El yapımı grow kabin yaptım

Nazim_Red

Doktor
Bu işte uzman değilim bu arada bilgin olsun, sadece forumdan aldığım eğitimi uyguluyorum, yaklaşık 6 aydır deneyler yaptım finalde böyle oldu :D çoğu hastalık yetiştirme hatalarını öğrenmiş oldum

Evet genetiği öyle büyük yaprak çıkarmıyor
Bakalım bekleyecem 10gün kadar gelişm gösterir bence baya ortamı güzel sağladığımı düşünüyorum şimdilik sıcaklık ışık kapalı 21 fln ışık açık da 27 28 oluyor ışık sayısını düşürcem nem de 70 80 arası sulamayı de çevresel olarak yapacam ml olarak az bu 10hün bi 24saat ful açık gideyim diyorum sadece sulama yaparken kapatırım

Nazim_Red

Doktor
Bakalım bekleyecem 10gün kadar gelişm gösterir bence baya ortamı güzel sağladığımı düşünüyorum şimdilik sıcaklık ışık kapalı 21 fln ışık açık da 27 28 oluyor ışık sayısını düşürcem nem de 70 80 arası sulamayı de çevresel olarak yapacam ml olarak az bu 10hün bi 24saat ful açık gideyim diyorum sadece sulama yaparken kapatırım
Tohumlar Auto mu photo mu

Nazim_Red

Doktor
Cahildik auto aldık :)
Bitkiler ışık açıkken kökleri daha hızlı büyür ama yaprak ve gövde gelişimi karanlıkta iken oluyor, yani kısaca bitkilere hacim kazandırmak istiyorsan uyumalarına 4 saat izin ver yada kökler büyüsün diyorsan önümüzdeki 10-15 gün 24 saat ışığı açık bırak tercih senin ben uyumalarına izin verirdim

Bitkiler ışık açıkken kökleri daha hızlı büyür ama yaprak ve gövde gelişimi karanlıkta iken oluyor, yani kısaca bitkilere hacim kazandırmak istiyorsan uyumalarına 4 saat izin ver yada kökler büyüsün diyorsan önümüzdeki 10-15 gün 24 saat ışığı açık bırak tercih senin ben uyumalarına izin verirdim
4 saat uyutayım ozaman hocam kök daha önemli gibi şu aşamada

Nazim_Red

Doktor
Ben 15 saat uyanik bırakıyorum kalanında uyuyorlar baştan sona öyle geldim, sadece Touch sarı ekledim pistil görünce

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ** ** ****** **** ****** **** ******** ******* ***** ******** hahahaha* ** ** **** **** ***** ********* *********
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** **
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Night owl Night owl:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* hahahaha*
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********* **** ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********* ****** **** *** * **** hahahaha ******** ****** *** ******** ****
  • Night owl Night owl:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    ***** ** ********** ********* ***** ********** **** ******* ******* **** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ******* *** hahahaha*** ***** ******* *** ******* ******** ***** ******* ********** ****** ******** ** *** ******** ******** ********* ***** hahahaha ***** ** ********** ********* ***** ********** **** ******* ******* **** **
  • Kafirimam Kafirimam:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** hahahaha *******
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    ********** hahahahahahahaha ** ******* * *** ****** *****
    +1
  • Kafirimam Kafirimam:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul: