Bubble Gum Auto - Lsd Auto | First Growth - 190 g. hasat gerçekleşti. Kafa raporu !!

ahmetyesevi

Yeni üye
Kankam senin bitkiler benimkilere göre çok daha iyi ve dolu gözüküyorlar maşallah. Umarım beklentinden de iyi hasat alırsın tebrik ediyorum seni.

Vybz Kartel

Müptezel
Toppıngın faydasını gordun mu kanka ?
Görmem mi kankam, tüm dallar eşit mesafede büyüdü, 1 bitkide 5. boğumdan yaptım, 10 kellesi oldu. Diğerini 4. boğumdan, 8 kellesi oldu. Yapmasaydım dallar küçük kalacak ve çok daha az hasat alacaktım. Topping iyidir kanka :)

Kankam senin bitkiler benimkilere göre çok daha iyi ve dolu gözüküyorlar maşallah. Umarım beklentinden de iyi hasat alırsın tebrik ediyorum seni.
Sağol kanka. İnşallah sende güzel hasat alırsın....

El_Takashi

Kıdemli Üye
Görmem mi kankam, tüm dallar eşit mesafede büyüdü, 1 bitkide 5. boğumdan yaptım, 10 kellesi oldu. Diğerini 4. boğumdan, 8 kellesi oldu. Yapmasaydım dallar küçük kalacak ve çok daha az hasat alacaktım. Topping iyidir kanka :)

Sağol kanka. İnşallah sende güzel hasat alırsın....
Benım kafam takılıyordu işte o zaman yapıyorum indika da olsa bir kez

Vybz Kartel

Müptezel
Benım kafam takılıyordu işte o zaman yapıyorum indika da olsa bir kez
Autolara sadece 1 kez yeterli olur kanka.... 15-20. gününde. 4 veya 5. boğum ideal. 20. günden sonra yapma kanka.. 20 ye hangi boğum denk gelirse artık.
Benim iki bitkimde bir 4 biri de 5. boğuma denk geldi 20. günde.... Öyle yaptım. LST eğitimi ile de mükemmel oldular. Yarın güncel resim atacağım :)

natarK

Üye
Öyle kanka...... Pek uğramıyorsun?

Sağolasın. İlk growa göre memnun sayılırım. Çok hata yapıp çok şey öğrendim, güzel bir deneyimdi, henüz bitmiş sayılmaz ama, tünelin ucu gözüktü :)
Sadece genetikler farklı sanırım. Sponsor poşetlere yanlış mı yazdı nedir, 2. grow da belli olacak.
Kanka işlerim çok bu aralar 15 20 gündür foruma bakamıyorum hiç arada bir göz atıyorum

Vybz Kartel

Müptezel
Damla sakızı kokusunu özlemişim bublegum güzel eğitim verince çok bodur bir bitki :)
Öyle de kanka, bizim bubble gum başka genetik çıktı. Sanırım sponsor gönderirken poşetlere yanlış yazdı. 4 çeşit almıştım. Ayrıca geçen yıl başka yerden almıştım bubble gum extra diye bir genetik. Bildiğin big babol sakız gibi kokuyordu, hatta daha iyi kokuyordu.
Şimdiki sanırım hindu kush. Az kaldı, bakacağız :)

Vybz Kartel

Müptezel

ahmetyesevi

Yeni üye
Maşallah çok güzeller kafaları da çok güzel olur umarım. Kanka by_kush a attığın video da gördüm de çok hoşuma gitti kabin içinde kullandığın vantilatörü sorabilir miyim?

Vybz Kartel

Müptezel
Maşallah çok güzeller kafaları da çok güzel olur umarım.
Kanka vantilatör Bu : TIKLA

Dükkana kendim gittim 2 ay önce, ellerinde yoktu vantilatör, teşhirdeki ürünü aldım, kullanılmış. O çok güzel çıktı ve kullanıyorum. Dedim bi tane de yedek alayım ürün gelince, ne olur ne olmaz. Taktım ürünü 20 gün sonra kısa devre yaptı yandı. Tamir ettiler gönderdiler ama 2. aldığım sıfır üründen pek memnun kalmadım. Belki de bana denk geldi ama genelinde güzel ürün kanka. Biraz pahalı.
2 ay önce 2. elini aynı dükkandan 200 TL ye almıştım :)

Sg35

Üye
Sağol kanka.
20. Gün başladım, 45. Gün bitirdim. Yani çiçeklenmenin 2. haftası bitirip bitkiyi serbest bırakmanı tavsiye ederim. Zaten bu sürede dallar istediğin şekli alacaktır.
Tesekkur ediyorum cevap icin. 41.gundeyim 2.hafta basi mi sonu mu bitirsem iyi olur karar veremedim ondan sordum :)

ahmetyesevi

Yeni üye
Kanka vantilatör Bu : TIKLA

Dükkana kendim gittim 2 ay önce, ellerinde yoktu vantilatör, teşhirdeki ürünü aldım, kullanılmış. O çok güzel çıktı ve kullanıyorum. Dedim bi tane de yedek alayım ürün gelince, ne olur ne olmaz. Taktım ürünü 20 gün sonra kısa devre yaptı yandı. Tamir ettiler gönderdiler ama 2. aldığım sıfır üründen pek memnun kalmadım. Belki de bana denk geldi ama genelinde güzel ürün kanka. Biraz pahalı.
2 ay önce 2. elini aynı dükkandan 200 TL ye almıştım :)
evet kanka videoda gördüm baya hoşuma gitti de fiyatı tuzluymuş biraz, alırım 20 gün sonra falan yanarsa kafayı yerim. benim de 20 liraya aldıgım usb vantilatorler 20 günde motor yaktı ama 20 lira olunca üzülmüyo insan :D

Vybz Kartel

Müptezel
evet kanka videoda gördüm baya hoşuma gitti de fiyatı tuzluymuş biraz,
Valla kanka, gönderdim geri, tamir ettiler gönderdiler, olmasaydı yenisini yollayacaklardı. Dediğim gibi, 1000 tane vantilatörden bana arızalısı denk gelmiştir.
Bunu ön gördüğüm için yedek almıştım. Dedim ki 24 saat sürekli ve 2-3 ay boyunca vantilatör dayanmaz. Şimdi 3 gün birini, 3 gün diğerini takıyorum..

ahmetyesevi

Yeni üye
Valla kanka, gönderdim geri, tamir ettiler gönderdiler, olmasaydı yenisini yollayacaklardı. Dediğim gibi, 1000 tane vantilatörden bana arızalısı denk gelmiştir.
Bunu ön gördüğüm için yedek almıştım. Dedim ki 24 saat sürekli ve 2-3 ay boyunca vantilatör dayanmaz. Şimdi 3 gün birini, 3 gün diğerini takıyorum..
Mantikli hareketmiş kanka, butceyi ayarlayabilirsem ben de almaya calisicam

Cigafest

Yeni üye
Günlerden 75 kankalarım.

77 de flush, 81 de yıkama ve 83. gün de hasat düşünüyorum. Trikomlar istediğimiz seviyede değil henüz ama, artık dayanamiim :). İlk grow için bence yeterli :)
Dün son gübreli suyumu verdim.
1 litreye ; 2 ml Overdrive , 2 ml Canna Boost, 3 ml Terpinatör

LSD auto : https://ibb.co/wp8hpYn , https://ibb.co/t31KW2c Bubble Gum: https://ibb.co/k34Nwm8 , https://ibb.co/qB04drF

Ekli dosyayı görüntüle 4869 Ekli dosyayı görüntüle 4870

Ekli dosyayı görüntüle 4871 Ekli dosyayı görüntüle 4872
Kanka merhaba. Senin bitkilerle aramızda 1 gün var o yüzden kendi bitkim gibi seninkini de takip ediyorum inan ki ve gerçekten harika gözüküyor :). Benim bugün 77.gün. Ben de 80. gün son gübreli su sonrasında da flush işlemine başlamayı düşünüyorum. Bakalım ikimiz için de neler olacak. Eline, emeklerine sağlık.

Hasadın bol, kafan uzay olsun :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****