Bubble Gum Auto - Lsd Auto | First Growth - 190 g. hasat gerçekleşti. Kafa raporu !!

B

burak35

Guest
Ben tohumla alakalı değil diye düşünüyorum hala ısrarla, ona inanmak istiyorum çünkü dinafem’den Moby Dick yaptım. Dinafem 20 yıldan fazla süredir kendini kanıtlamış bir banka. Aramızda o bankaya kötü diyecek birinin olmadığını düşünüyorum. O yüzden problemin tohum bankalarından kaynaklı değilde, yetiştiriciden kaynaklandığı geliyor aklıma ister istemez. Moby Dick koku, doluluk, görüntü filan sponsorun Lemon OG ve Original Glue tohumundan çok daha kaliteliydi, belli etti kendini. Ama sponsordan aldığım hasatlar neyse kafa olarak, o da o kadar. Mesela gübrelemeyi de çok az yaptım o bitkiye, neredeyse hep 4/1 oranında ilerledim. Diğerlerine koyu gübreli sulamalar yaparken, ona hep berrak sulama yaptım. Çok iyi flush yaptım, en geç 1 hafta geç hasat etmişimdir. Hasat zamanı da problemli değil bence. Miktara gelince sponsorun genetiği 130 gram verdiyse, dinafem de 120 verdi. Ama ne miktarının fazla olması, ne görüntüsünün iyi olması bir işe yaramadı. Yapış yapış thc üretmiş, çıtır çıtır sigarada kafa oldukça az. Sponsorun ki öyle yapış yapış değil mesela, kurumuş nane gibi.. Ama kafası belki bir tık daha iyidir Moby Dick’den. :) Bana bu konu çok garip geldi o yüzden. Yakında başka isim yapmış bankalardan uzun dönem ekeceğim bende birçok kişininde dediği gibi. Belki bu sefer daha iyi olur.
Dostum dediklerine katılıyorum ziraatci olarak atılan 100 domates tohumunun yarısı kokulu ve sulu diğer yarısı ise don yemiş gibi büyüyor kimi yesil kalıp kızarmıyor mesela gen bozukluğu ben yazarken arkadaşların ortak noktalarına değindim yoksa siteye sponsor olan firmalar yada x bir firma olarak karsilastirmadim zaten buda doğru olmaz eşim.alman benim yurt dışına da çıktığımız da ordaki arkadaşlarla konuşuyoruz bazen özellikle de og familyasına ve buble familyasında görüntü ve renk itibari ile kokusuyla verdiği hastla mutlu eden lakin kafaları yok denecek kadar az sigaraların genetic ile alakalı sorunları olduğuna bizzat şahit oldum neyseki yerli tohum yetistiriyorum bu şekilde sıkıntılar yaşamıyorum

Vybz Kartel

Müptezel
Knka ışıkla onla bunla pek alakalı değil bu neden dersen

Kesinlikle öyle. Şöyle kafası var mesela ufak da olsa ve uzun. Ama istediğim şey değil. Ağır, uyku yapan, muhtemelen bol cbd var içinde.. THC oranları 1-2 den az da olsa fazla..

Kanka bubblegum'dan hiç bi yol olmaz gibiyse tereyağı yapabilirsin belki. Atmaktan iyidir
Deniycem kanka onu da bakalım. Belki bi sürpriz yapar bize :)

Vybz Kartel

Müptezel
Ben tohumla alakalı değil diye düşünüyorum hala ısrarla
Bilemedim kanka valla. Bende koku felan da yok bi tanesinde. Bubble gum, kokusu geçen yıl aşırı budama yüzünde ölen ve kafası olmayan bir sigaramla aynı kokuyor. Bire bir aynı koku. Yol ortasında öldü mü naptı hayvan çözemedim.
Evet genetikle alakası olmayabilir kanka ama, ben yine de başka bankadan deneyeyim. Sponsor tohumlarını outdoor atacağım yer bulursam, bakalım...

Uzun dönem isterdim ama, soğuk şimdi buralar, auto yapıyorum yine. Uzun dönem yazın yapacağım. Guerilla Glue ve white widow deneyelim şimdilik.... Bakalım ne olacak. Gübre olarak AN kullanacağım bu sefer, toprak olarak da Monkey light pro almışım yanlışlıkla. Düşünüyom da biobiz le mi yapsam, monkey pro riskini mi göze alsam diye. Biobiz var elimde.

Hadi hayırlısı o halde..
Bu sefer güzel olacağına inanıyorum sevgili dostum. Darısı en yakın zamanda başıma. :)
İnşallahül teala :)

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Bilemedim kanka valla. Bende koku felan da yok bi tanesinde. Bubble gum, kokusu geçen yıl aşırı budama yüzünde ölen ve kafası olmayan bir sigaramla aynı kokuyor. Bire bir aynı koku. Yol ortasında öldü mü naptı hayvan çözemedim.
Evet genetikle alakası olmayabilir kanka ama, ben yine de başka bankadan deneyeyim. Sponsor tohumlarını outdoor atacağım yer bulursam, bakalım...

Uzun dönem isterdim ama, soğuk şimdi buralar, auto yapıyorum yine. Uzun dönem yazın yapacağım. Guerilla Glue ve white widow deneyelim şimdilik.... Bakalım ne olacak. Gübre olarak AN kullanacağım bu sefer, toprak olarak da Monkey light pro almışım yanlışlıkla. Düşünüyom da biobiz le mi yapsam, monkey pro riskini mi göze alsam diye. Biobiz var elimde.

İnşallahül teala :)
Aynen dostum bende isim yapmış birkaç firmadan alışveriş yapıp test edeceğim. Ama kesinlikle uzun dönem yapacağım. Hiç risk almak istemiyorum. Toprak konusuna gelince monkey konusunda bir bilgim ve tecrübem yok, ben şu zamana kadar hep biobizz gittim. Ama bu sefer plagron light söyledim. Daha sonraları için kesinlikle toprağı coco’ya, gübreyi de an’ye çevireceğim.

Vybz Kartel

Müptezel
Aynen dostum bende isim yapmış birkaç firmadan alışveriş yapıp test edeceğim. Ama kesinlikle uzun dönem yapacağım. Hiç risk almak istemiyorum.
Plagron light bulamadım kanka. Monkey alam dedim onu da yanlış aldım. Sanırım elimdeki biobizz ile yapacağım.
Bunlardan sonra son bi de uzun dönem yapıcam bende bakalım :) Tam nisan başında başlarım..

C

Cibril

Guest
Plagron light bulamadım kanka. Monkey alam dedim onu da yanlış aldım. Sanırım elimdeki biobizz ile yapacağım.
Bunlardan sonra son bi de uzun dönem yapıcam bende bakalım :) Tam nisan başında başlarım..
Plagronda başlayıp 15 gün sonra monkeyle devam edebilirsin kanka... sakın direk monkeye ekme..,

Beyler bu durum ne oldu aynı şey bende de mevcut. Afghan kush ve bluedream auto. Trikomlar süt beyazıyken kestim çok az amber vardı. 2 bitkinin de etki 10/3 fln. Gübreleri AN kullandım. Sömek görüntüsü Kokusu fln güzel, reçineli. Ama kafa raporu kötü

Yanlış bir sey yapmışsındir erken veya gec hasat
Kanka imkansız çünkü 5 bitki baktım 5 ide farklı zamanlarda girdi çiçeğe, her biri farklı dönemdeyken aynı gün kesildi. Birinin yapraklar sararmışyı iyice, diğeri henüz yeşildi yani erken ve geç hasat olsa birinden biri iyi olurdu. trikomlar süt beyazıydı hepsinin. O yüzden hepsini aynı gün hasat ettim. hepsinin etki aynı zayıf.. Anlam veremedim.

Nemesis4

Kıdemli Üye
Kanka imkansız çünkü 5 bitki baktım 5 ide farklı zamanlarda girdi çiçeğe, her biri farklı dönemdeyken aynı gün kesildi. Birinin yapraklar sararmışyı iyice, diğeri henüz yeşildi yani erken ve geç hasat olsa birinden biri iyi olurdu. trikomlar süt beyazıydı hepsinin. O yüzden hepsini aynı gün hasat ettim. hepsinin etki aynı zayıf.. Anlam veremedim.
Kururtma isi yanlıs olmasin knka ?

Full dediğim su tankı, ağızına kadar doldur demek istedim. Hız kademesini 2 yaparsın. Nem seviyesini de kendi nem cihazına göre 45-50 yaparsın. Tam doğru ölçmüyor çünkü, test edersin.
Elektrik kesilince maalesef aktif olmaz, yeniden ayarlaman gerek herşeyi.
Bu nem makinesi için değil mi, hangi marka almamız gerekiyor zaman ayarlı bağlayınca kapanın açılınca otomatik çalışsın

Vybz Kartel

Müptezel
Bu nem makinesi için değil mi, hangi marka almamız gerekiyor zaman ayarlı bağlayınca kapanın açılınca otomatik çalışsın
Ben 3 yıldır Logitech kullanıyorum.. Zaman ayarlı olmuyor, elektrik kesilince tekrar açman gerekir. Zaman ayarına gerek yok. Nem ayarını yaptığında zaten oto aç kapa yapar ayarladığın nem oranında...

Ben 3 yıldır Logitech kullanıyorum.. Zaman ayarlı olmuyor, elektrik kesilince tekrar açman gerekir. Zaman ayarına gerek yok. Nem ayarını yaptığında zaten oto aç kapa yapar ayarladığın nem oranında.
Knka benim şöyle sorunum var.bitki çiçeğe girdi diyelim ışıklar kapalı iken nem yükseliyor dengelemek için yarım saat ara ile çalıştırmak istiyorum

Vybz Kartel

Müptezel
Knka benim şöyle sorunum var.bitki çiçeğe girdi diyelim ışıklar kapalı iken nem yükseliyor dengelemek için yarım saat ara ile çalıştırmak istiyorum
Kanka, nem makinesi ayarını 55 yaptığında 55 ten sonra çalışmaz zaten makine. Haaa dışarıdan gelen bağıl nem yüksek ise buna yapacak bişey yok. Ben genelde karanlık dönemde nem makinesini kapatırım.. Açık kalsa da farketmez gerçi, ayarladığım nem oranını zaten geçmeyecek, geçerse de cihaz çalışmayacak...

Karanlıkta kapat gitsin kanka... % 40-45 ten düşmediği sürece sıkıntı olmaz..

Nem makinenin sensörü yok mu senin?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ********* ** ****** ** ** ** ******** ******* hahahaha** ******** ****** ******** **** hahahaha ********* **** **** ********* *** ****** ********** * **** ******* ******** ****** **********
  • 2 2008Grower:
    *** **
    hahahaha ***** ******* ** **** ** hahahaha***** * **** **** ********* * **** ***** hahahaha *** ******** **** hahahaha* **** ********* ******** ****** ****** ****** *****
  • 2 2008Grower:
    ***** hahahaha**** ******** ********** ****** ****** ******* ******* *** *** ****** *******
    *** ** ******** hahahaha ******** ********* ******* ** ****** *** **
  • 2 2008Grower:
    ** ****** ***** hahahaha ***** ******* ****** ******* *****
    **** ****** ******* **** ******* ****** **
    *** ****** **** **** ** **** ****** ** ** ** hahahaha hahahaha***
    ********* ******* * ******* ****** *** ***** ***** ********* ******* **** ******* *******
  • 2 2008Grower:
    ***** *** hahahaha ****** ******* hahahaha ********** **** ***** ****** *** ***** ********** ***** ***** ****** ***** *** ****** hahahaha** *** **** * ***** ******* ***** ***** ** ****** hahahaha**** *** ****** ***** ****** ****** *** ***** ******** ** ******** ***** hahahaha ******* ********** *****
  • 2 2008Grower:
    *** ******* ****** ****** ******** ****** ********** ****** hahahaha ****** **********
    ***** ** *** hahahaha ** ********* ******** ***** ***** ******** ******* hahahaha***** ******** ****** **********
    **** *** **** ******* ***** ******** *** hahahaha ******** ******* **** ** ***** ***** ********
  • 2 2008Grower:
    ******* *** ********* ***** ********** *** ********** ***** ******* hahahaha* ***** *** *** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: *** ****** ***** ** *** ***** * ***** ******* **** ********