptezel
kanka üzülmeni gerektirecek birşey yok, hem tür autoflower thc belli, hemde ilk growun.
Kanka autoda thc belli diyosun da, geçen yıl outdoor auto yaptım. Az verdiler ama hepsi de güzel, thc si bol sigaralardı..
Dediğin gibi tecrübe kazandık, bişeyler öğrendik. İyi kötü içilecek gibi 70 g sigaramız var. İlk in grow denemesi için fena değil kanka.
Gübrede marka değiştireceğim ve dediğin gibi daha dikkatli olacağım.

Çok güzel hasat almışsın kanka , gene ıdare edet senı , ılk growunu gore çok güzeş bi iş , bı dahakıne daha guzel olur , afiyet olsun , kendı yağımız da kavrulcezz..
Sağolasın kanka. İnşallah bidahakine... Çok şükür dediğin gibi, kimse ile işimiz yok :)

Nemesis4

Kıdemli Üye
Knka ışıkla onla bunla pek alakalı değil bu neden dersen millet bu bitkiyi dagda bayırda yetiştiriyor %4 5 thc ile sana geliyor o bile kafa yapıyor sana muhtemelen cbd si olan tohum deng gelmis yani thc yok cbd li tohum gelmis o yüzden kafa yapmaz yapsa bile az yapar thc orani %1 %2 dir

Ü

Üye silindi 19835

Guest
tamamen tohum la alakalı dostum alınan tohumlar sen ne yaparsan yap thc üretmiyor
Ben tohumla alakalı değil diye düşünüyorum hala ısrarla, ona inanmak istiyorum çünkü dinafem’den Moby Dick yaptım. Dinafem 20 yıldan fazla süredir kendini kanıtlamış bir banka. Aramızda o bankaya kötü diyecek birinin olmadığını düşünüyorum. O yüzden problemin tohum bankalarından kaynaklı değilde, yetiştiriciden kaynaklandığı geliyor aklıma ister istemez. Moby Dick koku, doluluk, görüntü filan sponsorun Lemon OG ve Original Glue tohumundan çok daha kaliteliydi, belli etti kendini. Ama sponsordan aldığım hasatlar neyse kafa olarak, o da o kadar. Mesela gübrelemeyi de çok az yaptım o bitkiye, neredeyse hep 4/1 oranında ilerledim. Diğerlerine koyu gübreli sulamalar yaparken, ona hep berrak sulama yaptım. Çok iyi flush yaptım, en geç 1 hafta geç hasat etmişimdir. Hasat zamanı da problemli değil bence. Miktara gelince sponsorun genetiği 130 gram verdiyse, dinafem de 120 verdi. Ama ne miktarının fazla olması, ne görüntüsünün iyi olması bir işe yaramadı. Yapış yapış thc üretmiş, çıtır çıtır sigarada kafa oldukça az. Sponsorun ki öyle yapış yapış değil mesela, kurumuş nane gibi.. Ama kafası belki bir tık daha iyidir Moby Dick’den. :) Bana bu konu çok garip geldi o yüzden. Yakında başka isim yapmış bankalardan uzun dönem ekeceğim bende birçok kişininde dediği gibi. Belki bu sefer daha iyi olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    ******* hahahaha hahahaha*** **** **** ******* ********** hahahaha**** ***** ******* ****** ** ***** ******* ** ******* ********** hahahaha**** ****** ********** ***
  • D despotdes:
  • istr istr:
    ***** ********** hahahaha* hahahaha **** hahahaha****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ** *** ****** **** ****** **** hahahaha***
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha****** ** *** ****** ******** hahahaha******** ** *******
  • kkush kkush:
    ** ****** ****** ******* hahahaha****
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    *** hahahaha** **** ****** ** *****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahaha **** *** hahahaha** ******* *** ***** ******
  • kkush kkush:
    *** ** **** *** ****** ******** ***** ******* ** ***** ** hahahaha*****
  • kkush kkush:
    ** ***** **** hahahaha* ****
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ****** *** ******* **** ** * hahahahahahahaha** **** *** hahahaha** ******* *** ***** ******
  • kkush kkush:
    ****** ******** **** hahahaha** hahahaha *******
  • D despotdes:
    D despotdes: *** ****** ******* *****