Denetimde uyarı hakkı

Beyler selamın aleyküm gününüz güzel geçsin, 17 sinde gittiğimiz görüşmeden sonra sürpriz tahlil verdi gitmedim şimdi aradı tekrar çağrıyor size danışacağım konu şu kaç uyarı hakkım var ve olayın işleyişi sizce nasıl olur

MalrukLord

Doktor
uyarı hakkın falan yok kanka. kanın temiz mi pis mi onun seceresi tutuluyor. ısrarcı olursan temiz vermeme konusunda hapse giriyorsun yolun sonu orası.

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Brom yanlış anladın sanırım farkındayım olayın amacının sadece denetimde uyarı ikaz hakkımız var 2 veya 3 tane olması lazım
Uyarı olayı şöyle oluyordu eskiden. Pis verince denetim serbestlik memuru sana uyarı verip tekrar programı yeni baştan başlatıp amateme sevk ediyordu. 2 hakkımız vardı. Ama şimdi oda kalkmış diye duydum direk dosyayı olumsuz kapatıp mahkemeye sevk ediyor

Azer

Üye
Vallaha kardeşim bu denetimi çokta hafife almamak lazım adı üstüne Şartlı Tahliye nasılda Buda DENETİMLİ Serbestlik karşında devlet var
temizse git ver herşeyin bi bedeli var

Thanatos

Yeni üye
Bende şuanda denetim sürecindeyim bireysel görüşmeler bitti yarın seminer var ters gibi bugün de takıldım dıdısını satim sürpriz tahlil isterler mi acaba

Siqertenkele

Kıdemli Üye
İlk seminerde 1 kişi gönderdiler bizim . Bazen sms ile çağırıyolar rastgele bi zaman. İlk seminerde düşük ama gönderilme ihtimalin var . Benim tahminim ilk seminerlerde veya bireysel görüşmelerde göze batanlar gönderiliyo olabilir. İçtiğine dair şüphesi varsa bence önden bi süpriz yapıyolar .

Thanatos

Yeni üye
Benim vaka sorumlumla vs aram çok iyi sağlıkçı olduğumu biliyorlar vs muhabbeti kurdum yani az buçuk. Bide şimdi ben yeni atandım vaka sorumlumdan rica etsem görev yapacağım yerde hastaneye gidip test vermek istemiyorum yardımcı olur musunuz vs diye bu sürpriz tahlili vereyim gitmeden diye yardımcı olurlar mı sence kanka verip kurtulmak istiyorum bu muhabbetten
İlk seminerde 1 kişi gönderdiler bizim . Bazen sms ile çağırıyolar rastgele bi zaman. İlk seminerde düşük ama gönderilme ihtimalin var . Benim tahminim ilk seminerlerde veya bireysel görüşmelerde göze batanlar gönderiliyo olabilir. İçtiğine dair şüphesi varsa bence önden bi süpriz yapıyolar .

Beyler hepinize tavsiyeleriniz ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim şimdi çıktım adliyeden sizi de aydınlatayım bu duruma umarım düşmezsiniz ancak düşen kardeşlerimin de aklında bulunsun 3. Bireysel görüşmenin ardından direkt patlatıyorlar süpriz tahlili farklı il ve ilçedeki arkadaşlarımla görüştüğümde bu kanıya vardık genelde 3. De gönderiyorlar bu arada yemi yönetmelikle 2 uyarı hakkımız var 3. De direkt dosyayı kapatıyor süpriz tahlile gitmemeniz sonucunda uyarı alıyorsunuz ortlama 7-10 gün içinde tekrar çağrıyorlar tekrar hastaneye sevk ediyorlar son hakkımızı da kullandık bakalım allah büyük

Azer

Üye
Beyler hepinize tavsiyeleriniz ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim şimdi çıktım adliyeden sizi de aydınlatayım bu duruma umarım düşmezsiniz ancak düşen kardeşlerimin de aklında bulunsun 3. Bireysel görüşmenin ardından direkt patlatıyorlar süpriz tahlili farklı il ve ilçedeki arkadaşlarımla görüştüğümde bu kanıya vardık genelde 3. De gönderiyorlar bu arada yemi yönetmelikle 2 uyarı hakkımız var 3. De direkt dosyayı kapatıyor süpriz tahlile gitmemeniz sonucunda uyarı alıyorsunuz ortlama 7-10 gün içinde tekrar çağrıyorlar tekrar hastaneye sevk ediyorlar son hakkımızı da kullandık bakalım allah büyük
sen 1 kez gitmedin sonra 7-10 gün sonra tekrar çağırdılar onada gitmedin öylemi

sen 1 kez gitmedin sonra 7-10 gün sonra tekrar çağırdılar onada gitmedin öylemi
Gardaşım 17 sinde süpriz verdi git dedi kağıtta en geç ertesi güne kadar vermen gerekiyor diyordu gitmedim 30 unda beni aradı tebligat eve gitmemiş sen orada yaşamıyormusun acil gel dedi gittim iki gün sonra yani bugün gittiğimde uyarı aldığımı bir kere daha hastaneye sevk edeceğini söyledi kağıdı imzaladım çıktım yine gitmeyeceğim en son dün takıldım ortalama 10-15 gün içersinde arıyorlar birdaha çağırdığında gidip vericem brom

harmangenc

Kıdemli Üye
Gardaşım 17 sinde süpriz verdi git dedi kağıtta en geç ertesi güne kadar vermen gerekiyor diyordu gitmedim 30 unda beni aradı tebligat eve gitmemiş sen orada yaşamıyormusun acil gel dedi gittim iki gün sonra yani bugün gittiğimde uyarı aldığımı bir kere daha hastaneye sevk edeceğini söyledi kağıdı imzaladım çıktım yine gitmeyeceğim en son dün takıldım ortalama 10-15 gün içersinde arıyorlar birdaha çağırdığında gidip vericem brom
kanka şimdi olur da sürpriz testle karşı karşıya kalırsak ve eğer temiz olmadığımızı biliyosak ne yapmak gerekir? tavsiyen nedir? çok kritik konu knka detaylı anlatırsan çok sevinirim

Siqertenkele

Kıdemli Üye
nasıl söyledi bro konuyu oraya nasıl getirdi
Bireysel görüşmelere her çıkarken görüyodum memuru selam vermeden gitme dedi bireyseller bitincede irtibatımızı koparmayalım ayda bi kere seminerden sonra yanıma uğra dedi 2. Seminerde yanına gittim tc den dosyamı açtı yanına çağırdı 1 ay sonra değilde 5. Semineri göstererek bu tarihte yanıma uğra ama hazırlıklı uğra abicim dedi . Yanında memurlar olduğu için daha net söylemedi heralde :d

Siqertenkele

Kıdemli Üye
kanka şimdi olur da sürpriz testle karşı karşıya kalırsak ve eğer temiz olmadığımızı biliyosak ne yapmak gerekir? tavsiyen nedir? çok kritik konu knka detaylı anlatırsan çok sevinirim
Gitmicen uyarı yicen uyarı hakkın varsa . Seminerden sonra ds memuruna gitmeni söylerlerse salak yapcan gitmicen . Mesaj atılırsa da den telefonu engelleme moduna alcan gitmicen hastaydım cart curt yalan fırlatcan alabiliyosan tapor alcan o tarihlerde uyarı da yemezsin . Ama temiz kalman en mantıklısı olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ***** ***** ********* **** ** hahahaha *** ***** ** ****** ******** *****
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    *** *** ******** ******** ** ******* ******* hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    ** ******** ******** hahahaha ********** *** ******** ******** **
  • kkush kkush:
    *** ******* hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ******* hahahaha****
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ******* *******
  • New Rookie New Rookie:
    ** ***** ******* hahahaha****
  • New Rookie New Rookie:
    ******* ******* hahahaha********** ***** ******** *** ****** hahahaha **** ******** **** ******* ****** ******
  • muadip muadip:
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
    ** ********** **** ****** ***** ****** *** ** ****** ******** ********* ********* ***** ******* ******* ****** hahahaha
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • kkush kkush:
    ******** ******** hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    ** *** ** ** hahahaha*****
  • New Rookie New Rookie:
    ********* *** ********* **** ******** ******* ***** **** ***** ****** *******
  • kkush kkush:
    *** ******** **** hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
    ******* ** ***** ********** ***** hahahaha*** ***** hahahaha ***** **** ***
  • New Rookie New Rookie:
    ****** hahahaha hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    * **
  • New Rookie New Rookie:
    **** ** ***** ******* * ******** ****** ****** ***** **
    New Rookie New Rookie: **** ** ***** ******* * ******** ****** ****** ***** **