Gübretaş gübre denemesi

cannabis16

Ordinaryüs
aslında bu başlığı sabitlemek lazım.. sadece Gübretaş gübreleriyle grow yapılmış,güzel de hasat alınmış..coco medya olduğundan kimyasal gübrenin yüksek TDS değerleri sorun çıkarmamış,ama olsun yine de çok büyük bi beceri..o gübreleri doğru kullanmayı becermişsin demekki hasadın güzel olmuş..

yazdığın miktarları aynen not ettim..ne kullandıysan vesaire... beni de heveslendirdin... aslında supersol diye bi firma açılmıştı,onun gübreleri organik ağırlıklı diye oradan bi karışım deneyecektim ama malum krizde çökmüşler demekki,çok az gübre çeşidi kalmış...

Night owl

Müptezel
aslında bu başlığı sabitlemek lazım.. sadece Gübretaş gübreleriyle grow yapılmış,güzel de hasat alınmış..coco medya olduğundan kimyasal gübrenin yüksek TDS değerleri sorun çıkarmamış,ama olsun yine de çok büyük bi beceri..o gübreleri doğru kullanmayı becermişsin demekki hasadın güzel olmuş..

yazdığın miktarları aynen not ettim..ne kullandıysan vesaire... beni de heveslendirdin... aslında supersol diye bi firma açılmıştı,onun gübreleri organik ağırlıklı diye oradan bi karışım deneyecektim ama malum krizde çökmüşler demekki,çok az gübre çeşidi kalmış...
Usta gübretaş gerçekten büyük bir firma şimdi onları araştırıyorum incelemeni ve yönlendirmeni istediğim gübreler var bu listede yazmayan
Takvimim şu şekilde
Gübretaş besin kullanım tablosu
UAN -32 sadece veg döneminde kullanıyoruz
Litre başına 3 mL olarak uyguladım tabi 2 olarak yakmadan başlayın
HUMAS -15 VEG DÖNEMİ 3 ML
BLOOM DÖNEMİ 1 çay kaşığı
SEARIUS- veg döneminde 1 ML. Bloom 2 ML
MICRO- bütün dönemlerde 3-4 sulamada bir verildi 1 ML litre başına
MKP - sadece bloom döneminde 3 litreye bir çay kaşığı olarak verdim
AMİNO ASİT - sadece bloomda litre başına 3 ml hasara doğru 4 ml olarak verdim
ARKDAŞLAR BENİM MEDYAM FULL COCO PEAT SİZ KENDİ MEDYANIZA GÖRE HAREKET EDEBİLİRSİNİZ BEN MEMNUN KALDIM HEM UYGUN BİR GÜBRE HEMDE KONSTRE BİR GÜBRE
Knka öncelikle eline sağlık sonrasında bi sorum var bunlar ec artıran gübreler ec ppm takvimine göre gidersekte olur growda ph ec metre kullanmışsındır diye düşünüyorum ayrıca knka bunlara ekstra olarak orda başka gübreler gördüm onları da yazayım hem @cannabis16 ustada merak etmiş bende kafayı gübretaşa verdim bu ara.
Usta ilk önce biyostümülan kısmında ki gübreleri yazayım sonrasında devam edeceğim ortak bi fikre varırız.

Sadece gübretaş ile beslediğim kız bu yorumlarınızı bekliyorum bu hafta hasat edicem trilyonlar rakı beyazı %85-90 ı dallar yatıyor ağırlık biniyor ve sıkıp elledigim zaman bile yaş halı ile bile sömekler kaya gibi dolu dolu

Arkadaşlar biobiz ve diğer gübreler baya masraflı olmaya başladı formda gördüğüm şeyler olsun kendi denemelerim olsun başladım
2 tane kızım da deniyorum şu an için sonuçlar mükemmel ilerliyor
Ayrıca benim medya full cocopet olmasına rağmen sonuçlar efsane bu gidişle hepimiz ona döneceğiz ilerleyen günlerde herşeyi aktaracağım
Gübretaş nedir kanka?

kleaNMeQaEN

Yeni üye

Asıl matematiğin döndüğü yer bu attığım link hocam. İstersen onu da incele.

Şu anki konuyu açan arkadaş deneme olarak yapacağını attığım linkte yazmıştı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ***** ** **
  • Mrduru Mrduru:
    ***** *** **
  • Mrduru Mrduru:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • kokokoco kokokoco:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Mrduru Mrduru:
  • Mrduru Mrduru:
    ******* **** **
    ** **** ********** ****** ***** ******** *
  • Mrduru Mrduru:
  • kokokoco kokokoco:
    ********* hahahaha ***** ** **********
  • Mrduru Mrduru:
    *** ***** ******* ******** ***** ***** hahahaha ***** hahahaha* ***** * ********** *** ****** ** ****** ******* ******** ****** ****** ******** **** ** ******
  • kokokoco kokokoco:
    ***** ***** ******** **** ***** ********* *** hahahaha ***** * ***** ******* ******** *** ***** *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • kokokoco kokokoco:
  • Mrduru Mrduru:
  • Coke Coke:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********