Bubble Gum Auto - Lsd Auto | First Growth - 190 g. hasat gerçekleşti. Kafa raporu !!

El_Takashi

Kıdemli Üye
Bi önceki sayfada yeni resimleri ekledim, henüz bugün 68. günlerindeler.

Hasata daha 2-3 hafta var. Beklentim Bubble Gum dan 90-100 gram. LSD den de 70-80 gram civarı. Bakalım kısmet.
Selam kanka az önce yazdığın bulkseedbank güvenilir mi ? ve merak ettiğim rudelıs dıyor hepsınde ne alaka ?

El_Takashi

Kıdemli Üye
Bir defa almıştım, 1 yıl önce, orantısız olmuşlardı ama iyidi. Ucuz malzeme ne kadar iyi olur sen düşün kanka... Kendilerine özgü genetikleri yani, kendi markaları..
Ama bu aralar gümrük olaylarını bilmiyorum, daha sıkı diye duydum. Bu nedenle sponsordan aldım...

Rudelais bir genetiktir. Autolara auto olma özelliğini verir. Tüm auto genetiklerinde vardır bu çaprazlama. Rusyaya özgü bir genetik, sıcaklık ve ışıktan bağımsız çiçek açar. Bu nedenle kullanılır. Cannabis Rudelais kullanmadan auto genetik yaratamazsın.

Ayrıca farklı tohum bankalarının ismini vermek veya paylaşmak yasak diye biliyorum.
Yan genetıklecerı iyi değil diyorsun kanka evet ucuza ve güzel genetikler var o yüzden fakat sen söylüyceksın sanırsam yine

Vybz Kartel

Müptezel
@HippieKanka , PK 13/14 sömekleri pek şişirmedi. 2-3 haftam kaldı. Pistiller nerdeyse %70 kahverengi. Overdrive için geç mi kaldım? Overdrive alıp son 2-3 sulamada kullansam mı, yoksa böyle devam edip bitirsem mi? Nedir tavsiyen kanka ?

69. Gün Çiçek : https://ibb.co/qF42Y1b

Son düzenleme:

Vybz Kartel

Müptezel
HippieKanka , PK 13/14 sömekleri pek şişirmedi. 2-3 haftam kaldı..............
@HippieKanka her zamanki gibi iplemedi sorumu, bu kaçıncı etiketim günlüğümde ama 1 tanesine cevap alamadık. Etiketlemeyiz daha, canın sağolsun kanka...

Bir de @Altınpipo kankama sorayım. Bu ilk olacak :)

Canna Terra gübre kullanıyorum kanka, PK 13/14 sömekleri pek şişirmedi. 2-3 haftam kaldı. Pistiller nerdeyse %70 kahverengi. Overdrive için geç mi kaldım? Overdrive alıp son 2-3 sulamada kullansam mı, yoksa böyle devam edip bitirsem mi? Nedir tavsiyen kanka ?

69. Gün Çiçek : https://ibb.co/qF42Y1b

A

ALTINPİPO

Guest
selam Ben olsam 1 hafta over drive giderdim 1 hafta sonunda thc kontrolu yapar duruma göre 1 4 gün gidilip daha sonra fluss ayarı thc göre çekerdim sende öyle yap..

Vybz Kartel

Müptezel
selam Ben olsam 1 hafta over drive giderdim 1 hafta sonunda thc kontrolu yapar duruma göre 1 4 gün gidilip daha sonra fluss ayarı thc göre çekerdim sende öyle yap..
Sağol önerin için kanka. Canna gübrelerle ters düşmez değil mi?

Mesela bir sonraki sulamada, 2 ml Terra Flores, 1,5 ml canna boost, 1 ml cannazym, 2 ml terpinatör ve 2 ml Overdrive versem...

Yada elimdeki gübrelere göre nasıl gitsem son 2-3 hafta ?

Canna Boost, Canna Terra Flores, Canna Rhızotonic , Canna Cannazym, Terpinator , AN Overdrive ( overdrive ı yeni sipariş verdim... )

1 hafta önceki halleri : Burada

A

ALTINPİPO

Guest
Sağol önerin için kanka. Canna gübrelerle ters düşmez değil mi?

Mesela bir sonraki sulamada, 2 ml Terra Flores, 1,5 ml canna boost, 1 ml cannazym, 2 ml terpinatör ve 2 ml Overdrive versem...

Yada elimdeki gübrelere göre nasıl gitsem son 2-3 hafta ?

Canna Boost, Canna Terra Flores, Canna Rhızotonic , Canna Cannazym, Terpinator , AN Overdrive ( overdrive ı yeni sipariş verdim... )

1 hafta önceki halleri : Burada
sıkıntı olmaz Ama ayar cekmen gerekir overdirvede azot var dikkatli koymak lazım hepsının npk sizini bot et su kadar sukadar ayar çek...

Vybz Kartel

Müptezel
69. Gün Kankalarım.

Bubble Gum kızımı dışarıya çıkarttı sulama için. Bir resim paylaşayım dedim. Sömekler pek şişmedi kızımda, verim de ona göre az olacak gibi. Ama 10 kellesi var. 5 gram verse 50 gram olur. Bereket versin :) . İlk growum için sonuçlardan memnunum. Hem tecrübe kazanıp bir çok şey öğrendim hem de fena olmayan br grow bitirmek üzereyim diye düşünüyorum.
Bubble Gum olduğuna şüpheliyim ama :) , Sularken her zamanki gibi dayanamadım ve kızımdan ufak bi ısırık aldım :D , sanırım güzel bir şey olacak....

Büyük resimler : https://ibb.co/BG6HV0c , https://ibb.co/ftTzSKK, https://ibb.co/3mbHvZb

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Son düzenleme:
A

ALTINPİPO

Guest
Kanka burada sadece Overdrive mı demek istedin acaba? Gübre vermeyip Overdrive + Terpinatör mü gitsem son iki gübrelemede?
işte bu durumda bıtkının azot ıhtıyacı olmuyor pek sadece terpınatör over drivede versen yeter yanı bloomda verirsin ama bloom kısık olcak 1ml se 0.5 koycan ağırlık overdrivede olcak ıstersende koymaya bılırsın tabi bloomdan

Vybz Kartel

Müptezel
Tahmininden çok daha fazlası var bence.. :)
İnşallah kanka :) . LSD ye göre sömekler şişmedi gibi ama genetik heralde.

Akşam sularken çok fazla yaklaştım kızıma, dayanamadım ufak bir ısırık aldım, kuruttum 3 saatte felan. Bu iyi gibi kanka da, tam hasat ve kurutma, temiz içim, ondan sonra kafa raporuna bakıcaz bakalım :)

Akşam yengen beni görünce " olmuş o kes artık, bu kadar yeterli bence " dedi :D

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 19835

Guest
İnşallah kanka :) . LSD ye göre sömekler şişmedi gibi ama genetik heralde.

Akşam sularken çok fazla yaklaştım kızıma, dayanamadı ufak bir ısırık aldım, kuruttum 3 saatte felan. Bu iyi gibi kanka da, tam hasat ve kurutma, temiz içim, ondan sonra kafa raporuna bakıcaz bakalım :)

Akşam yengen beni görünce " olmuş o kes artık, bu kadar yeterli bence " dedi :D
Çok mu fazla yaklaştın.. Ahahahahahah.. :D:p
İyi yapmışsın, sana helal mal afiyet olsun.. :)
Evet dostum sömekler öyle sıkı taş gibi görünmüyor, dediğin gibi genetikle alakalı.. Ama heybetli, maşallahı var. Kafası iyi olsun kâfi.
Bende yengeye katılıyorum, kontrolde ol. :)

natarK

Üye
vay be zaman çabuk geçiyor, dün bana bunları söküp atayım yenisini dikeyim diyordun bak hasat gelmiş, maşallah güzel olmuş eline saglık

Vybz Kartel

Müptezel
vay be zaman çabuk geçiyor, dün bana bunları söküp atayım yenisini dikeyim diyordun bak hasat gelmiş, maşallah güzel olmuş eline saglık
Öyle kanka...... Pek uğramıyorsun?

Sağolasın. İlk growa göre memnun sayılırım. Çok hata yapıp çok şey öğrendim, güzel bir deneyimdi, henüz bitmiş sayılmaz ama, tünelin ucu gözüktü :)
Sadece genetikler farklı sanırım. Sponsor poşetlere yanlış mı yazdı nedir, 2. grow da belli olacak.

@Cnnbsedm Selam kanka kolay gelsin, bitkiler harika gözüküyor eline sağlık. İlk sayfayı okudum ama göremedim. Işıkları yüzde %100'e kaçıncı günde getirdin ? ve 69 cm'den sonra daha fazla yakınlaştırdın mı ?

Vybz Kartel

Müptezel
@Cnnbsedm Selam kanka kolay gelsin, bitkiler harika gözüküyor eline sağlık. İlk sayfayı okudum ama göremedim.
Selam kanka. İlk sayafada değil de konu devamında ayrıntılı yazdım. Işık hakkında muhabbetler var konuda sıra ile.

%100 e sanırım 25. gün felan çektim. Mesafe tabi ki değişti. Çiçek başında 60 cm, 2. haftasında 55 cm ve şuan 50 cm de sabitler.
Açıkçası ilk grow olduğundan acemice gittik ışık konusunda ama, araştırdım biraz, şöyle deniyor Mars Hydro lar için:

Çimlenme : % 25 / 80-90 cm

Fidan : % 50 / 70-80 cm

Veg : %75 / 60-70 cm

Erken Çiçek : %100 / 50 - 55 cm

Geç Çiçek : %100 / 45 - 50 cm

Böylelikle ışığa yavaş yavaş alışıyorlar. Tabi mesafede, ışık gücün ve kabin önemlidir. Bitkinin tepkisine göre gitmelisin.... Ama kabaca böyle olmalı bence kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!